Skoči na vsebino

Kako zablokirat Scooter na 50km/h


joza009

Priporočene objave

okej ql...

men dnar ni tak problem sam za 8k je ze res prevec tko da tnx za nasvete...se bom pac znajdu... :OK:

ajde

srečno pri raziskovanju novih načinov... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js vem bolšo metodo,če kdo nuca naj po PM vpraša :D

wow...dj ne da se mi pisat PM pa nam vsem izdaj to tvojo metodo ;)

edit: drgač obstaja milijon metod :D

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac je moja metoda tut ena taka, da dam podložko na zajlo, tm ko potegne loputo za vbrizg...no, frgazarji nimajo tko narjen, jst pa lohk dm tm eno ozko in dolgo matico in potem zajla ne more več potegnt, pač kot da bi ročko za gas obrnu za eno četrtino in potem podložka zablokira zajlo in gre nikamor...sam raje še zaprem auspuh tko kot je zgori opisan in mi gre potem na tehničnem 30... :D komi prilezem do tam :OK: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je frend registriral aprilio 125sr brez problema sam je šlo 28kmh :D :D ,po pa reče dobr ste ga zablokiral. :lol1:

Vse kar smo naredil smo vzel en list in zamašil filter in naredil eno luknjo premera 1,5cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,po pa reče dobr ste ga zablokiral. :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Filter zablokirat ni slaba ideja ja! Jaz sem prevrtal 5 tolarski kovanec pa dal med dušilec in krivino auspuha pa je leto skuter 40km/h! Z malo šraufanja pa uporabo pameti (jaz je nimam dosti :D ) se da hitro zablokirat skutera :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da auspuh zablokiraš ni preveč dobr, zato ker se motor začne pregrevat.(če maš daleč tehnični pregled je dobr da ga tja pelješ na prkolci).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa se zapelješ do bližine servisa pa zmonitraš blokado gor in opraviš tehničnega in pol spet hitro tam ven vzameš pa se pelješ domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa se zapelješ do bližine servisa pa zmonitraš blokado gor in opraviš tehničnega in pol spet hitro tam ven vzameš pa se pelješ domov

:D lol... moj tehnični je pa 300 metrov oddaljen... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!