Skoči na vsebino

prava diza


borollety

Priporočene objave

a mi lahk kdo pove kolk vlko diza naj dam u fergaser? Zaj sm mel 95, pa mi je mal premala bla, kr se ne da lufta naštelat. Drugač pa imam 21mm fergaser, pa blok mam predelan. En kolega mi je reku naj dam 125 notr, sam se mi zdi, da je 125 mal prevlka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runner +hebo manston replica+21mm fergaser+ polini for race+ predelan blok+ hebo blajerca+ 2G kuplunga+ polini variator+ predelan orginalni filter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce mas taki cilinder pa to...pol le malo razmisli o menjavi filtra za kaksnega ki malo vec zraka prepusca, predelan orginalni ne bo dovolj. nekaj sportnega bolj more bit. sploh za tak vlki fergazer. 130 diza pa se mi zdi malenkost prevelika :))

iz 95 na 130 je velik korak. :) probaj naprimer 110 al pa kaj se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz 95 na 130 huh :) Treba tud iglo kdaj pa kdaj prestavit...Nic probaj tam okol 110 :) Pa ce rabis filter mam dva za prodat :)Aja pa predelan blok lamelnega al carter like for MHR Team? :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka kdo ve, ki bi lahk dize za Arreche fergasere dobu (od Dellortota ne pašejo notr

kr imajo drugač navoj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka kdo ve, ki bi lahk dize za Arreche fergasere dobu (od Dellortota ne pašejo notr

kr imajo drugač navoj).

Kateri navoj je fini/grobi?Pa kolko M5/M6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj dizo za Amal uplinjač, to so imeli angleški motorji lahko da imajo kaj na Triumph servisu. Arreche je kopija teh uplinjačev. Ker to ni isto kot Dellorto, lahko da tudi oznake niso primerljive ker imajo nekateri številke ki pomenijo pretok volumenska enota/časovna enota, drugi spet kaj drugega ali pa enote niso iste, Mikuni naprimer ima gledano s stališča Dellorto čisto nore številke (310,320,..)

Popravljeno . Popravil dule3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boroletty, M5 oziroma M6 je debelina tistega dela dize kjer je navoj, torej 5mm ali 6mm, če ne drugače lahko preveriš kero je tak da primerjaš z debelino šraufa M5 pa M6 pa vidiš potem takoj kero je pravo :) M5, M6 šraufi se v vsaki trgovini tipa obi, baumax dobijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe borollety ti prodajs runnerco na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)? ;)

sicer :topic: ampak ok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm 100 not dau, pa je še ni blo o.k. pol pa sm z 1.1mm svedrom mau povrtal, zaj pa mi trokira ko pride v obrate. kaj bi mogu kaj iglo naštelat?

RS50 ga kupiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba iz okolice celja je. ;)

Drugace pa dize dobis na servisu. Prosi jih ce ti jih ene par posodijo pa probas katera ti najbolj ustreza vse nastavis kot je treba pa ostale neses nazaj pa plačaš to ki si jo obdrzal pa je stvar resena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!