Skoči na vsebino

kvalitetni našitki - KJE (nakup ali izdelava??????


Priporočene objave

torej po manjši nesreči z mojim super-racer-fast-jump-crasher-BMW-om se je koža že zacelila, žal pa je ni preveč dobro odnesel windstopper, ki ima sedaj par lukenj.

rad bi preko lukenj našil kakšne dobre našitke in ga tako spet naredil civilnega pa ne vem kje bi dobil kak našitek. tu ne mislim tistih poceni iron maiden-poison-live free,ride free-bla bla natiskanih našitkov za matalce iz 80', ampak kvalitetne našitke, ki so "štrikani" in po možnosti z kakšno moto-plezalno-podobno tematiko (no fear, moto firme, bilabong, quicksilver, mammuth, petzl, north face, patagonia,....). torej rabil bi kak info kje to nabavit ali naročit.

če kdo ve če kdo pri nas izdeluje takšne našitke ali si jih je že dal kdaj delat, bi tudi prosil za čim več info ker bi jih rabil ene za neko drugo stvar in bi jih dal delat če ni predrago.

thanx B)

PS: aja ker nisem fan internet naročevanja iz tujine prosim za domače opcije, na netu sem našel par stvari ampak bi to rajše porihtal doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj v Intervez ind. cona Trzin samo mislim da bo malo predrago, ker se izplača za večjo količino, naredijo OK mi jim dajemo v vezenje majice pa delali so nam tudi že našitke za na delovne obleke cca 20 kosov ne vem pa kak je cena za tako majhno količino kot jo iščeš ti, verjetno predrago.

Vprašati pa ni greh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja da ne bo pomote, nisem z BMW-jem ampak z BMX-om vsipal. ja našitkov nebi dal naredit neke ogromne količine ampak tam 20-30, mogoče 50 komadov v 2-3 različnih velikostih. bom malo preveril še na netu pa na obrtni zbornici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja da ne bo pomote, nisem z BMW-jem ampak z BMX-om vsipal. ja našitkov nebi dal naredit neke ogromne količine ampak tam 20-30, mogoče 50 komadov v 2-3 različnih velikostih. bom malo preveril še na netu pa na obrtni zbornici.

no ja za 30kom bi se pa že splačalo.

Sem mislil da rabiš ti to 2-3 kose

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Stari, kaj vprašuješ kr nekaj, če pa veš, da moraš samo mene poklicat!!! Moj dober kolega jih dela, tak da se bomo pošteno zmenli. ;)

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups :blush: , nisem opazil, da je bila tema odprta še v času Jure...

hvala za klic in ponudbo, saj ni samo skoraj 5 let od tega ko sem to rabil :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!