Skoči na vsebino

Pomoč pri izbiri


[NitrOXx]

Priporočene objave

Lep pozdrav,

Ob izbiri pri nakupu novega skuterja sem naletel na težavo.

Ne morem se odločit, katerega naj kupim. :?

Izbiram med nasledjnima:

-Malaguti Firefox Mechatronic,

-Aprilia SR50 Di-tech

Prosil bi vas za vaša mnenja in opozorila oz. nasvete.

Hvala,

[NitrOXx]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na nick bi ti priporocal MBK Nitro, torej Aerox :naughty: Drugace pa je tak, ce ti je bolj pomembna poraba kupi Di-Techa, ce pa predelava pa Firefoxa. Je tudi enostavnejsi za servisirat pa plastike ziher ne stanejo tolko kot Aprilijine ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi firefoxa, pri ditechu je hudič če kej crkne od elektronike, pa še za predelovat je veliiko dražji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kakšne so kaj vozne lastnosti obeh,

če sta odblokirana primerljiva v performansi,

čeprav nisem najbolj siguren glede Di-tech agregata!

Kdor ima di-techa naj prosim napiše svoje nmenje...

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam neki ti rečem jst mam ditecha pa dela čis tvredu, poraba je manjša od ostalih skuterjev, gre čist isto, lega na cesti je ful huda, pospeški še clo mau boljši tko da sploh ni problemov! Tud z servisom pa originalnimi deli NI nobenih problemov (je pa res da so mogoče glih mau dražji od enih drugih proizvajalcev)! Pa še lep je za razliko od enih drugih skuterjev (brez imen da me ne bojo spet tle kurcal)! Ti ga kar kup če ga mislš pa ne poslušat teh tipov k majo itak že od zmeri neki proti ditechu! Glede predelav je pa tko če mislš ful predelat pol ga ne kupt, če pa mislš sam kit nov al pa auspuh pa ni problema! ;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal, da naj bi imela aprilia celo močnejši motor...

kolko pa kaj odblokirana leti?

če se ne motim gre firefox po lastnem števcu ta okoli 85-90km/h(odblokiran)

kaj pravite??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še lep je za razliko od enih drugih skuterjev (brez imen da me ne bojo spet tle kurcal)!

Vsake oči majo svojga malarja.

Ti ga kar kup če ga mislš pa ne poslušat teh tipov k majo itak že od zmeri neki proti ditechu!

Če nas je vprašal za mnenje?

Glede predelav je pa tko če mislš ful predelat pol ga ne kupt, če pa mislš sam kit nov al pa auspuh pa ni problema! ;)

Kiti za ditecha so kar precej dražji in imajo manj moči v primerjavi z ostalimi skuterji (za slednje nism prepričan). Enkrat sm slišu da je dau en tip na ditecha športn filter pa mu je zaribal.

Popravljeno . Popravil Kremšnitar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da s firefoxom lepo v ovinke pelat???

lepo leži na cesti???

ker baje ima aprila drugače full dober handling.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='29 May 2004 @ 17:48'] ..po dig.števcu kaže pa???

Men kaže 85, pa nimam prerihtanga, sam zx avspuh je gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='29 May 2004 @ 17:56'] Se da s firefoxom lepo v ovinke pelat???

lepo leži na cesti???

ker baje ima aprila drugače full dober handling.... :?

Tega rajš ne sprašvat, ker ti bo vsak reku da ima njegov lasten skuter najbolšo lego.

Najd nekje enga človeka z firefoxom pa mu reč naj ti da za en krog :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelau sem se samo z malaguti F-12 phantom foggy, pa se mi je zdel

kr vredu, mislim, zalo nevtralno mi je deloval. pa šau je tut ko granata!!!

A je firefox narejen na isti podlagi kot f-12?

ker če je potem tak ni blema :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Roba,saj jaz tudi tak mislim....., samo eni pravijo da je prihodnost v Einspritzu!!! nevem no....

Kaj te lahko na di-techu narediš, razen da vzameš ven blokade oz. spremeniš program elektronike???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='29 May 2004 @ 19:37'] Ja, Roba,saj jaz tudi tak mislim....., samo eni pravijo da je prihodnost v Einspritzu!!! nevem no....

Kaj te lahko na di-techu narediš, razen da vzameš ven blokade oz. spremeniš program elektronike???

Nebi o ajnspricu ker ko se spomnim na njega :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj roba....sicer je res...kaj pa je beseda giganta kot je aprilia ki je ditechov najbrž prodala na miljone proti tvoji..ampak....

še vedno se raje se s svojim vozim švoh 80...kot pa da ga mam dan za dnem razšraufanega na mizi..kot ti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj roba....sicer je res...kaj pa je beseda giganta kot je aprilia ki je ditechov najbrž prodala na miljone proti tvoji..ampak....

še vedno se raje se s svojim vozim švoh 80...kot pa da ga mam dan za dnem razšraufanega na mizi..kot ti  :kva2:

Nebi mi2 o tem kdo ma kaj razstavlejno....Mislim si ti svoje pa jaz si mislim svoje in je to to...

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ej kolkokrat je že bla ta debata! Dej se že nehejte kregat zarad tega ditecha! Vsak ma svoj mnenje-roba misl da je za kozlat, jebediah misli da je najhujši... Kakor za koga jst pravm! Men je hud pa me če povem po pravici boli ku*ac za to kar si o ditechu mislte ostali!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!