Skoči na vsebino

Uganka?


kađiva

Priporočene objave

Kdor ugane kateri avto je na sliki dobi juter na 3M za sladoled,al pa v soboto v Žireh za pir :D

post-17-1086688615.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yugo Koral 45  :unsure:  :unsure:

Kja pa honda CBR z dvema rezervnima kolesoma :unsure: :xx:

Čakej :o a to gre za pivo :wub: ...že iščem O:-)

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...osnova je delana na VW hroscu...kako se mu pa ze rece pa ne vem tocno...je pa tole en izdelal v Svici v 70'. Imam pa jaz tudi takole osnovo, samo se malo predelano...pa u Sloveniji se to imenuje "BURJA"...Evo vam dve slikce mojega cudesa...sta bl slabe slabe kvalitete...ampak gre...

Slikca 1

Slikca 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se enkrat...k sm zajebu :angry: Zdej pa z slikcami....

Hja...osnova je delana na VW hroscu...kako se mu pa ze rece pa ne vem tocno...je pa tole en izdelal v Svici v 70'. Imam pa jaz tudi takole osnovo, samo se malo predelano...pa u Sloveniji se to imenuje "BURJA"...Evo vam dve slikce mojega cudesa...sta bl slabe slabe kvalitete...ampak gre...

burja1.jpg

burja2.jpg

Pa lep pozdrav

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to....ni isti, ker smo mi zamenjal sprednjo sijbo...zdej je od CXa...pa se par malenkosti...linije pa to....

LP

Gugo B)

Lahko pa da se motim..... .)

Popravljeno . Popravil Gugo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,če to ker če mal linijo pogledaš ni enaka (blatniki,zadnji del avtomobila,..)

pa tud Hrošč nima feltne na 5 vijakov,kot jih ima ta avto,ki je uganka,pa ta je iz pleha narejen in ne iz plastike .) :D

P.S vse bolj se mi dozdeva,da ne bo noben dobil sladoleda ali piva :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,če to ker če mal linijo pogledaš ni enaka (blatniki,zadnji del avtomobila,..)

pa tud Hrošč nima feltne na 5 vijakov,kot jih ima ta avto,ki je uganka,pa ta je iz pleha narejen in ne iz plastike .) :D

P.S vse bolj se mi dozdeva,da ne bo noben dobil sladoleda ali piva :lol1:

No, pr hroscu se motis, vsi hrosci od letnika 36 pa do letnika 63 so bili na 5 vijakov...pa vse felge od poretou so gor pasale....

Pa pri mojemu smo mi linije popedenal...pa spredni konc smo malo skrajsali..pa sipo drugo dal....zadnjo haubo pa tud, ker sem hotel imeti poseben prtlaznik gor....

No, ja...sej sem rekel, da se lahko motim...samo osnova iz katerega smo delal burjo, je bila pa prekleto podobna...ce ne ze ista

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ugane kateri avto je na sliki dobi juter na 3M za sladoled,al pa v soboto v Žireh za pir :D

Lamborghini Islero, pivo pa lahko sam spijes v mojem imenu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem a bi vam že povedal,a vas še malo pustim da se matrate :D

ni pa Lamborghini .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Italijan pa je?

Sam mašina ni taprava.

Pa še automatc je, tole bo en predelan musclecar.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!