Skoči na vsebino

Vožnja pa zadnjem kolesu


krneki

Priporočene objave

tud mene je enkrat skor fu. je kr zajeban bo treba vec vadit parkrat me bo sigurn osul zato morm pa po plastiko v italijo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne skrbi da bi me nazaj vrglo, če bi se vozil, ampak bolj nekak mi je levo,desno stah :blink: Pa potem če te zanese priletiš na vilce dol malo postrani :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm ze tut enkrat nazaj pado po zadnem in sm meu tako sreco da ko sm ze js na tleh biu sm motor butno naprej pa nanga skočo, uglavnem lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno a se približaš kdaj štajerskemu koncu-ker so sm gledu filme kaj ti delaš :notworthy: :hmm: :cry: :wacko:

a si kej na ircu?

na ircu ga najdeš na kanalu #skut pod nickom L|pn|k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnji če ne gre blez sklopke je jeba, ker se mi mašina smili.

S kakšnim močnejšim mopedom je pa poezija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jA, ti ze lahk, kaj pa mi!? :rolleyes: :)

no sej jes se tut nism kr usedu na skutr pa sm koj use znov izvajat ... treba trenirat ... ampak po pamet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej jes se tut nism kr usedu na skutr pa sm koj use znov izvajat ... treba trenirat ... ampak po pamet  .)

Pa obrnit te ne sme, ker potem verjetno izgubiš veselje :)

Popravljeno . Popravil _OKI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh qrc, gnes sem izgubil voljo....sem probaval nekaj po zadnjem pa spredaj je pretežki pa skoraj ketno vtgaš da ga lepo spraviš na zadnjo....zobnika pa ne mislim davat 57 gor pa se pol 50kmh vozit zato da bi se lahko vozil po zadnem....

btw:

bom se rajši učil po prednji vozit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa obrnit te ne sme, ker potem verjetno izgubiš veselje :)

ce te obrne mors koj it seenkrat probat ... da se ne ustrass ... samo komu je preveč skoda skutrja pa mu je styling najvaznejsa stvar nej ne fura po zadni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ha dons sm se prvič po tazadni pelov B) :lol1: !! Lepo smo se zajbaval s frendi pa je men pršla v glavo ideja da se morm naučit furat po tazadnji :huh: :lol: :D :notworthy: :kva2: !!! No jst se usedem na skutr čist nazaj na tazadn zic nabijem gas in povlečem k sebi belanco!! No skutr je biu u luftu kuj pelu sm se pa ene 3 metre! Pol sm pa opazu da je en meter pred mano zaparkiran avto :naughty: :kva2: !! In seveda jst kuj bremzam na zadno me fukne nazaj dol in se ustavm ene 10cm pred odbijačem avta :wacko: !!! Še zdj nevem kak se je men ratal ustavt!! Vem pa samo to da se bom jst rajš kar po 2 kolesih furov :afro1: !!! :lol1: :lol1: B) To ni zame!! Jst rajš benota gledam kak se fura po zadnji-je bolj varno zame (in za avte :lol1: :lol1: )!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh qrc, gnes sem izgubil voljo....sem probaval nekaj po zadnjem pa spredaj je pretežki pa skoraj ketno vtgaš da ga lepo spraviš na zadnjo....zobnika pa ne mislim davat 57 gor pa se pol 50kmh vozit zato da bi se lahko vozil po zadnem....

btw:

bom se rajši učil po prednji vozit :D

A nisi reku da je RSko čist lahko spravt na zadnga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce te obrne mors koj it seenkrat probat ... da se ne ustrass ... samo komu je preveč skoda skutrja pa mu je styling najvaznejsa stvar nej ne fura po zadni

Men ni styling najvažnejša stvar. Sam ko me bo _uknlo ekrat na hrbet pa bom razbil celi skuter bom lahko _ebo ježa :cry: . KEr z razbitim skuterom se mi pa tut ni glih za po MBju vozit. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni styling najvažnejša stvar. Sam ko me bo _uknlo ekrat na hrbet pa bom razbil celi skuter bom lahko _ebo ježa :cry: . KEr z razbitim skuterom se mi pa tut ni glih za po MBju vozit. B)

odvisn ko pades ... ce delas pravilno (s tem mislim na uporabo zadnje bremze) skor nemors padt

jes se furam ze ene 3 leta po zadni ... pa skos probavam kj novga pa usesorte pa sm padu sele 1x pa se to ne nazaj ampk k sm prletu na tla me je vrgl postran :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej u tem je finta!!! :) Da se morš navadit pa strah te ne sme bit. :naughty: Ker pri men pa je ta problem da ko ga dvignem malo bol me prpa zgrabi pa spustim gas :cry: ker me je starh da me _ukne ko pipeka :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej u tem je finta!!! :)  Da se morš navadit pa strah te ne sme bit.  :naughty: Ker pri men pa je ta problem da ko ga dvignem malo bol me prpa zgrabi pa spustim gas :cry:  ker me je starh da me _ukne ko pipeka :(

Enkrat ga ziher razbiješ :) Jas s skuterom sicer nikol nisem mel želje, da bi se vozo po zadnjem, ker mi je blo škoda vilc in ostalih delov, ki so pri "pozadnjemvozačih" celi razdrkani. Sej pol ko obvladaš lahko že lepo nežno prletiš nazaj na asvalt, samo vaja terja svoj davek. Se pa z mojim Rog(er)-om pelam po zadnji tudi prek 60m O:-) Treba je dat samo spredaj na 2-gi zobnik, zadaj pa na 1-vega. Pa en prst na bremzi pa gre z veliko navora :) Samo ne me vprašat kje je zadnja luč, ker je že blatnik na krivo zvit :P

No, še dokazni material, čeprav to ni Roger. So mi pa tega že spizdli, čeprav je stal 2000 šilingov :huh: Ljubljana pač :BUA: Muka je taki 20kg prožn pecikl na zadnjo spravit :) Roger je naboljši, ker je togi ;)

post-18-1087946413.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa skos probavam kj novga pa usesorte pa sm padu sele 1x pa se to ne nazaj ampk k sm prletu na tla me je vrgl postran :wacko:

a to v filmčku????????? :cry: kaj pa so uni rekli ki so šli za tabo??????? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to v filmčku????????? :cry: kaj pa so uni rekli ki so šli za tabo??????? :unsure:

mja zarad unh dveh pescov :angry: en ni hodu po plocniku <_< (tko sta sla u stric...picka na plocniku tip pa na cest...zato da sta bla frajercka ustric :kva2: :D )

drgac pa nc nista rekla ... sm se hit pobrav ... pa dalje stuntat in snemat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

a se pr skuterju krivijo spredne vilce ce furas po zadni???

drgac sm pa med pro pr kolesu po zadni :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se pr skuterju krivijo spredne vilce ce furas po zadni???

drgac sm pa med pro pr kolesu po zadni :P :P :P

zakaj bi se spredne vilce krivile, če se vozš po zadni...to pa res ni panike, bl je problem če na trdo dol padeš.

tud jest mam kolo v malmu prstu po zadni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z kolesom gre kolk češ, če je hrib dol al pa gor, vse nagruntano (najbolj z kolesom od stare mame :OK: ). Z motorji pa mi ni ratvalo najboljše, bil tud parkrat na tleh, zato nisem več praktiviral tistega, Glede vilc pa je tk, kar sm js sm vedno na hard pristajal, pa nisem imel nikoli nobenih problemov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!