Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Najprej preveri stikalo za izklop v sili, stikalo pri stranskem stojalu, stikalo pri ročici sklopke in pa tipover senzor. Lahko da se je snel iz nosilčka. Se pa nahaja pod sedežem blizu akumulatorja, taka majhna črna škatlica. Predlagam da si potegneš dol service manual.

Ko ga hočem prižgat gre vse normalno, le da se mi motorja nočeta prižgat, tako kot da ne bi blo bencina. Sem pa vsa stikala preveril če so priklopljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ga hočem prižgat gre vse normalno, le da se mi motorja nočeta prižgat, tako kot da ne bi blo bencina. Sem pa vsa stikala preveril če so priklopljena.

Najprej si potegni dol service manual.

Potem pa po vrsti....

Najprej preveri tipover senzor, preglej dovod bencina (črpalka, cevke, razni konektorji na senzorjih), preveri če je iskra...

Najprej pa lahko računalnik preklopiš v dealer mode, mogoče ti takoj javi kaj je narobe.V bistvu samo s kosom žice stakneš dva kontakta v konektorju pod zadnjim sedežem potem ti pa izpiše kodo na števcu. Kako točno to gre, si preveri v service manualu da ne bo šlo kaj narobe. Se ti pa splača malo pomatrat, ker konec koncev je delovna ura na suzukiju 40€, verjetno gre pa za kakšno banalno okvaro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej si potegni dol service manual.

Potem pa po vrsti....

Najprej preveri tipover senzor, preglej dovod bencina (črpalka, cevke, razni konektorji na senzorjih), preveri če je iskra...

Najprej pa lahko računalnik preklopiš v dealer mode, mogoče ti takoj javi kaj je narobe.V bistvu samo s kosom žice stakneš dva kontakta v konektorju pod zadnjim sedežem potem ti pa izpiše kodo na števcu. Kako točno to gre, si preveri v service manualu da ne bo šlo kaj narobe. Se ti pa splača malo pomatrat, ker konec koncev je delovna ura na suzukiju 40€, verjetno gre pa za kakšno banalno okvaro.

Problem je da nimam orginalnega števca :S Hvala vseeno bom pregledal service manual.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej si potegni dol service manual.

Potem pa po vrsti....

Najprej preveri tipover senzor, preglej dovod bencina (črpalka, cevke, razni konektorji na senzorjih), preveri če je iskra...

Najprej pa lahko računalnik preklopiš v dealer mode, mogoče ti takoj javi kaj je narobe.V bistvu samo s kosom žice stakneš dva kontakta v konektorju pod zadnjim sedežem potem ti pa izpiše kodo na števcu. Kako točno to gre, si preveri v service manualu da ne bo šlo kaj narobe. Se ti pa splača malo pomatrat, ker konec koncev je delovna ura na suzukiju 40€, verjetno gre pa za kakšno banalno okvaro.

Tak pa sn pogledo service manual in izmeril senzorja, ki sta opisana kot vzrok za nedelovanje svečk ter ugotovil, da ne dela CKP senzor. Je kdo imel tak problem kdaj? In kje bi ga lahko dobil?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

PS: sem malo pogooglou...

1998 - 2002 stari model

2003 - 2009 novejši model

2010 pa najnovejši...

Je tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za modele si si sam odgovoril, cena tega je seveda primerna, če je vse kot piše in je moped "v nulo".

Malo jih je, ker jih je pač malo, je pa to dober motorček za ta denar!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1999-2002 so taprvi SV-ji

2003-2011 Druga serija z elektronskim vbrizgom. Od leta 2007 naprej imajo tudi lambda sondo in spremenjen vbrizg, tako da je poraba za 1 liter nižja :notworthy:

2009 ali 2010 so pa dali ven še gladiusa, ki je pa po mojem mnenju le senca SV-ja. Pa kakor mi je znano SV ostaja v proizvodnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko sem jaz to prebral na internetu in si prav predstavljam, je gladius zamenjal naked verzijo. Torej S verzija ostaja. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1999-2002 so taprvi SV-ji

2003-2011 Druga serija z elektronskim vbrizgom. Od leta 2007 naprej imajo tudi lambda sondo in spremenjen vbrizg, tako da je poraba za 1 liter nižja :notworthy:

Dobili še dve svečki... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem skupaj...sem novopečeni lastnik suzukija sv 650, naked verzija, letnik 2004 in moram povedat da tako kot številni, na tem forumu, sem tudi jaz izredno zadovoljen z motorjem...kupil sem ga iz razloga, ker sem začetnik v motociklizmu (imel sicer prej par skuterjev 180ccm ipd) in so mi vsi predlagali ta motocikel, kot drugo pa mi veliko izkušenih motoristov pravi, da je to motor, ki ga lahko imaš tudi kot dolgoletni motorist. pred nakupom sem se velikokrat vozil z kolegovim in je verjetno tudi to razlog, ker mi je že od nekdaj všeč v2 moč:)) nikoli ne razočara:) seveda pa pridejo v poštev tudi predelave...dobil sem motocikel v stanju kot je nov, se pravi veliki....ma kaj veliki, OGROMNI žmigavci, cela strehca, original izpuh ipd...seveda sem se prvih predelav že lotil...menjal žmigavce, namontiral izpuh (leovinche), ki ga grem v kratkem homologirat, nato pa skrajšat za pribl. 100mm, požagal doooolllllgoooooo zadnjo strehco, izdeluje se že unikatna prednja maska, ki bo prišla malenkost čez luč, da bo v bistvu stil bad look-a, naročeni so hand-protektorji, edina stvar ki me bega je bug spojler...ma ne dam 250eur za to pa naj bo konc sveta, res ne, tko da me zanima, če ima morda kdo info, kje se prodajajo...najraje seveda brez barve, da se potem še to uštima v stilu street coustom motorja...pa lep večer želim še naprej:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem skupaj...sem novopečeni lastnik suzukija sv 650, naked verzija, letnik 2004 in moram povedat da tako kot številni, na tem forumu, sem tudi jaz izredno zadovoljen z motorjem...kupil sem ga iz razloga, ker sem začetnik v motociklizmu (imel sicer prej par skuterjev 180ccm ipd) in so mi vsi predlagali ta motocikel, kot drugo pa mi veliko izkušenih motoristov pravi, da je to motor, ki ga lahko imaš tudi kot dolgoletni motorist. pred nakupom sem se velikokrat vozil z kolegovim in je verjetno tudi to razlog, ker mi je že od nekdaj všeč v2 moč:)) nikoli ne razočara:) seveda pa pridejo v poštev tudi predelave...dobil sem motocikel v stanju kot je nov, se pravi veliki....ma kaj veliki, OGROMNI žmigavci, cela strehca, original izpuh ipd...seveda sem se prvih predelav že lotil...menjal žmigavce, namontiral izpuh (leovinche), ki ga grem v kratkem homologirat, nato pa skrajšat za pribl. 100mm, požagal doooolllllgoooooo zadnjo strehco, izdeluje se že unikatna prednja maska, ki bo prišla malenkost čez luč, da bo v bistvu stil bad look-a, naročeni so hand-protektorji, edina stvar ki me bega je bug spojler...ma ne dam 250eur za to pa naj bo konc sveta, res ne, tko da me zanima, če ima morda kdo info, kje se prodajajo...najraje seveda brez barve, da se potem še to uštima v stilu street coustom motorja...pa lep večer želim še naprej:)

Pohjač jih prodaja če se ne motom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...nobenga pohjača ne najdem med člani...pomoč prosim:)

Za bug spoiler poglej na ebay, jaz sem ga kupil iz Nemčije, z poštnino sem dal 30€ :rolleyes:

Predlagam pa ti da kupiš kakšnega malo dražjega, ker je moj brez nosilcev, pa malo je površno narejen...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za info...sm gledu mal po ebayu pa se da kj pamtnga dobit, sam bom se mal pocaku...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa gledam enga suzukija sv650n letnik 2007

in me zanima kako se ta motor kej vozi čez ovinke??? pa če ma motor kakšne probleme oz napake???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa gledam enga suzukija sv650n letnik 2007

in me zanima kako se ta motor kej vozi čez ovinke??? pa če ma motor kakšne probleme oz napake???

Uživanje čez ovinke, lahkotno pade v ovinek brez napora, ne dišijo pa mu odprte dolge ravnine, vožnja po avtocesti je mukotrpna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživanje čez ovinke, lahkotno pade v ovinek brez napora, ne dišijo pa mu odprte dolge ravnine, vožnja po avtocesti je mukotrpna.

ja sej jst se po avtocest ne pelam nič oz zelo zelo malo :) mam pa raj cesto pri nas (Dvor-Kočevje) in kuker gledam na forumu je motor res uredi :D taku da se ga splača ozet :D

ka pa pozna kdu tega možaka ku prodaja suzukija sv650

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4659253

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi ga pogledat, se peljat. Če se ti dopade in se lepo pelje ga kupi. Jaz ga imam že 6 leto in zaenkrat prav nobenega problema, ima 60k km prevoženih letnik pa je 99.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi ga pogledat, se peljat. Če se ti dopade in se lepo pelje ga kupi. Jaz ga imam že 6 leto in zaenkrat prav nobenega problema, ima 60k km prevoženih letnik pa je 99.

sej ga bom šel sm mau me jebe kr morem najprej tega pordat 

Popravljeno . Popravil domi46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!