Skoči na vsebino

Kaj kdo dela od Motosvetovcev


dunker

Priporočene objave

Rač. tehnik... sicer študent, pa ne vem kako dolgo še kej... tudi rač. sevede. Sicer pa iščem kakšen pameten šiht.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po izobrazbi ekonomistka in (kmalu) komunikologinja (diploma še v delu, motivacije ni :( ). Delam pa na področju marketinga in odnosov z javnostmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rudar po poklicu,delam kot skladiščnik,se pravi ne veliko. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa afne guncam med papirji, kasetami, fascikli, mapcami, pa tipke nucam, pa monitor mam ves poediksan... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2H2 + O2 = 2H2O

V nasprotju od Mukkice (mislim, da je punca) mi bazična kemija reže kruh. :)

JUHU!!

C2H5OH kako te mam rada...

Jest tud copram. Še dobr da nismo v srednjem veku :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklicni dijak

1.letnik

SPSŠB

smer:prometni tehnik

(SPSŠB=Srednja Poklicna in Strokovna Šola Bežigrad)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektrotehnik z vsem srcem...PARDON s tistim delom, ki ostane od motociklizma, predan elektroniki (ukvarjam se pa tako s popravili elektronike, kot tudi z izdelavo). Poleg tega pa letos pričenjam še z izrednim študijem elektrotehnike ob delu.

LP Jaša

PS.: predlagam tistim, ki pišete študent, dijak... ,da poveste iz katerega področja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papirje prelagam..... najraj mam račune... uradne liste berem zjutraj na tešč... DDV znam tud u rikverc zračunat... da skrajšam: računovodja do kosti...

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekonomistka ("kmalu" diplomirana), delam na področju raziskave trgov za nove poslovne priložnosti.... pač prva služba.

Ko pa diplomca pade, pa štartamo na usnjene stolčke .... I am fucking leather bitch!

maya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po poklicu ekonomski tehnik,izredna študentka organizacije in mamagementa smer delovni procesi, da mi ne bo treba več za trakom v proizvodnji delat...... :P :wink: :D

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, lahko bi odprli borzo dela na motosvetu !!!! Sami zanimivi kadri, ni kaj.

Sam sem drugače ing telekomunikacij, delam pa različno. Nekaj časa šefujem, preostali čas (veliko rajši) pa se grem izumrlo sorto programerja. Mučim v C++ SUN-e in WINDOWS-e, prav vseeno mi je kaj, glavno da je C++.

Je kaj somišljenikov gor ?

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sem izredna študentka VPVŠ(policijska krajš) in še kar nekaj časa bom (večni študent), sm drgač delam pa preko študenta vse živo. Zdej sem že 10 mesecev tajnica, 5 let Fata (snažilka), pa še 2 šihta bom najbrž dobila, sm še sestat se moral z ljudmi. Dnar za motor.

Mene pa nekaj zanima, naslednjo leto, september 2003, grem v Lj in me zanima, če kdo ve, kakšne se razmere za delo preko študenta, z navedenimi izkušnjami. Delam vse živo in kako bi lahko jst pršla kam delat preko študenta. Če kdo pozna ali pa dela bilo kej, če bi rabu kakšnega študenta oz. študentko naslednjo leto in naprej, se toplo priporočam!!

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost pa pocasi, vendar zanesljivo postaja univ. dipl. ing. No, saj je jasno tud iz emajl naslova. Drgac se pa ravnam po nacelu 'Rad je napravio covjeka od majmuna a sada ga pravi konjem'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekonomist se po izobrazbi, pridno se borim za naslov dipl. ing. prometa, imam pa tudi že 3 leta delovne dobe v transportu :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!