Skoči na vsebino

KATERI MOTOR NAJ KUPIM?


mmiihhaa

Priporočene objave

ZANIMA ME, KATERI MOTOR SE MI NAJBOLJ SPLAČA KUPITI. STAR SE 14 LET IMEL PA BI KROS MOTOR(DO 125 KUBIKOV). ZA MOTORJE ME JE NAVDUŠIL OČE, MAMA PA JE ZMERAJ V SKRBEH, DA SE MI NE BO KAJ NAREDILO. :yea2: :OK:

HVALA ZA ODGOVORE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

endurota je vreji kakšnega malagutija 50 al pa gilero 50 to oboje je enduro al pa super moto.kros pa bi blo vreji akki ktm85 al pa kawasaki85 od 125 pa je vreji ktm pa yamha vsaj meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZANIMA ME, KATERI MOTOR SE MI NAJBOLJ SPLAČA KUPITI. STAR SE 14 LET IMEL PA BI KROS MOTOR(DO 125 KUBIKOV). ZA MOTORJE ME JE NAVDUŠIL OČE, MAMA PA JE ZMERAJ V SKRBEH, DA SE MI NE BO KAJ NAREDILO. :yea2: :OK:

HVALA ZA ODGOVORE!

14 let pa 125 bi meu :wacko:

bi se brez izpita vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se bos ubil s 125. Kup si skutr 50 kubov, pa se najprej navad na motor... Ko bos starejsi bos pa kej vec mel ne..

Sicer pa, zakaj pises z velikimi crkami? Tud z malimi se da povedat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam ti da raje kaj vmes kupiš če resno misliš kaj takega... recimo rabljenega skutera s 70 cc. Če bi se pa rad po poljih gural pa malo oral :D pa kupi kakega endurca...npr. ktm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi 80 kubicno kroslo (frend ma ze kr dost staro 80cc Honda kroslo pa mu dela brez vecjih tezav), je cist dost za tvoja leta. predvidevam, da se rad po terenu furas in ti zato odsvetujem nakup skuterja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takle ti bom reko: če misliš krosa je za tvojo starost kaka honda cr80 al pa yamaha yz80, eventuelno tut kawasaki kx80, 125cc zveri so za tebe premočne in predvidevam da tud prevelke (so najvišji krosi)

če pa misliš 50cc bolj enduro pa se ne splača xxk sit devat zanga, kr ne bo nikol primerljiv s kroslo, zato kup raj skutera s kakim kitom pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da si star 14 let ti nebi priporočo 125ccm krosa ker sem se vozil z njim in je za začetek enostavno preveč pa še velik je ko pra*ica. Drugače pa kros 80 oz. 85 ma okol 28-30 KM in je to več kot dovolj za začetek.

Edina kar je je to da ti bo 80ccm veliko bolj crkval kot 125 ker je dost bolj navit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm 80cc ma 28-30 KM, sam letošnji letnik, moj kawasaki 80 letnik 99 jih je meu 23 an, pa je čist zadost blo.

pa tut crkvau ni tuk, če na začetku sezone menjaš bat pa devaš dost kvalitetn olje maš celo sezono mir, razn mogoč gume če voziš velik po asfaltu greta nekje 2 para na sezono

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, z letniki tut moč raste, je pa tut res d če maš racing bol bat pa cilinder pa to, tist morš pa pr 80cc konkretno na najceč 8ur bat menjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi blo pa premal? 23KM je blo za pruga krosa pa pru resn motor čist zadost se ti ne zdi? bi te pa s krosom pikno na skor usaki progi če bi meu orng gume gor an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, je dost če gledaš kolk majo 70cc skuterji, ne :) še mhr team al evolution nima takšne moči vrjetno ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelte se s kakšno dobro vzdrževano in lepo naštelano krosko ktm 125 al pa s onimi malimi 80-tkami s majhnimi kolesi pa ko vas bo na hrbet vrlo pa pol rečte da je premalo moči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da cist spredaj sedis pa ti spredno v zrak mece potem je vrjetno res premalo moci :lol1: Treba KTM-u izpuh popravit pa en mali film posnet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!