Skoči na vsebino

Študij Motosvetovcev


Priporočene objave

Sigurno moraš najprej vprašati profesorja. Po moje ne bo prav vesel, da bo nekdo drug zate snemal, potem boš pa ti to doma poslušal. Potem bi lahko profesor že sam to posnel in potem samo prodajal kasete (cd-je) :D

Še težje pa si te predstavljam, da boš potem doma za mizo poslušal dolge ure razlaganja :kva2:

Ti se kr zapiskov drž. So skupaj z literaturo čist dost! Če pa zamudiš kakšno predavanje pa pomeni, da si bolje izkoristil čas. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da tole ni lih :topic: ampak morm povedat: JAZ PA SM DANES NARDILA ZADNJI IZPIT :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar jst vem ni dovoljeno snemat predavanj... mogoce kak prof. pusti ce prasas za dovoljenje... sam pa tud, a ni nobenga studenta tam k bi mel dobre zapiske? men je boljs tko... k ku je ze nekdo prej napisu... lahko iz ene ure predavanja zvleces pou strani pomembnega...

ben ku ves.. :)

lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snemanje predavanj je dovoljeno samo s povprejšnjo privolitvijo profesorja 8sem vprašala). Sicer pa se dogovorite med študenti, da se zapiske daje na internet. Pri nas smo takoj na začetku pobrali vse e-naslove zainteresiranih, potem pa so kolegi zaiske razpošiljali.

Mačica - :yea2:

LP - M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oprostite k se mi na da pregledovat celih 13-ih strani če kje kaj piše!

Mam pa vprašanje glede pavziranja, če je kdo to že preizkušal nam mi prosim malo opiše kako vse to poteka (zavarovanja, delo prek študenta, ...).

Bom zelo hvaležen! se zna zgodit :beer2:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite k se mi na da pregledovat celih 13-ih strani če kje kaj piše!

Mam pa vprašanje glede pavziranja, če je kdo to že preizkušal nam mi prosim malo opiše kako vse to poteka (zavarovanja, delo prek študenta, ...).

Bom zelo hvaležen! se zna zgodit :beer2:

Lp Burnout

Ja pavzo mas, ne! Osnovno zavarovanje ti plača občina, prek studenta pa ne mors delat, ker nimas statusa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pavzo mas, ne! Osnovno zavarovanje ti plača občina, prek studenta pa ne mors delat, ker nimas statusa ...

preko študenta lahko delaš še eno leto potem ko ti poteče status, tako da prvo leto pavziranja lahko delaš, razen če so letos to spremenili ampak mislim da ne. niso pa vsi servisi dopuščali te možnosti ŠS MB je pustil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bilo rečeno na MB ŠS da lahko celo 2 leti po prenehanju statusa, pod pogojem da nisi prijavljen na zavodu za zaposlovanje in prejemaš socialno podporo. Pomisli kaj se ti splača. Zavarovanje ti plača občina vendar si moraš to potrdilo zrihtat. Ne mislit da se bodo sami "am" vzeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bilo rečeno na MB ŠS da lahko celo 2 leti po prenehanju statusa, pod pogojem da nisi prijavljen na zavodu za zaposlovanje in prejemaš socialno podporo. Pomisli kaj se ti splača. Zavarovanje ti plača občina vendar si moraš to potrdilo zrihtat. Ne mislit da se bodo sami "am" vzeli.

Ja sej v bistvu pavziram prvič, tako da bom lahko delal preko študenta. Zanima me predvsem kako je s tem zavarovanjem? Kakšna potrdil moram dobit oziroma kam it to zrihtat?

p.s. socialne ne mislim prejemat pa tut na zavodu nočem bit prjavljen če ni ovezno!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi na zavod za zdravstveno zavarovanje, tam ti bodo dali vse informacije kaj vse rabiš za zavarovanje. Kolikor vem občina plača samo obvezno zdravstveno zavarovanje (oglasi se tudi tam za informacije) tako, da ti priporočam da riskiraš okoli 4k mesečno in se tudi prostovoljno zavaruješ. Žal te čaka kar nekaj lavfanja naokoli in iskanja pravih papirjev je pa to nujno zlo.

Na zavodu za zaposlovanje se ni obvezno prijavit. To storiš samo če bi želel dobivati socialno podporo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa vprašanje glede pavziranja, če je kdo to že preizkušal nam mi prosim malo opiše kako vse to poteka (zavarovanja, delo prek študenta, ...).

mislim da bo treba letos prvič preizkusit...... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. letnik tehniške gimnazije(vegova-računalniška smer)

Naprej pa najbrž strojni faks al pa policiska akademija...pol pa za krimiča dalje (sam so opasne omejitve :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slučajno kdo študira magisterij na Ekonomski fakulteti - smer Podjetništvo bi bilo lepo, da se javi mi javi, da si malo podatke in zapiske izmenjamo.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!