Skoči na vsebino

Ste športno ambicionirani vozniki?


YZFgeorge

Priporočene objave

Včasih res tako mimo vžge da je kr hudo al pa jaz neznam ocenit stvari.Tak nastavi da si morem včasih roke s ketnami privezat na balanco. Te pa ves da ga k***-am.

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

YZFGeorge !! puzdraulen!

Jst z mojim ZZR-jem se tut prjavlam. Ta hudič je spredaj premehak, naj bi se dalo trše olje, ampak kaj pol če bo pretrd? Skratka o vzmetenju nimam pojma, sploh pa kako bi motorja prav opedenu, kar se tiče vzmetenja,...to bi bil šele problem.

Piiiiišššiiiiiiiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZFDžordže, sedaj je pa že skrajni čas, da v Motorjih odpreš poglavje Vzmetenje in v njem pričneš z osnovami in nadaljevalnim dopisnim tečajem spreminjanja fedracije. Sezona je tukaj, zanimanje pa tudi

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tudi dodajam mojo prijavo! YZFgeorge, si verjetno pozabu da si odprl to temo,huh?

fantje mu bo treba en mail napisat!

sicer pa se mi zdi da je za mojo zvawco vzmetenje zlo idealno nastimano, pa tudi americani pravjo da "why fix it, if it ain't broken?", samo mene firbec matra, sam si pa ne upam kaj prevec tikat ker... ne vem zakaj

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje glavni razlog, da nisem pricel je v tem, da je Furioso tole mojo knjigo kopiral za skoraj pol motosveta in sem mislil, da so si jo vsi "resni interesenti" že priskrbeli.

ICE, kaj praviš, se ob podpori Furiosota in Ike-ja, lotiva teme. Vsak nekaj iz knjige strne na forum.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nekaj _pametnega_ bi se ze spravlo fküper ...pod pogojem seveda,da fury in ike marljivo sodelujeta

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva kar pričnita, se bosta Furioso in IKE hitro zraven nalimala. Samo ne tu. Odprita v Motorjih novo poglavje Vzmetenje, ali kaj takega

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Fantje glavni razlog, da nisem pricel je v tem, da je Furioso tole mojo knjigo kopiral za skoraj pol motosveta in sem mislil, da so si jo vsi "resni interesenti" že priskrbeli.

ICE, kaj praviš, se ob podpori Furiosota in Ike-ja, lotiva teme. Vsak nekaj iz knjige strne na forum.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

...jst bi tut mel knjigo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!