Skoči na vsebino

Študij Motosvetovcev


Priporočene objave

Kar nekaj strojnikov kot sem pricakoval, no super, sem vedu da ce jih pa na motosvetu ne dobim potem pa... :ph34r: Ti ki ze obiskujete strojin faks nama z batzajlo lahko postrezete s kakimi svojimi vtisi? vam je faks posredoval to kar ste pricakovali? Vem da ne bi lahka ampak se bomo trudili, torej informacije iz 1. roke are welcome :)

faks ni lahk (vsaj prot ALU al pa arhitekturi-to lahko najbol primerjam), še največ se morš naučit pa kr sam (CAD, numerično modeliranje...)- to je mogoče tud glavna zamera.

asiatenti in prof so kr kul, ker mogoče mal tažaški, sam več al mn se da vse zment. če hočš mal pomoči ti lahko dam en CD vsega za 1.&2. letnik (poročila za lab vaje, skenerane knjige...)

še vprašanje za strojnike k so že mal višji prlezl: razmišlam da bi šou na mehatroniko, ampak kokr gledam je predmetnik skor enak konstrukterstvu, mehanika mi je pa že mal vrh glave (razne izpeljave s tenzorji in podobno). se tud kej zanimivga dogaja? na predstavitvi so ful enih stvari kazal sam tm ti itak vsak mal mn k ponuja svojo edinko sam da bi k njim pršu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo v kranju hod na organizacijo z aprilio pegaso?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekonomija v Lj. (uni), 2. letnik

D-D:

Septembra se pol mogoče vidmo :D :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vprašanje za strojnike k so že mal višji prlezl: razmišlam da bi šou na mehatroniko, ampak kokr gledam je predmetnik skor enak konstrukterstvu, mehanika mi je pa že mal vrh glave (razne izpeljave s tenzorji in podobno). se tud kej zanimivga dogaja? na predstavitvi so ful enih stvari kazal sam tm ti itak vsak mal mn k ponuja svojo edinko sam da bi k njim pršu...

Mehatronika je po moje se najtezja od vseh stirih smeri, ki si jih izberes po 3. letniku. No, drgac je pa itak vse zajebano, nikjer ne bos ostal brez dela .) :D

Konstrukterstvo in mehanika(KM) ter mehatronika imata zlo podoben predmetnik v tretjem letniku, cetrti in peti sta pa ze cisto drugacna. Malo poglej vnaprej v predmetnik.

Glede mehanike v 3. letniku: tako na mehatroniki kot na KM imas v obeh smereh enako tenzorjev, ipd., pac visja trdnost :doze: Na KM si pa lahko nato izberes smer pogonska tehnika in se na nek nacin izognes nadaljnem obracanju zaj... enacb, katere so mislim, da prisotne vecino casa na nelinearni mehaniki(ena od podsmeri KM). Ne vem pa tocno kak je z visjo mehaniko, ipd. na mehatroniki. Malo poglej predmete, ki sledijo, sploh 4. letnik.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si eni radi grenite življenje na tem strojnem faksu :afro1:

jah, nas pac take mal tezje stvari veselijo .)

Pa se v nasprotju z ekonomisti ponavadi nimamo problem dobit sluzbe po studiju, ker nas ni prevec :devil:

Pa brez zamere .) :)

lp

Popravljeno . Popravil eliminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si eni radi grenite življenje na tem strojnem faksu :afro1:

Eh tak k povsod je treba delat. Drgač pa če te nekaj veseli ni problem .)

Sicer pa je tudi na faksu lahko precej luštno sploh kadar mamo vaje v laboratoriju za fluidno tehniko :beer1: :OK:

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, šola?

trenutno 3 letnik tehniške gimnazije, pol pa po vsej verjetnosti FERI MB, al pa FRI LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpisal sem se na kemijsko fakulteto v Ljubljani, smer Varnost pri delu!

LEPO, LEPO,..... jaz zdaj končujem 3.letnik izrednega študija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOV Kranj, izredno...1.letnik <_< imam pa že eno diplomo iz turizma (VSŠGT Bled)

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi bil presenečen če bi vedel koliko...sicer pa si oglej našo domačo stran tam so vsi podatki o tem če te zanima...

o družboslovni informatiki

tukaj imaš zaposlitve diplomantov v anketi letošnjega leta

nasploh o zaposlitvi

in še spletna stran mojega študija

upam da sem ti približal moj študij.....

Pamoje so ti podatki prirejeni, razen če so vsi zaposleni v javnem sektorju, saj tega še vedno nadzirajo komunisti, prav tako kot vaš faks. In kot kaže si ti že sprejel.........glej avatar! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pamoje so ti podatki prirejeni, razen če so vsi zaposleni v javnem sektorju, saj tega še vedno nadzirajo komunisti, prav tako kot vaš faks. In kot kaže si ti že sprejel.........glej avatar! :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1:

hvala za nasmeh.....

:lol1: :lol1:

tvoj avantar je tudi rdeče ofarban..... ;)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za nasmeh

Torej, seveda zanikaš obarvanost FDV-ja + to da uči neuporabne stvari.

In seveda, da ne pozabim omeniti kdo je ustanovil FDV + 95% profesorjev je t.i levo usmerjenih (beri komunistično), kar jih tudi ni sram povedati. So bili v aferi izbrisani nepristranski ali pa so vam prali možgane???? :kva2: :kva2:

+ 80% snovi, ki vam jo šopajo je neuporabne.V drugem letniku imate znanje ANG na nesprejemljivi ravni. Or not!? :devil:

P.S. Moj avatar izraža cinizem, na drugi strani pa tvoj izraža IDEOLOGIJO :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,

Torej, seveda zanikaš obarvanost FDV-ja + to da uči neuporabne stvari.

obarvanost fdv-ja ne morem zanikat....čeprav bi lahko stari del fakultete obnovili...novi del pa je itak v steklu tako da ni potreben barvanja....da uči neuporabne stvari tudi lahko zanikam ker sem se marsikaj uporabnega naučil....seveda govorim zase....

In seveda, da ne pozabim omeniti kdo je ustanovil FDV + 95% profesorjev je t.i levo usmerjenih (beri komunistično), kar jih tudi ni sram povedati

politična usmerjenos ljudi me ne moti, ker je to njihova osebna odločitev....pri svojih profesorjih pa ne opažam nekih ekstremnih levih pozicij in to je vse kar me zanima...

So bili v aferi izbrisani nepristranski ali pa so vam prali možgane????

kje so bili v aferi izbriasani je njihova individualna/osebna stvar..kot tudi stvar vsekega drugega vključno s tabo vred....

+ 80% snovi, ki vam jo šopajo je neuporabne

ponovno zanikam čeprav zadevo že ponavljaš....

V drugem letniku imate znanje ANG na nesprejemljivi ravni

si profesor da si to ugotovil...na podlagi raziskave/testa...ne vem kako lahko to trdiš...na fdv je 75% gradiva za predmete v angleščini....kar pomeni veliko samoiniciative pri predelavi snovi...tukaj se tudi največ naučimo...pri angleščini imamo veliko povdarka na ustnih prezentacijah v angleškem jeziku in pa preučevanje marksa, sztompke in ostalih....glede na ostale fakse pa lahko ugotovim da se naučimo veliko predvsem zaradi gradiv ki so kot sem že omenil v angleškem jeziku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm :hmm: , le zakaj se mi zdi, da je tudi po svetu večina predavateljev na humanističnih smereh levo usmerjena?

In le zakaj je večina tistih. ki predavajo ekonomske in podobne (kako priti do denarja) vede, desno usmerjena?

Zna biti, da je nekakšna logika v tem. Kaj meniš Sheriff?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....da uči neuporabne stvari tudi lahko zanikam ker sem se marsikaj uporabnega naučil....

To bos pa bolje vedel, ko bos zapustil faks in se zaposlil. .) Pa velja za vse fakultete. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!