Skoči na vsebino

Zbor Pantersov!


Vinko

Priporočene objave

... nevem kako je to mogoče, vendar sem zgubil "laibič" z velikim logotipom "grunt pistons", :slap:

hmmmm, zanimivo...kej tacga pa še ne Acman :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vendar sem zgubil "laibič" z velikim logotipom "grunt pistons", :slap: če kdo mogoče ve kje bi bil >dobi nagrado< :OK: ker mi veliko pomeni!!! :nono:

se je očitno velik dogajal :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zbor je bil hud kakor vsako leto! Piva dosti, zato je bila zjutraj čista megla... nevem kako je to mogoče, vendar sem zgubil "laibič" z velikim logotipom "grunt pistons", :slap: če kdo mogoče ve kje bi bil >dobi nagrado< :OK: ker mi veliko pomeni!!! :nono:

Pijanče :lol1: :devil:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma jo pa ti skuhas ej!

java script:add_smilie(":wallbash:","smid_87")

wallbash.gif

pejd n stran od pantersov pa probej po mejlu.....lohk se je najdu bejži vedet...

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dej mau po mojmu spominu pobrskaj pa mi povej, ka je že to za en cof, k sm ga jz pomoje cufi klicala. CUFI - pomeni cufanje oziroma fu..n.e, v mojem svetu namreč :kva2: :OK:

ma pero je cof,sej veš no k ste ga skup pili že u petek,pa kaktus ga je zakadu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pero je cof,sej veš no k ste ga skup pili že u petek,pa kaktus ga je zakadu :grim

aja sj res, cufi, matr sam z kaktusm sta se ga pa fajn zapohala :OK: ampak ta tip je pa taka faca, jz sm se mu sam smejala, dogodivščin je meu pa tud že en kup, crkneš od smeha :lol1: bo treba ponovit hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!