Skoči na vsebino

Študij Motosvetovcev


Priporočene objave

Mladine.... a ja, ti si pa že star izkušenj moški :lol1:

Ceprav ta se mi zdi se bolj zbadljiva. Pa nisem nikoli rekel, da sem izkusen. Zbadanje brez potrebe, mogce je tako ozkogledna, mogoce ne zna brat, mogoce pa me je samo narobe razumela. :e je razlog zbadanja slednje ti oprostim, drugace si pa al dislekticna al pa kuzla.

Pa se verjetno sem po delavne stazu (prek SS) in po dosedanjem dohodku, in po samostojnosti veliko bolj izkusen od prej omenjene zbadljivke.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si napisal:

:grim Ja to je problem današnje mladine. Delat se jim ne da. Kdaj boš pa delala? A mislš da je pr 30-ih, al pa 40-ih kej laži v službo hodt.

Jaz sem se pač samo nasmejala, ker si sam napisal tako, kot da bi bil star 60 let - nisem prav ničesar slabega mislila.

In vprašanje.... od koga si bolj izkušenj od mene ali od devilish? Samo vprašam! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si napisal:

Jaz sem se pač samo nasmejala, ker si sam napisal tako, kot da bi bil star 60 let - nisem prav ničesar slabega mislila.

In vprašanje.... od koga si bolj izkušenj od mene ali od devilish? Samo vprašam!  :004

Zakaj. Nisem vedel da 60-letniki drugace pisejo kot mi 20-letniki? Lej ce vecina mojih kolegov nic ne dela in nic ne zasluzi, lahko sklepam da je lena. Tu sploh niso vazna leta. Ti si pa hotla tko razumet, da se bos lahko skodozelno smejala..

O izkusnjah sem govoril le zate. Zakaj imam tak obcutek, ga pac imam. Ker sem imel v zadnjih 3 letih 4 milijonov prihodka. Pa sem zraven tudi studeral, prezivljam se sam (kolikor se pac lahko-zivim doma(nekaj casa sem zivel sam)).

Pac dobivam iz tvojih odgovorov feeling, da si pac en tistih....

Sej verjetno se motim...

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj. Nisem vedel da 60-letniki drugace pisejo kot mi 20-letniki? Lej ce vecina mojih kolegov nic ne dela in nic ne zasluzi, lahko sklepam da je lena. Tu sploh niso vazna leta. Ti si pa hotla tko razumet, da se bos lahko skodozelno smejala..

O izkusnjah sem govoril le zate. Zakaj imam tak obcutek, ga pac imam. Ker sem imel v zadnjih 3 letih 4 milijonov prihodka. Pa sem zraven tudi studeral, prezivljam se sam (kolikor se pac lahko-zivim doma(nekaj casa sem zivel sam)).

Pac dobivam iz tvojih odgovorov feeling, da si pac en tistih....

Sej verjetno se motim...

Ja, starejši pišejo in govorijo drugače, kot 20 letniki..... že na tem forumu lahko to opaziš!

A da ne boš ti izpadel škodoželn pa napišeš, saj verjetno se motim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, starejši pišejo in govorijo drugače, kot 20 letniki..... že na tem forumu lahko to opaziš!

A da ne boš ti izpadel škodoželn pa napišeš, saj verjetno se motim  :grrr

1. Ok, za nazaj popravljam izjavo: moji sovrstniki, namesto danasnja mladina.

2. Pricakoval sem zanikanje moje trditve (ker je ni, sem verjetno zadel v polno :010 ).

No zdej pa nehiva, k se mi ne da vec. Pa se vedno huj je in ob enem bolj bedno. Kako vam grejo kej izpiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da ne boš ti izpadel škodoželn pa napišeš, saj verjetno se motim  :grrr

A ja pa skodozeln pomeni, da zelis nekomu nekaj slabega. Jaz ti ne zelim nic slabega. To je mal pretezka beseda in jo lahko smatram za hudo zalitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta preveč zaključkov vlečeš iz teh tvojih kolegov....a če so 3-je tvoji kolegi pedri, potem so vsi.... :hmm:

zamenjaj malo kolege, da dobiš širšo sliko....in ne posplošuj na njihovih primerih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta preveč zaključkov vlečeš iz teh tvojih kolegov....a če so 3-je tvoji kolegi pedri, potem so vsi.... :hmm:

zamenjaj malo kolege, da dobiš širšo sliko....in ne posplošuj na njihovih primerih....

:topic: Ja ce bi bli vsi kolegi, k nic ne delajo pedri, pol bi rekel da je problem danasnje mladine (pardon, mojih sovrstnikov) istospolnost. Nikoli nisem rekel da so vsi lenuhi, sam je pa to problem, kateri se siri in lahko v prhodnosti negativno vpliva na veliko stvari.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Ja ce bi bli vsi kolegi, k nic ne delajo pedri, pol bi rekel da je problem danasnje mladine (pardon, mojih sovrstnikov) istospolnost. Nikoli nisem rekel da so vsi lenuhi, sam je pa to problem, kateri se siri in lahko v prhodnosti negativno vpliva na veliko stvari.

we have a new jože plečnik on our hands .)

hec no :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Pricakoval sem zanikanje moje trditve (ker je ni, sem verjetno zadel v polno :010 ).

:grrr Žal si zadel v prazno. Samo ne vidim razloga, da bi tebi razlagala mojo situacijo glede zaposlitve.

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

A kdo tuki študira na Naravoslovnotehniški fakulteti (NTF)? Mal me mikajo materiali in če kdo kej ve o tej smeri ali pa vsaj faksu, sem namreč v grozni dilemi kam naprej. :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo tuki študira na Naravoslovnotehniški fakulteti (NTF)? Mal me mikajo materiali in če kdo kej ve o tej smeri ali pa vsaj faksu, sem namreč v grozni dilemi kam naprej. :?

lp

Jst se bom letos vpisu tja in sicer smer Grafični in medijski tehniki :blush: Bil sem pa na informativcu pa mi je blo kr ušeč, predvsem veliko dela je z računalniki :OK:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo tuki študira na Naravoslovnotehniški fakulteti (NTF)? Mal me mikajo materiali in če kdo kej ve o tej smeri ali pa vsaj faksu, sem namreč v grozni dilemi kam naprej. :?

lp

NTF bo moja 3.izbira-geologija natančnje...

1.FGG-uni

2.FGG-vodarstvena-uni

3.NTF-gologija-uni

še mal pa bo vpis :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa po maturi verjetno na ELEKTROTEHNIŠKO FAKULTETO -> smer telekomunikacije.

je mogoče kkšn motosvetovc tm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo tuki študira na Naravoslovnotehniški fakulteti (NTF)? Mal me mikajo materiali in če kdo kej ve o tej smeri ali pa vsaj faksu, sem namreč v grozni dilemi kam naprej. :?

lp

jst sm na ntf-ju ... sicer ne na materialih .. ampak če te kaj zanima kr piši na privat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa po maturi verjetno na ELEKTROTEHNIŠKO FAKULTETO -> smer telekomunikacije.

je mogoče kkšn motosvetovc tm?

moj kolega je tam, na Vš...lahko ti dam mail če čš.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut jst se priporočam za kake nasvete glede FGG :)

Gradbenik bi rad bil?!?

Ok, ce zelis delat cele dneve in bit placan kot malo boljsi kelnar, potem kar... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!