Skoči na vsebino

Zbor Pantersov!


Vinko

Priporočene objave

Jst in še nekaj kolegov pridemo sam na panoramsko vožnjo!

(Polmamopafeštozaenrojstnidanprikolegu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super pol se vidimo js tut pridem okol šestih, naša banda pa že prej, vreme bo tk da sam gasaaaaa! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom danes malo ustavil, ko se ravno mimo peljem. Upam, da ne bom prezgodenj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pravkar zmamzal dva šnicla iz mlade krave, tako da bo držalo tam nekje do petih. :grim

Čez 15 min pičim v smeri Celja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil vceraj tam.

Srecal sem eno par motosvetovcev (Klimbra, Lidija, pirrulza, ...) smo malo pokramljali, si ogledali Lidijino novo pridobitev :OK: .

Bilo je :OK: samo vroce je bilo kot pri :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva tud bla :OK: je blu fajn ampak vrooooooooooooče,

evo da prlimamo gor še nekaj dokaznega materiala ...

...prva postojanka

post-186-1117361186_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In natikarca zgoraj brez... sem kr malo čudno zgledla ko sem se jo trudla 10x dobit pošteno v objektiv je bla kr poskočna B)

ostali slikovni materjal pa bo verjetno še kdo prlimal, saj je bil DTW tud tam .)

L.P. stigmata & jasa

post-186-1117361523_thumb.jpg

post-186-1117361552_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vsaka cast - zbor kot se sika, samo 10 stopinj bi bilo hladneje...

Aja, pa dejte drugo leto kako dodatno pivo imet (Union, Heineken,.... karkoli), ker res nisem vajen, da celo noc vodo pijem. (popil dva laska in dobil obcutek v zelodcu, da sem granitne kocke jedel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj je bil DTW tud tam  .)

Bil, pa nisem nič slikal, kelnarco pa sem tudi jaz videl... :naughty:

Zbor pa sicer fajn organiziran, pohvala Panter's''ss ....... khm, Panterjem :) .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa dejte drugo leto kako dodatno pivo imet (Union, Heineken,.... karkoli), ker res nisem vajen, da celo noc vodo pijem. (popil dva laska in dobil obcutek v zelodcu, da sem granitne kocke jedel) - by Einherjar (nevem zakaj ni citiralo :blink: )

Kako lahko kaj takega trdiš!!! :angry: Kakšno vodo? Potem je union voda, ki ima pol manj okusa (celo malo sladkast je :SS )

Sicer pa kaj ali si pričakoval, da boš na štajerskem zboru pil union :grrr

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :OK: :OK: ...uuu zakon zbor.....prvič bil,in definitivno pridem tudi drugo leto :grim ....

aja pa popolnoma se strinjam z Einherjar-jem :grim :grim :devil: ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič sm biu pa sm biu ful zadovol pa še fajn je blo ko smo jim pokazal da se tut gma od scooterja da skurt do kraja tak da je poknala.

Kr so se usi delal norce iz mene in ostalih skuteristov smo oz. sma jim jst in zazy pokazala da so se globoko motli.Pol ko sma pa pokazala da ni to to kar so govoril pol je bla pa sam tišina pa so hodl do mene pa zazy-ja pa gledal pa naju hvalil.

sej če je kdo sliku ko sma kurla gumo naj prlima sej mojga motorja se itaq ne da kiksnt.

Drgač pa drugo leto tut zihr pridem tak da se zihr vidmo na naslednjem zboru.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je vroče ko pes. Vse ostalo pa OK. Eno deklico so z nekim šivalnim strojem heftali pod šotorom, Klimbra pa je zblojeno zaskrbljene oči fiksiral na operacijo. Od MS raje sta bila v sopari živahna in komunikativna le Stigmata & Jasa. Ležal na gumah v senci in postalo je bolje.

Vmes sem se moral vozit, zato se v pravih urah zbora nisem udeleževal in se posledično tam nisem uspel uliti kot se šika. Nadoknadil ponoči na nadomestni (zasebni) lokaciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. koolio je blo.

edino panika je ratala, ko je nastopila neka jeba s štromom in je bil pir topel. :ninja: ampak so prireditelji alarmantno stanje hitro porihtali, tako da vse pohvale. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!