Skoči na vsebino

Študij Motosvetovcev


Priporočene objave

yep. bomo "gradbeniki" vse vas lepo zbetonirali nekam.... :devil:

ne če sindikalisti zrihtajo štrajk šiptarjev pa bosancev na gradbišču, vi itak še žakla cementa ne dvignete :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nucam siptarja, ce imam mehanizacijo. :P

kko bo pa ta mehanizacija brez strojnika :hmm: pa smo spet tm :P

Kaj noben ne hodi na fiziko oz. bi kdo znal povedat kaj več o tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem če sodi to v to temo,ampak naj bo

Jaz pa rabim seminarsko nalogo o IZOLACISKIH MATERJALIH če slučajno gdo ma,lepo prosim.Da se ne bom glih preveč trudla sama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Iz izkušenj, beri: "Zaposlen v javni upravi."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem če sodi to v to temo,ampak naj bo

Jaz pa rabim seminarsko nalogo o IZOLACISKIH MATERJALIH če slučajno gdo ma,lepo prosim.Da se ne bom glih preveč trudla sama

Lenoba ... kaj pa bo iz tebe, če boš na račun drugih šolo delala :fight2: ;) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LINA: zelo težko verjamem, da si lahko pustila faks, ki ti je šel tako dobro, zaradi tvojih zgoraj naštetih razlogov.

To je samo moje mnenje!

Si tut ti fdv-jevka?----ker si tako pronicljiva sigurno te je Ule-tka tega naučila?

:devil: Nisi :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si tut ti fdv-jevka?----ker si tako pronicljiva sigurno te je Ule-tka tega naučila?

:devil: Nisi :grrr

ne ni.....ona je v 3. letniku varstva pri delu...ob študiju pa je še polno zaposlena.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem če sodi to v to temo,ampak naj bo

Jaz pa rabim seminarsko nalogo o IZOLACISKIH MATERJALIH če slučajno gdo ma,lepo prosim.Da se ne bom glih preveč trudla sama

kaj tocno rabis? osnovne podatke, tehnicne podatke, podatke o namembnosti, vgradnji...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam sej ni prfoksa nič povedala sam naslove smo žrebali dobila navodila kako more zgledat in vozi kuči,skratka morem imet od 5 do 8 tipkanih strani.

Sploh pojma nimam,kaj bi pisala.Kateri so sploh izolaciski materiali vem za siporeks,stiropor,stekleno volno,termopan,kaj vem sej še nisem bajte zidala,dejte mi kakšne predloge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenoba ... kaj pa bo iz tebe, če boš na račun drugih šolo delala :fight2: ;) :004

Vale sej veš da ne bo nič iz mene če že do zdej ni nič blo :wacko:

Sam sem pa full jezna mam 5 hudih seminarskih nalog doma pa nobena ni prava,ne vem kaj nam ni dala naslove pa bi si sami zbrali.Sicer so pa sami glupi naslovi edin guma mi je bla fajn pa jo je dobila glih kolegica pa je full razočarana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne če sindikalisti zrihtajo štrajk šiptarjev pa bosancev na gradbišču, vi itak še žakla cementa ne dvignete :devil: :lol1:

Ni panike....če gradbenikom ne rata, znamo kemiki (tud sfalirani) kak coctail zmešat...... :devil:

Alla O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni.....ona je v 3. letniku varstva pri delu...ob študiju pa je še polno zaposlena.....

Kaj si hotu s tem povedat---jest si razlagam takole: ,,Študira in dela---to je vse, ker fant je v iber dolgočasen in zato lahko tudi med sexom izpiske ureja. :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si hotu s tem povedat---jest si razlagam takole: ,,Študira in dela---to je vse, ker fant je v iber dolgočasen in zato lahko tudi med sexom izpiske ureja. :)

ti si itak vse narobe razlagaš.......odgovoril sem ti na vprašanje če je fdv-jevka.....pa hotu sem povedat da eni delajo in še študirajo zraven kar je zelo pohvalno...nekateri faksa niso končali pa sploh delali niso.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si hotu s tem povedat---jest si razlagam takole: ,,Študira in dela---to je vse, ker fant je v iber dolgočasen in zato lahko tudi med sexom izpiske ureja. :)

Po tvoji razlagi, si lahko jaz razlagam takole:

- pustila si faks, ker v tistem času nisi imela fanta s katerim bi seksala, zato nisi imela urejenih zapiskov

-ali sklepaš, da so vsi FDV-jevci dolgočasni, zato ker si ti dolgočasna

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, imela sem tok aktivnega fanta, da se še počesat nisem mela časa, kamoli zapiske uredit. :naughty:

,,če ne veš ne boli,, in mogoče je boljš, da sploh ne dvomiš v stvari, ki sem jih razložila in ti prihranla kakšno spoznanje :devil:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi še jaz par izkušenj povedal, brez kakršnega koli prejudiciranja na ne/kvaliteto fakultet:

1. ko sem pred dvemi leti izbiral tajnico (oz. poslovno sekretarko) za našo odvetniško družbo se je od cca 30 ih prijav znašlo na seznamu samo okoli 10 kandidatki s srednjo šolo, kaj je tvorilo ostanek... ja ste uganili FDV in filozofska fakulteta, na koncu smo za tajnico vzeli punco, ki je mela končan filozofski faks, smer španščina-nemščina :hmm: za tajnico...

2. moj kolega je pred parimi meseci končal pravni faks in to s spodobnim povprečjem, poslal je prošnjo VSEM odvetnikom in odvetniškim družbam v Ljubljani, dobil manj kot dest odgovorov... in nobenega vabila na razgovor. :kva2:

3. Moj kolega ni naredil strojnega faksa (preveč Ultima Online premalo študija), človek ima sedaj super službo in dela kot projektant v eni najboljših slovenskih firm, faks stoji, še zmeraj, on bo pa šel enkrat mogoče nazaj študirat. :yea2:

4. Ko sem pred parimi leti imel dost vsega in sem šefici rekel, da se mi ne da več, sem bil 5 mesecev brez službe, pa sem jo iskal še preden sem šel stran. Po petih mesecih sem se vrnil nazaj... je pač treba preživljat družino. :BUA:

V glavnem, če nimaš vez, norega povprečja al pa hude sreče, boš z družboslovnim faksom, še posebej pa s kakim pravom, FDV ali Filofaksom razen v kaki šoli, težko spodobno službo dobil.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, če nimaš vez, norega povprečja al pa hude sreče, boš z družboslovnim faksom, še posebej pa s kakim pravom, FDV ali Filofaksom razen v kaki šoli, težko spodobno službo dobil.

delno se strinjam z tem, delno pa ne. ker sem ekonomist, ki nas je kot smetja, torej približno toliko kot pravnikov, FDV-jevcev in drugih družboslovcev zelo dobro poznam to zadevo in je res, da je službo težko dobit po faksu, a gre tudi dosti lažje.

tisti, ki so samo študirali in se ob tem niso ukvarjali z ničemer imajo po končanem faksu probleme z službo. vsi, ki smo ob faksu počeli še kaj drugega in pridobili kakšne izkušnje in se izkazali preko dela teh problemov nimamo. jasno da dobrih služb ne mečejo za nami, a poznaš dovolj ljudi, ki si jih srečeval v delu in najbolj pomembno - imaš nekaj za pokazat razen diplome.

vsi moji sošolci iz faksa, ki so bili takrat tudi "obštudijsko" dejavni nimajo sedaj problemov z službami in delom, je pa res, da nas večina zato še ni končala faksa in ima še vsak kak izpit ali dva do konca in to že nekaj časa. nekateri pa so pridno študirali, po diplomi vpisali še kakšne magisterije ker niso dobili službe, zdaj pa so uni. dipl. ing ali mag. ekonomije pa ne dobijo niti službe tajnice.

vem samo to, če bom kdaj v položaju, da bom najemal sveže diplomirance, pridejo v poštev samo tisti z povprečno oceno pod 8 ali 8,5 in ki bodo lahko pokazali, da so med faksom počeli tudi kaj drugega kot samo gnili za knjigami.

pa še anekdota iz MB: večje podjetje je v okviru nekega projekta zaprosilo EPF za nekaj študentov višjih letnikov. profesorji so poslali same svoje "ljubljenčke", torej najboljše študente (po ocenah seveda) kar so jih imeli. v podjetju so bili krepko razočarani nad znanjem in predvsem uporabnostjo teh študentov. pozneje je sam profesor, ki je vodil to "posojo" priznal, da je bila verjetno napaka ravno v tem da so poslali največje piflarje.

nas seveda niso mogli, saj nas najverjetnjeje takrat tako ali tako ni bilo na faksu :P

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep. bomo "gradbeniki" vse vas lepo zbetonirali nekam.... :devil:

oh yeah!!!!

Jest mam zdej poklicno maturo,pol pa na fax:

1.opcija-Gradbeni faks upam,da pridem gor :unsure:

2.opcija-Geodezija

3.opcija-Strojni vse VŠ

Kva bi vi vsi motoristi brez gradbenikov,ceste se ne nardijo kar same, ane LEDENI :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,če ne veš ne boli,, in mogoče je boljš, da sploh ne dvomiš v stvari, ki sem jih razložila in ti prihranla kakšno spoznanje :devil:

Žal, se premalo poznave, da ne bi dvomila..... :004

Kar se tiče zaposlitve....moja sestra je končala visoko zdravstveno šolo - smer radiologija. V mesecu maju (pred diplomo) je začela iskati službo in se je tudi dogovorila v Ljubljani, rekli so ji, naj samo prinese potrdilo o diplomi. Potem je morala narediti še zdravniški pregled, nakar so ji sporočili, da je ne bodo vzeli (tudi če so že plačai zdravniški pregled). Potem je šla še na druge razgovore in v Šiški v Lj. so ji v obraz povedali, da jemljejo v službo samo tiste, ki so od blizu doma (do 10 km). Zakaj? Zato, ker danes gledajo koliko prevoznih stroškov ti bodo morali povrniti!

Zdaj bo 1 leto odkar je diplomirala, še vedno pa nezaposlena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rakek pri cerknici

In zakaj se ne preseli :hmm:

Jaz sem se in zato ne rabim jokat kako službe v Kopru ne dobim, ker mi nočejo potnih stroškov iz Slovenj Gradca plačat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!