Skoči na vsebino

Študij Motosvetovcev


Priporočene objave

Pri nas hitro izpolnimo indekse in vse potrebne papirje za vpis.... potem pa se začne čakanje.....ker moramo vse te papirje za vpis potrditi v referatu in tam se jim nič ne mudi, zato čakamo kot budale pred vrati, ko oni v miru kavice pijeje ... in ko prideš na vrsto si notri 5 minut.....saj razumem, da tudi oni rabijo odmor, vendar se mi zdi da bi lahko vse te zadeve pospešili.... sicer pa bom samo še letos čakala... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakulteta za upravo. 2.letnik (čez 1mesecin 4dni :xx: )

Vidu lani par motorjev pred vhodom ampak dvomim, da je kdo z motosveta... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ni upravna zraven FDv.....en motor je dostikrat tam parkiran...moj... :D

a se je kdo že kaj pogovarjal, da bi se naredu parking za motorje tam okol kje? tko intenzivno neki zidajo, samo se mi zdi, da bojo pozabil 20X20m zaplato asfalta med FDV in FU naredit :angry:

sicer ni ravno velikega navala z motorji, samo a si predstavljaš vpis v 2005/6, če bi imeli parikng rezerviran za motorje? :hmm:

pa večkrat bi bli na predavanjih... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravna fakuleta v Ljubljani, 1 letnik- treba bo verjetno pavzirat, ker bo mal zmanjkal. :angry:

A če na našmu faksu ponavlaš, ne morš izpitov čez let delat, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej...boš pavziral al ponavljal...če ponavljaš valda lahko delaš izpite...sej kako pa potem kdaj končaš letnik....

če pavziraš pa isto-pri nas je tako...za drugje ne vem.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa sem se upisal na fakulteto za strojništvo v Lj. (univ.). Če je bil še kdo iz

foruma na vpisu, je lohk videl eno črno aprilio tam pri stopnicah, tista je

moja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa sem se upisal na fakulteto za strojništvo v Lj. (univ.). Če je bil še kdo iz

foruma na vpisu, je lohk videl eno črno aprilio tam pri stopnicah, tista je

moja :P

mislm da smo ze stirje motoskretovci vpisani v 1.letnik strojne

motorja nism vidu,mozn da si bil v petek

se vidmo spet 1.10. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da smo ze stirje motoskretovci vpisani v 1.letnik strojne

motorja nism vidu,mozn da si bil v petek

se vidmo spet 1.10. :)

Drugo leto pa še jest zraven :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že malo predolgo absolvent geografije, smer prostorsko planiranje/urbanizem. Čakam da me trofi strela pa da zberem voljo da se spravim še tistih nekaj strani, ki se jim bo reklo diploma, napisat. Mal zmanjka časa za študij ko pa je treba delat da se motor odplača :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja glede une debate o koristnosti študija 100% podpiram Pervya. Mogoče bo sedaj pozabu da sem jaz na vrsti da plačam pijačo ko se naslednjič vidima O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A kdo od vas študentov ve če je dovoljeno,snemat predavanje :?

Že enkrat je muka poslušat ta predavanja... pa bi si pole še za doma posnel :blink: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že enkrat je muka poslušat ta predavanja... pa bi si pole še za doma posnel  :blink:  :lol1:  :lol1:

Narobe sva se razumela.

Ker bom obiskoval izredni študij in težko prilagodljivega službenega razporeda na vseh predavanjih ne morem biti,pa sem pomisli če bi ga takrat kdo posnel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od vas študentov ve če je dovoljeno,snemat predavanje :?

Naprimer z (diktafonom) :hmm:

seveda je dobro če profesorja prej vprašaš in da se strinja s tem...glih izrecno prepovedano pa ni.....če to potem uporabljaš za lastno uporabo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo imeli sicer en primer uporabe diktafona lani, ko je ena študentka snemala predavanja v prvi vrsti točno pred profesorjem, pa ni nič rekel. ne vem pa če sta se zmenila, pa še eno dejstvo-zaradi zdravstvenega stanja ni mogla delat zapiskov(fizično.tam je pa bila).

po moje je vseeno bolje prej povprašat profesorja. sej nekateri so razumevajoči, še posebej pri izrednih, ki se včasih pač ne morejo izogniti službenim obveznostim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe sva se razumela.

Ker bom obiskoval izredni študij in težko prilagodljivega službenega razporeda na vseh predavanjih ne morem biti,pa sem pomisli če bi ga takrat kdo posnel.

najprej se prepričaj, da so profesorjeva predavanja sploh vredna snemanja, saj je pri nas bolj mal predavateljev, ki znajo predavat in kej pametnega povedat....sicer ti pa na vseh predavanjih res ni treba bit....zapiski od drugih pa kaka knjiga....

če pa že, potem ga vprašaj, če dovoli...najbolj enostavno...brez vednosti, če te ne dobi, itaq okej, če te pa dobi, pa po moje ne boš dobro skos prišel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je...lahko boš rabu 4 ure kaset za izvlečt eno tiskano stran dobrih zapiskov...ponavadi so dobri zapiski bolj smiselni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da rabiš za snemanje dovoljenje osebe, ki jo snemaš.... sicer pa je prepovedano... podobno je tudi z slikanjem... nesmeš ti slikat nekoga, če ti on ne dovoli. itd....

tak da, če vprašaš predavatelja, in ti dovoli.. sploh ni problema... drugač pa se nekje od spredaj skrije diktafonček, pa bi tudi moglo it :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma...

Če profesor izplejuje po tabli in sproti razlaga ti sam posnetek ne bo ravno dosti koristil... Če enostavno prebira iz knjige... tudi nima smisla... Osebno nisem nikoli poslušal predavanj kjer je bila le gola teorija... To se naučiš iz zapiskov sošolcev (ne takih kot smo mi, ampak tistih bolj pridnih, ki hodijo na vsa predavanja...) Drugo poglavje pa so npr. fizika, matematika... Tle pa je itak dobro ne preveč manjkat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!