Skoči na vsebino

Zbor Pantersov!


Vinko

Priporočene objave

kdo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je blo prava stvar, se mi zdi da je vsako leto več folka na pantersih, kapo dol! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo to?

Tan..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in prbremzov je

SANDA:

A MI LAHKO KAKŠNO SLIKICO OD MOTORJA POŠLJEŠ NA davidtdm@yahoo.com IN SEVEDA KOLIKO DENARJA HOČEŠ ZANJO!

Popravljeno . Popravil bowla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hude fotke godfather.... :grim :grim :lol1:

sam sva midva talenta za igranje kitare...tko navidezno :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja hm, fotke so kul, sicer sm misla, da bojo šebl odbite, ampak sm kr zadovolna :OK: (uf mi je odlegl, sm mela kr mau unga ta moralnga hehe). Sam fajn bi pa blo, če bi še kdo kej pokometirau, ker mi kr mau filma manjka, jz se ne spomnm, da bi uno kušvala bemtiš, ja no sj bo u nasledno bol :OK:

ČE VERJAMEŠ, BRUHAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor kot vse kaže je uspel, le na panoramski vožnji je blo mal problemov. Tud vreme nam je zdržalo, čeprav je deževalo vse okrog Celja.

Evo drage moje in dragi vaši to so fotke z moje strani :naughty:

:hmm: , zdej sm pa vidu, katera pička mi je uletela v nedeljo zjutraj v mojo spalnico :slap: . škoda, da je bla takrat slika prevč meglena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti filem ki ti fali ti ga bom predvajala ob kavici :grim :OK:

hehe sj se bom itak sam za glavo držala pa umirala od smeha, tko k pa zmer jahu, tulum hehe :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hude fotke godfather.... :grim :grim :lol1:

sam sva midva talenta za igranje kitare...tko navidezno :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

rojena kitarista brez posluha :lol1:

:hmm: , zdej sm pa vidu, katera pička mi je uletela v nedeljo zjutraj v mojo spalnico :slap: . škoda, da je bla takrat slika prevč meglena.

kakšno spalnico sej nismo nič slikali v nedeljo je bil aparat pretežak :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tati ma kej se me se spomniš???

ja itak, da se te spomnim, :grim lep pozdravček na Primorsko, pa se vidimo..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap- was there. V petek. Ene pol ure. Zgledala perspektivno glede količine udeležencev. :OK:

A :hmm: so letos tudi bile trebušne plesalke kot lani? :hmm:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je preostanek?

Ali pa nadaljuj TUKAJ :D

Zakaj pa ne morem odpret te strani :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ker te mora nekdo povabiti za dostop do teh strani.

Ja pol bi pa blo lepo da bi me gdo povabo. Namreč na zboru sem mogo delat pa nisem vido najlepšga :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zbor je bil hud kakor vsako leto! Piva dosti, zato je bila zjutraj čista megla... nevem kako je to mogoče, vendar sem zgubil "laibič" z velikim logotipom "grunt pistons", :slap: če kdo mogoče ve kje bi bil >dobi nagrado< :OK: ker mi veliko pomeni!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cof hvala za oskrbo s pivom :OK:

Ti dej mau po mojmu spominu pobrskaj pa mi povej, ka je že to za en cof, k sm ga jz pomoje cufi klicala. CUFI - pomeni cufanje oziroma fu..n.e, v mojem svetu namreč :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol bi pa blo lepo da bi me gdo povabo. Namreč na zboru sem mogo delat pa nisem vido najlepšga :kva2:

Ja sem napisal, da ti odprejo. Ampak tam ni nihče prilepil slik z zbora Pantersov. Vse slike kar jih premoremo je to kar je Godfather gor prilimal (link do svojega albuma).

Ni striptiza, ali pa je le delni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem napisal, da ti odprejo. Ampak tam ni nihče prilepil slik z zbora Pantersov. Vse slike kar jih premoremo je to kar je Godfather gor prilimal (link do svojega albuma).

Ni striptiza, ali pa je le delni :hmm:

Ja pol pa moje telo ni blo več sposobno držati aparata v rokah je ratal pretežak :whistle: :whistle: :whistle:

vem tokrat sm zajebu sam so kelnarce krive :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol bi pa blo lepo da bi me gdo povabo. Namreč na zboru sem mogo delat pa nisem vido najlepšga :kva2:

natko :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!