Skoči na vsebino

Kako zablokirat Scooter na 50km/h


joza009

Priporočene objave

Pol se ti pa nardi tak ko pr mojmu frendu...Šlo mu je 50 pol pa ga sprav na valčke pa sam tuf nardi pa potegne na 70....in kaj je sledilo jah nič belo tablco(125) pa če se je hotu s skutko pelat je mogu nardit izpit za 125...pol je pa raj prodal...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HeHe :) registracija sux :devil: cis bzw...prej je blo bolše ko si se pelala kam si hteu pa te ni noben fukal :D

jas sem se tut srečal z tem problemom kako zablokirat skuter...

jah..original auspuf,pa na vario še eno pušo pa je šel 40km/h...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je vredi registracija. ti vsaj zavarovalnica stroške krije ?e narediš kako bedarijo to pa da ga moreš zablokirat pa je najmanjši problem B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se ti pa nardi tak ko pr mojmu frendu...Šlo mu je 50 pol pa ga sprav na valčke pa sam tuf nardi pa potegne na 70....in kaj je sledilo jah nič belo tablco(125) pa če se je hotu s skutko pelat je mogu nardit izpit za 125...pol je pa raj prodal...:)

khm, močno dvomim:

-želja mnogih tukaj je, da bi lahk 50ccm skuter registrirali pod 125 kar tako!

-k veš kolk papirjov rabiš oz nonegega od papirjev sploh dobil ne bi? (homologacije naprimer)??

kaj vse si eni zmišljate :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se enkrat.Se pravi spredaj odsraufam tisto matico verjetno 15 mm in dam tisto vetrnico brez vecjih tezav dol.

Potem pa za vtrneco dam notri podlozko priblizno 2cm dolgo,kolk je pa premer notranji???

Kot je nekdo napisal za 70cmm3 je okol 18mm,sam jest nimam frgazerja tako da je vrjetno malenkost krajsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se enkrat.Se pravi spredaj odsraufam tisto matico verjetno 15 mm in dam tisto vetrnico brez vecjih tezav dol.

Samo tisto matico bo pa malo problem odšraufat če še tega nisi nikdar delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa?To je tista na variomati in ne na sklopki.

A zato ker jo je treba zadrzat?,kako jo pa ostali zadrzijo in odsraufajo matico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je nekdo napisal za 70cmm3 je okol 18mm,sam jest nimam frgazerja tako da je vrjetno malenkost krajsa.

Ti nimas fergazerja?Torej mas cip tuning od moje bikice gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pneumatska pištola, šraufnciger med zobnike (osebno ne priporočam), usnjen ključ za oljne filtre...

PS:al pa si kako orodje ala_Roba narediš :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ta kljuc imam,in se dobro obnese na sklopki k je sirsi materijal in je lazje prjet,na variomatu je pa tista zadeva par mm debela ce se ne motim.

Za podlozko pa potem velja,da ko to odsraufas da za to vetrnico das samo podlozko notri.

Se vedno pa sprasujem kolk je notranji premer te podlozke in kolk mora bit priblizno siroka.

Pa kje ste tako podlozko kupili?Bi bilo slabo ce dam vec navadni podlozk skupaj alu mora biti pusa?Pomoje da bi lahko dal tudi vec podlozk skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

js mampa en zelo velik problem! mam aprilio 125 scooter pa morm it zdej na tehničnega! ko sm ga kupu je bil že reg. na 50 ccm. zdej pa ne vem kako naj ga zablokiram? dihtnga verjetno ne bo pomagala?? valčke sm že neki rihtu tko da mi gre zdej 110 - rabim pa 50 km/h :oops: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Hey mam en vpraaanje...

Sem prebrau ze celo temo in vse pa ker se ne spoznam tok na predelavo in sraufanje in morm isto zablokirat scooterja na 50km/h in ga morm registrirat. Pelu ga bom k enmu da mi on to nardi oz. zablokira scooter. Ampak on hoce za to 8 jurjev. Delo + da ti ga pele na tehnicnga in to zrihta sam papirje mu moras dt. Torej na konc placas tehnicnga + zavarovanje + delo 8k...a ni to mal velik 8 kosov zato bi rad vase mnenje... :? :?

btw mam Piaggio Typhoon l.96

tnx za odgovore...ce bo kdo odgovoru... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej pomoje ti je najbul preprosta vrjanta tka ku jest delam... odšraufi avspuh dol pa vzam en tenki pleh pa ga rpslon k avspuhi pa to sve skup obriš... kuk je avspuh vlki ku pride na celinder pol obriš še lukence ku pridejo šraufi not... ne pa obrisat lukne ku gre luft ven... pol pa tle ku bi ta lukna mogla bit vrti lukence.. pomoje najbolš da začneš z kake 8 al pa 10 svedrom in narediš tak vlko da gre pač okul 40 i to je to... praktično narediš podloško ki neprepušča preveč lufta vn in ga duši..

to je neki na simple ka jest delam in se odnese..

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej pomoje ti je najbul preprosta vrjanta tka ku jest delam... odšraufi avspuh dol pa vzam en tenki pleh pa ga rpslon k avspuhi pa to sve skup obriš... kuk je avspuh vlki ku pride na celinder pol obriš še lukence ku pridejo šraufi not... ne pa obrisat lukne ku gre luft ven... pol pa tle ku bi ta lukna mogla bit vrti lukence.. pomoje najbolš da začneš z kake 8 al pa 10 svedrom in narediš tak vlko da gre pač okul 40 i to je to... praktično narediš podloško ki neprepušča preveč lufta vn in ga duši..

to je neki na simple ka jest delam in se odnese..

LP :OK:

ja sej hudo pa vse sam sem napisu da se ne spoznam na predelavanje pa se mi tud ne da sraufat auspuha in enostavno spraaujem ce je velik 8k cena da ti to en nardi pa ae tehni

nga zrihta... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je veliko...če si nek tip se malo znajdi in si to sam naredi

izpuh od piaggio kolko vem je sestavljen z dveh delov,tak oda lahko samo tam nasredini 2 šraufa odšraufaš in narediš kot ti je oni prej rekel...vse skup 15min dela in prišparaš 8k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je veliko...če si nek tip se malo znajdi in si to sam naredi

izpuh od piaggio kolko vem je sestavljen z dveh delov,tak oda lahko samo tam nasredini 2 šraufa odšraufaš in narediš kot ti je oni prej rekel...vse skup 15min dela in prišparaš 8k

stari moj, nmorm verjetn, da bi človk dobesedno dou 8 jurjev, da bi mu majster zablokiru moped...no, tko je to...tko pa majstori služjo na vlko in vidm, da znajo izkoriščat oz. da znajo tako slepe ljudi dobit na dnar... jebenti...8 jurjev je kr dosti, veš... krneki ej... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam doma plastično pušo, dam jo na os variomata (tko ko je original) in gre točno 44,2km/h :P , dela je pa za 10 minut

drugače pa kdor ma še blokade not naj vedno reče serviserju ko jih pobere ven da mu jih da, in jih potem ni treba doma delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam doma plastično pušo, dam jo na os variomata (tko ko je original) in gre točno 44,2km/h :P , dela je pa za 10 minut

drugače pa kdor ma še blokade not naj vedno reče serviserju ko jih pobere ven da mu jih da, in jih potem ni treba doma delat

eh...to so bla še rosna leta...kaj sm pa jst razmišlu, da bi jih obdržal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!