Skoči na vsebino

Študij Motosvetovcev


Priporočene objave

Jst pa jutri štartam na NTF, smer Grafična in medijska tehnika. Urnik je kr natrpan :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crownless naj... si ga :wacko: Obstajajo lažji in bistveno prijetnejši načini, da zabiješ nekaj let .)

Zakaj se NI priporočljivo vpisati na strojni faks:

Ker 200 izpitov popravijo v 2 urah :wacko:

Ker znajo 8 izpitov popravljati 6 mesecev :wacko:

Ker boš poleg strojnega faksa doktoriral še iz prevajanja (izkoriščanje študentov) :slap:

Ker določene predmete naredi zgolj 3,8% študentov letno :?

Ker so ženske v referatu zelo zabavne -vsako leto naprimer prepognejo kartonček za mesečno, čeprav na njem jasno piše, da se ga ne sme. In potem imamo vsako leto študentje težave na LPP

-Ker iste gospe pošiljajo neresnična obvestila

-Ker ti izgubijo indeks (dvakrat premisli preden ga oddaš v referat)

Ker boš do diplome porabil v povprečju 6,5let (to velja za visokošolski program, za uni pa nevem) :photo:

Pogoji za napredovanje so vsako leto in za vsako psebo drugačni (nekdo napreduje z 4 izpiti, drug z 6 pa ponavlja)

Ker na strojnem faksu ni deklet, pa moramo med pavzami hoditi na filo faks na cigaret, da se počutimo normalne. :o

Ker je vse po kavbojsko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker na strojnem faksu ni deklet, pa moramo med pavzami hoditi na filo faks na cigaret, da se počutimo normalne. :o

hehe :OK: izjava meseca :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si človeku vso motivacijo zbil, pa še men zraven :slap: Yebiga, tud taki faksi kot je naš strojni morajo obstajat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en izpit pa diploma - FPVV. Še počakam, da izpitni rok razpišejo. Potem pa mogoče magisterij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na pot ki sem ga spustil na fakulteti za elektrotehniko in glede na poklic ki ga opravljam vsak dan sem se po diplomi odločil pa bom fax nadaljeval na ekonomski fakulteti v lj - smer poslovna informatika

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa drgač kšni pametni nasveti kšnih građevincev???

Lampreta se je menda treba mal bat :P

Lampret je kokr ma dan! Ti lepo kolokvije naredi (če se da računsko + teorijo), sej ne da bi bil izpit težek-kolokviji so težji, sam snovi se ti nabere za pop.....! Pol pa ko boš mel ustni počaki, da en pred tabo ne bo znal, pa se javiš ( če znaš), ker boš dubu isto vprašanje, za naprej pa morš upat na srečo :? , ker vprašanja so po težavnosti kot noč in dan, ga ne briga dosti....sam za info. meni je razveljavu že narejene kolokvije+teorijo in jovo na novo.....sm mislu ga ubit!!! :angry2:

Če te še kej zanima ti sam upraši .)

Popravljeno . Popravil nowfak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nowfak vidim da maš precej pametnih nasvetov tko da se kontaktirava na PM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No, moja (ki Motosvet samo bere) je v ponedeljek zvečer uspešno obranila magistersko delo. Bravo! :OK: :wub:

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O bedno...sm mislu nasledn let pavzirat&delat cel let .) Kej kdo ve al se lahk pavzerji redno zaposlojo???menda da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa vsi tebe čakajo. Pa vsakdo si bo vzel čas zate, da te bo uvaju za 1 leto dela :grim

Eh...ne skrbi...mene delo že čaka samo zanimal me je če se zakonsko da redno zaposlit :)

Čeprov mi je pa večer pol na misu padla ideja da itak lahko delam prek napotnice koga druzga kar je pa še bol ideja!Dele u glavnm se morm jst naučit tole fizko do konca k mam čez 2 ure kolokvij :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!