Skoči na vsebino

Sudan - tokrat severni


S57CQ

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

LP

Koncno sva zakljucila najino prvo skupno misijo in se vracava domov. Sudan je za nama - kaj napisat ? Polno dozivetij, novih iskusenj, poznanstev, leto dni smo starejsi in dodatna viza v potnem listu. Ostalo pa morda nekoc ko se prah poleze...

Hvala vsem, ki ste naju spremljali in nasvidenje v Sloveniji

Goranka & DaNe

P.S. mama prihajam domov....la la la

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sredo videl tvojo sestro na 3M(pa njenega :wub: da ne bo nesporazuma), sedaj je pa že čas da tudi ti kaj prideš O:-) , mislim, da boš imelkaj za povedat mogoče celo za pokazat (na kakem drugem mestu) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni problema - ce bo interes in kaksen plac z mrzlim pirom bova z Goranko rade volje kaksno rekla "o najinem porocnem potovanju" :love1: :afro1:

LP DaNe

odhahajoc iz Dubaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni problema - ce bo interes in kaksen plac z mrzlim pirom bova z Goranko rade volje kaksno rekla "o najinem porocnem potovanju" :love1: :afro1:

LP DaNe

odhahajoc iz Dubaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lep pozdrav

Dopusta je konec in midva sva spet v crni Afriki. Ponovno Sudan tocneje Khartoum. Stanje tukaj roznato z prbliski peska... V glavnem vse ok in vroce. Sva se spet malo zgrela po mrzlem in dezevnem poletju v Sloveniji in na Balkanu.

Toliko za tokrat. Ko zacnem ponovno skakati naokoli se oglasim.

LP DaNe

back to :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

Tokrat Nyala - Juzni Darfur. Letos je definitivno dosti bolj zeleno - dezevna doba je tokrat resna in vode ne manjka...komarjev pa tudi. :angry2: Leto kasneje sion: form-data; name="CODE"

03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

Tokrat Nyala - Juzni Darfur. Letos je definitivno dosti bolj zeleno - dezevna doba je tokrat resna in vode ne manjka...komarjev pa tudi.Disposition: form-data; name="CODE"

03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

Tokrat Nyala - Juzni Darfur. Letos je definitivno dosti bolj zeleno - dezevna doba je tokrat resna in vode ne manjka...komarjev pa tudi. :angDisposition: form-data; name="CODE"

03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

Tokrat Nyala - Juzni Darfur. Letos je definitivno dosti bolj zeleno - dezevna doba je tokrat resna in vode ne manjka...komContent-Disposition: form-data; name="CODE"

03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

Tokrat Nyala - Juzni Darfur. Letos je definitivno dosti bolj zeleno - dezevna doba je tokrat resna in vode ne manjka...komarjev pa tudi. :angDisposition: form-data; name="CODE"

03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

Tokrat Nyala - Juzni Darfur. Letos je definitivno dosti bolj zeleno - dezevna doba je tokrat resna in vode ne manjka...komContent-Disposition: form-data; name="CODE"

03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

Tokrat Nyala - Juzni Darfur. Letos je definitivno dosti bolj zeleno - dezevna doba je tokrat resna in vode ne manjka...komarjev pa tudi. :aDisposition: form-data; name="CODE"

03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj ti ne gre :devil:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

Tokrat Nyala - Juzni Darfur. Letos je definitivno dosti bolj zeleno - dezevna doba je tokrat resna in vode ne manjka...komarjev pa tudi. :angry2: Leto kasneje se lahko opazi da se stvari le pocasi premikajo na bolje, Trgovinice so zacele nikati kot gobe robe je vec - celo mleko se najde tu pa tam. Zal je to dosegljivo le za pescico ljudi (4$za pol litra mleka)... :eek: TDrugace pa je v Khartoumu trenutno tezava gorivo saj je edina rafinerija ki jo imajo zaprta zaradi remonta. Uvedli so tudi redukcije elektrike. Back to 80's in ex Yu sistem... Hvala bogu imava generator pa se nekako prezivljava skozi vroce dni, Temperatura je ves cas nekje okoli 40 C tako da je klima najina najboljsa prijateljica. Goranka je se vedno v lovu za sluzbo in uziva v domacih opravilih. Jaz pa veselo back to desert...

Kar se mopeda tice gre v naslednjih dneh iz LJ za :afro1:

Toliko za danes

DaNe

P.S. Fritz hvala za PM

A da vidis od kod smo posiljal pa dob je da je sploh kaj prislo... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: ojla,

no me veseli, da sta na toplem ;) drugače pa nč kej velik novega, se mi zdi da bom počasi moped pospravla (celojaz) trenutno se me gripa loteva, pa še na šihtu me častijo z dodatnim delom.

Pozdrav obema od mene, pa pošlita mal sonca sem če je kaj viška B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004 :004 :oops: kva je zdej, čakam da pridejo strici in tvoj moped odpeljejo!!! :ninja: :ninja:

Drugače pa daj Goranki enega ljubčeka, tebi pa tud naj ona da, hahaha :fight1: :whistle:

Miga pa žingamo:beer2:

Ajde se slišmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!