Skoči na vsebino

par vprašanj


Gilera 125

Priporočene objave

hello vsem skupaj ,sem nov na vašem forumu in se mi kr dopade. imam nekaj vprašanje glede skuterjev in bi prosil če mi lahko odgovorite :

1. kje so kake trgovine z skuterji in kje se največa prodaja,

2. zanima me kako kej z nakupom v italiji. ste kej že kupovali,so tam cenejši....

2. koliko stane izpit za motor , kako je sedaj s tem zakonom, lahko že takoj delaš za 350 al moraš prvo za 125 pol pa dalje

3.gledena to da sem imel runerco 50 me zanima kaj je bolše imeti ali se bolš splača 125 al 180 ,imel bi regitriranega.

4. če kdo ve koliko znaša regitracija za 50, 125 in 180 runerco

5.kaj lahko nardiš če kupiš motor ki ima pretipkane cifre ti pa tega ne veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Trgovine maš vsepovsodi....stupit, tc motoshop, PVG, avto triglav, saplex, trgoavto...

2.je ceneje

3.prvo moraš za 125cc, ker ti napišejo omejitev (podkategorija a) pol pa ti čez dve leti izdajo polno kategorijo a

4. glede na to da verjetno nimaš ispita (polna a) je 125cc

5. newen točno, vglavnem drago je

6. v rit* si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pozdravlen na forumu B)

sam na te vprašanja boš najdu odgovore v že obstajajočih temah. mav iskalnik uporab pa bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. zelo verjetno je prodaja najvišja v Ljubljani, trgovine pa so v veliko krajih

2. sigurno so par evrov cenejši, če ne šteješ stroškov poti in rizika, da lahko kupiš ukradenega (odpadi). V tem primeru je nadaljni razplet dogodkov odvisen od tega ali ga poskušaš v Sloveniji registrirati ali ne (Slovenija ni Črna gora). Tudi na stroške uskladitve papirjev ne pozabi.

2. to boš že izvedel

3. to ti veš

4. to boš že izvedel

5. vprašaj na policiji

6. Svašta, kakšna vprašanja <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. to boš že izvedel

3. to ti veš

4. to boš že izvedel

5. vprašaj na policiji

6. Svašta, kakšna vprašanja <_<

svašta, kakšni odgovori :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk zanima me kako je z uvozom iz italije, konkretno greš tja kupiš motor 125 dobiš papirje ,kako je na carini. bojo težil al kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk zanima me kako je z uvozom iz italije, konkretno greš tja kupiš motor 125 dobiš papirje ,kako je na carini. bojo težil al kaj.

Klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello vsem skupaj ,sem nov na vašem forumu in se mi kr dopade. imam nekaj vprašanje glede skuterjev in bi prosil če mi lahko odgovorite :

1. kje so kake trgovine z skuterji in kje se največa prodaja,

2. zanima me kako kej z nakupom v italiji. ste kej že kupovali,so tam cenejši....

2. koliko stane izpit za motor , kako je sedaj s tem zakonom, lahko že takoj delaš za 350 al moraš prvo za 125 pol pa dalje

3.gledena to da sem imel runerco 50 me zanima kaj je bolše imeti ali se bolš splača 125 al 180 ,imel bi regitriranega.

4. če kdo ve koliko znaša regitracija za 50, 125 in 180 runerco

5.kaj lahko nardiš če kupiš motor ki ima pretipkane cifre ti pa tega ne veš.

To že vse povsod piše, samo z iskalnikom je treba mal poiskat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!