Skoči na vsebino

Študij Motosvetovcev


Priporočene objave

Se popolnoma strinjam z Nagayo.

Če želiš nekaj odnest imaš vse možnosti. Da pa se tudi po lažji poti. Izbereš jo sam. Vendar je tako na veliko faksih. Če hočeš lahko ogromno odneseš, če pa ne pa greš na izpit probat: prepisovat iz listekov, od sosedov, na srečo,......

Jaz tudi vem, da bi pušil na narovoslovnih smereh, zato pa sem izbral družboslovje. Vem pa, da tudi tu ne gre ravno vsem. So dvopredmetniki, ki pravijo, da jim je kaj ful težko,... Tako je povsod! Nekaj je težje nekaj lažje,...

P.S.: Danes sem zvedel, da se lahko vpišem v 4. letnik :OK: In tega veselja mi nič ne more pokvariti!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ni strojni fax, ni fax :P  ;)

...hec more bit (je rekel bohinc in je ustrelil ženo) :D

Žal :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sta vidva že bila na Fakulteti za elektrotehniko(uni)???Utegneta spremeniti mnenje :naughty: In čist tako me zanima, informativno, ali je na strojnem faxu Mat. 3 in Mat. 4 ali samo Mat 1 in 2.Ali po domače, koliko semestrov imate matematiko??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sta vidva že bila na Fakulteti za elektrotehniko(uni)???Utegneta spremeniti mnenje :naughty: In čist tako me zanima, informativno, ali je na strojnem faxu Mat. 3 in Mat. 4 ali samo Mat 1 in 2.Ali po domače, koliko semestrov imate matematiko??

He he sin od našega prfoksa za MAT hodi na Elektrotehniko in je stari čist popenil da tam je pa matematika za en kurc da če hoče videti kaj je matematika naj pride na strojnega. Je pa res da je stari malo čuden na cajte oziroma bom raje rekel da ima sem in tam kak trenutek ko je normalen.

Res je Matematika na elektro vsaj eno stopnjo višje od strojne mam kolega ki hodi tja in včasih kako rečemo na to temo.

Mamo pa strojniki pač ostale fukarije kjer ti matematike ne manjka recimo kakšne Osnove krmilne tehnike in podobno.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj, vedno o težavnosti jamrajo tisti, ki jim nekako ne gre najbolje....Torej lahko o eni in isti fakulteti in smeri dobiš popolnoma različne odgovore.Sem imel sošolce, ki so skoraj trojne integrale na pamet računal(je res da jih prešteješ na prste ene roke) in take, ki so komaj znali enojnega(jih ne prešteješ na prste deseteih rok) .In če bi potem nekdo te ljudi spraševal, mislim da ni treba pisati kakšne različne odgovore bi dobili o težavnosti matematike, fizike....

PS:Že 14 dni se jeb... s dvojnimi, trojnimi, ploskovnimi, krivuljnimi in nevem kakšnimi še integrali :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: Ugotovitev, naš fax je najtežji :grim Tako kot pred njim že 10 faxov.In smo spet na začetku :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če ma faks v predmetniku matematiko, to pomeni, da je težak?

jao :slap:

Ja, nekaj takega :D

Klinc pa matematika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko že ustvarjate listo "težkih" oz. " najtežjih" faksov mi na lestvico, katero ste očitno ovrednostili po lastnih kriterijih, razvrstite še sledeče "fakse" (in ne študijske smeri kot bi bilo bolj logično)....številka 1. in 2. sta očitno že zasedeni torej začnite z 3.

1. Strojni

2. Elektro

3 . ??

4.??

Akademija za glasbo

Akademija za gledališče, radio, film in televizijo

Akademija za likovno umetnost

Biotehniška fakulteta

Ekonomska fakulteta

Fakulteta za arhitekturo

Fakulteta za družbene vede

Fakulteta za farmacijo

Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo

Fakulteta za matematiko in fiziko

Fakulteta za pomorstvo in promet

Fakulteta za računalništvo in informatiko

Fakulteta za socialno delo

Fakulteta za šport

Fakulteta za upravo

Filozofska fakulteta

Medicinska fakulteta

Naravoslovnotehniška fakulteta

Pedagoška fakulteta

Pravna fakulteta

Teološka fakulteta

Veterinarska fakulteta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nekaj takega  :D

Klinc pa matematika...

kul..potem je fdv težak faks...mamo tudi mi matematiko 1 in 2 na predmetniku.... :) :OK: :kva2: :yea2: :yea1: :xx: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če ma faks v predmetniku matematiko, to pomeni, da je težak?

jao :slap:

Sem te imel za bolj brihtnega!Moj prejšnji post se je nanašal izključno na post od gebreta, deja vu..., skratka o strojnem faxu.In napiši kje sem napisal, to kar mi naprej mečeš ti???

In sedaj, ko sem malo razmislil o tvoji zgornji trditvi, lahko rečemo tudi tako ja.Lahki sigurno niso, kar pa ne pomeni, da so edini.Tudi nemščina, ki nima mat. v predmetniku je recimo zelo zahtevna B)

Mater kaj smo/ste študentje občutljive duše če se gre kaj o vašem faxu :kva2:

PS:TC prosim, da se vrstni red prvih dveh zamenja :grim

Popravljeno . Popravil lightning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kolega...debatiramo...ni potrebe po psihoanalizi mojega karakterja oz. merjenju Iq-ja...sej za to nisi usposobljen... :grrr

poved, ki ima na koncu stavka vprašaj, se imenuje vprašalni stavek, ne trdilni...torej če se strinjaš s postavljenim vprašanjem odgovoriš z Da, v nasprotnem primeru rečeš Ne... :P seveda svojo ugotovitev razložiš s svojim mišljenjem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ...ne se zdej delat neumnega!!Pred mojim prvim postom ni bila matematika povezana s težavnostjo študija.Po tem, ko sem jaz tisto napisal, pa si napisal tisti tvoj VPRAŠALNI stavek, spodaj pa jao in možicla, ki se tolče po glaviTorej se je to očitno nanašalo na moj post, ker prej matematike ni bilo omenjene!!!

Grem definitivno raje v januarsko reko in grabne in doline :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ni strojni fax, ni fax :P  ;)

...hec more bit (je rekel bohinc in je ustrelil ženo) :D

Da o elektro ne govorimo. Moj brat hodi na elektro in kar vem kako je težko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kar se tiče težavnosti faxov, se tega ne da opredelit, ker na strojno pa medicino hod različn folk. Na enmu faxu ni omejitve (se pravi gre gor kdor hoče, tut ena zguba iz ene srednje), na drugem pa je visoka omejitev (pridejo gor odličnjaki gimnazij).

2. FDV...hm........Sošolec iz sredneje. Obadva sva delala gimnazijo Bežigrad brez dela. Sedaj dela on še manj kot takrat (kako je to mogoče ne vem), pa ma maja vse zaključen. Men rata z veliko dela in kakšno neprespano nočjo, do maja narest max 4 izpite. Ostali me čakajo poleti in jeseni. So tudi pri nas taki, ki končajo letnik konec junija, sam takih je 5%.

3. Kar se tiče potenciala, se popolnoma strinjam z Nagayo. Zato sem se tudi jaz odločil sebi zagreniti življenje, saj grem drugo leto na seminar, katerega mentorica da velik povdarek na oblikovanje. Ker mi to ne leži (manj od projektiranja), grem za eno leto k njej, da osvojim še to.

4. Pridni bodte,lepo študirajte :P

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. FDV...hm........Sošolec iz sredneje. Obadva sva delala gimnazijo Bežigrad brez dela. Sedaj dela on še manj kot takrat (kako je to mogoče ne vem), pa ma maja vse zaključen. Men rata z veliko dela in kakšno neprespano nočjo, do maja narest max 4 izpite. Ostali me čakajo poleti in jeseni. So tudi pri nas taki, ki končajo letnik konec junija, sam takih je 5%.

Si pa faca :kva2: .... jaz sem imela tudi sošolko v sredni šoli, ki se ni nikoli nič učila in bila odlična..... kako je to mogoče :hmm: ...... ja valda.... čez par let smo izvedeli, da se je stalno učila :slap:

Ja, jaz sem na faksu vse izpite sproti naredila.... pa se nikoli nisem učila :whistle:

p.s. delala sem tehnični faks

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kar se tiče težavnosti faxov, se tega ne da opredelit,

2. FDV...hm........S

1. res je se ne da...torej je vse tvoje pisanje pod točko 2 kaj?

predno definiramo kaj je težak faks dejmo navest kriterije za težavnost...kako kolega dela faks je malo blesav kriterij...sploh pa po kriteriju sem slišal da je tako....

Hehe, Thundercat, sem vedo, da ne boš mogo bit tiho  :P

Dej sprijazni se, da je FDV pač lahek.

gionni upam, da se boš na faksu kaj naučil in mi po x letih študija znal napisat zakaj naj se sprijaznim z nečim, kar ti misliš, brez trdnih argumentov seveda....če pa tega ne boš znal, pa zamenjaj faks....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faks težak zaradi matematike...to pravijo tisti, ki je ne znajo. Vse je odvisno od tega, ali te zanima. Če te res zanima, se jo boš študiral več ur kot pa seksal.

Dejte definirat drugačen problem:

kje vaje vzamejo največ časa,

kje je potrebno največ piflanja,

kje je potrebno največ abstraktnosti,

kje je potrebno največ fizične pripravljenosti (me zanima kaj bi si mislil 150 kg težak študent o DIF-u),

kje je potrebno sprotno delo,

itd, pol pa naredite anketo med motosvetovci, kateri od teh faktorjev se jim zdi najpomembnejši za oceno težavnosti študija, kajti govorice o tem, da to definira matematika, so malo smešne, saj je vendar matematika najbolj logično področje od vseh obstoječih, skratka v matematiki ni dvomov, od kje torej težavnost!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No raje kot kreganje bi rad dobil kakšen koristen nasvet glčede sledečega...ne morem se odločit med študijem matematike in fizike...al ima kdo izkušnje, please

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No raje kot kreganje bi rad dobil kakšen koristen nasvet glčede sledečega...ne morem se odločit med študijem matematike in fizike...al ima kdo izkušnje, please

A je kak fax, ki nima matematike ali fizike?

Jest bi se odloču za fiziko, se mi zdi bolj zanimiva :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!