Skoči na vsebino

Koncert Lenny-a


Priporočene objave

... in ni ga blo več nazaj, predn smo dojel da je vsega konc, so že pospravljal oder :cry:

Če so vsi ameriški koncerti taki :? hm.... groza

...

boli Leno Kravo za nas Slovake, ki smo končno lahko enkrat videli Amerikanca v živo in si zdaj mislimo, da držimo Njega za jajca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli njega k... še za kero drugo publiko. On gre pač tja, kjer mu posteljejo tour managerji.

Lahko da ima vedno tak odnos in se spoka z odra brez besed... Takih sem tudi v tujini videl nekaj, med drugim v Parizu in Minhnu. Lahko da je mel slab dan... Lahko da mu mlačn odziv publike ni sedel... Lahko pa da ga res BK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,

z Mačko sva si njegov koncert ogledala pred dvemi leti v Salzburgu. Ni bilo nič drugače kot opisujete za ljubljanski dogodek, razen tega, da so vrli organizatorji 15 m stran od odra postavili velik šotor med publiko, da so vsi nastopajoči vsakih deset minutah menjali smer odra levo/desno in za zabelo še zelo zanič ozvočenje. Aha, pa koncert se je začel ob 6 iz zvečer zunaj.

Fant je svoje dal že precej nazaj in je prava škoda, di kvari tisto kar je nekoč ustvaril. Amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr dnevniku 24ur je blo me intervjuji publike kar precej nezadovolstva baje da mu je glasa zmankavalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, koncert je bil. Totalno me je presenetil, ko je kar znenada padel zastor, bobni so začeli nabijati in: Where Are We Running :yea2:

Meni je bil koncert všeč, bil bi mi pa totalno fenomenalen, če bi le še enkrat prišel nazaj na stage in odpel še kakšen komad... ampak je rekel, da ima težave z glasom. In to lepo razložil: "These things happen...Like when you are in bed with a woman and can't get the motherfucker up...but not to me." :lol: No ja, imava vsaj nekaj skupnega :lol1:

Dober koncert.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja and fuck my voice :lol1:

No men se ni zdel da bi bla publika mlačna, prov živahno smo razgibaval svoje glasilke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej je blo.. :D ...edin za pivo na črpalki sem mogu kr naprej čakat vrsto... :) ma sem ga hotu jemet mrzlega...notr pa ni blo gužve...600 SIT pivce--ni kej.. :wacko: .........tko je pa zgledal iz moje pozicije....

post-11-1088370907.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je blo všeč :D ne glede na to da je improviziral ker je bil na "slaben glasu" in še bolj všeč mi je bilo to da je spelal ta koncert glede na to da sem drug dan slišala da je v ZG koncert odpovedan :wacko:

Malo me je presenetlo sicer ko sem vidla da je en tip mimo mene po tleh vleko punco ki se mu je v gužvi onsevestla, ki pa baje ni nila edina, kar me ne preseneča ker smo mi ki mamo cca 160-170 cm bili brez kisika, dvometraši so pa "zgoraj" dihali .)

In ko sem šla domov se mi je fajn zdelo ko sem vidla da je s Celovca bil v Lj cel bus folka ki so prišli na koncert, pem kr malo "zrasla" ker so oni prišli v Slo in ne mi v Avstrijo na koncert B)

Edino... "ta frizura" je porazna :wacko:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kosponzorja koncerta sta bila slovenski zurnal in avstrijska die ganze woche. se je ogromno reklame delalo za ta spil in je tudi veliko folka slo dol. baje vsaj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!