Skoči na vsebino

Koncert Lenny-a


Priporočene objave

Ce ima kdo namen iti na koncert Lenny Kravitza 22.06., mu prodam karto (mam samo eno) za 4000 SIT! Drugace je v predprodaji 7000, v prodaji na dan koncerta pa 8000! Sem v Ljubljani! pisi na mail: evgenveselko@yahoo.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se mi! Sem jo dobil v eni stacuni kot darilo, ker sem glasbeni stolp kupil in se mi ne da pred halo stati in karto prodajat!Ok, ce bi jih imel 15 (kart ali let...)!!! :P O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postavi se pred halo in jo prodaj za lepo vsoto, ko zmanjka kart

a so Lennya že Pod Mežaklo spravli al v Tivoli ??

a ni koncert na stadionu ? al sem spet kaj zamudil ? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, zaradi formalne avtoritete nasega Noisa, sem bil prisiljen spraviti karto v dobre roke...Noise ve zakaj se gre!Karte ni vec! :wub: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, zaradi formalne avtoritete nasega Noisa, sem bil prisiljen spraviti karto v dobre roke...Noise ve zakaj se gre!Karte ni vec! :wub: :D

:yea2: Tadeja je fajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjeti, kam je zasla tako nedolzna debata o prodaji karte...Samo vprasanje casa, ko bom se kaksen PM dobil, ce sem se kako drugace izkoristil zadevo, morda jo je Noise, morda sva jo skupaj...ja,ja, pa je spet ena kost za glodati...vas se berem, ker me v dobro voljo spravljate!!! :OK: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jz pa nism fajn, al kako? :angry:

Ja si ja. Na žalost ne morem imeti dveh avatarjev. Bom pa kar tukaj nalimal najino slikco, da se vidi, da si fajn.

No, jaz imam pa dober razgled. MUHAHAHA :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Tadej, to je pa verjetno tudi vse, kar si imel...RAZGLED!!! :devil: O:-)

Muhuahhahahaa :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ma jz vem da sm najbl fajn :D

Valjda, samo od tega nimamo nič konkretnega, le sline cedimo. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a če bo dežek padu lahko nesem notr marelco al pa tist sončn dežnik k piše gor cockta?? b nas blo en par spodi pod njim?ma na karti piše da nevarne stvari se ne sme nest :unsure: pa ja ne mislijo da budem s tistim velikim dežnikom okol mahal-a lahko??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, koncert je bil kr ok, jz sm sicer več pričakovala, predvsem je bil prekratek, vmes je mel skoz kratke pavzice, pa menjava kitare non stop, o koncu koncerta pa škoda besed, zginu je z odra ne Bye, ne Good night, ama ništa, kr spoku in ni ga blo več nazaj, predn smo dojel da je vsega konc, so že pospravljal oder :cry:

Če so vsi ameriški koncerti taki :? hm.... groza

Sicer je blo pa fino, tud vreme je bil :OK:

Lenny :wub:

Popravljeno . Popravil D-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!