Skoči na vsebino

EP 2004


Priporočene objave

Portugooool !

Hmnja, saj vem da boste eni spraševali kaj to je fuzbal ipd., a zadeva je vseeno zelo popularna in zanimiva ! Začelo se je namreč tekmovanje za evropskega prvaka. Žal SLO reprezentance tokrat ni zraven, a za včasih nevmesne komentarje tokrat poskrbi bivši selektor Bojan Prašnikar kot "strokovni" sokomentator na TV "nacionale"!

Do sedaj so Grki vzeli mero domačim Portugalcem, Španski biki so Rusko zbornajo tudi premagali, Švicarji in Hrvati niso zmogli nobenega zadetka, za razliko od Franczov in Angležev ki so poskrbeli za enkratno tekmo na kateri so bili ob koncu uspešnejši galski petelini.

Tudi sosedje Italijani in Danci so se razšli brez zadetkov, za razliko od Švedov ki so Bulgarom spustili "petardo" !

Danes še spored iz zadnje skupine med Čehi in Latvijci ter Nemci in Nizozemci !

Kdo bo na koncu najboljši ??

Upam da so Firestartersi nabavli kak TV v svojem klubu ! Predem "navijat" ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal vse tekme in moram rečti, da so ok, precej napadalne postavitve in tudi tak nogomet, tako da res uživamo, potem ko bodo pa izločilne tekme pa bodo precej bolj obrambne postavitve in previdna taktika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm mal preklaplala iz filma na fuzbal in vedno k je blo na fuzbalu so se neki po tleh zvijal,... še zdej nevem v čem je fora da vsi laufajo za eno bogo žogico :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam....

Ekola: najbolj privoščim zmago Dancem (ja vem, da je to ZF) (vedno lepo presenetijo, pa Petra Schmeichel-a imam v lepem spominu in nasploh se mi zdijo Danci fejst ljudje :) )

No pol še Čehom

Pa Nemcem, ki so so zgolj trohlica nekdanje velesile.

Pred prvenstvom sem nekak mislna, da bojo Italjani rastural, pa sem mal razočarana--ne vem mogoče so se pa res skregal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cegi -razen kakšnega naturaliziranega - konkretno Deco, ki igra za Portugalce, jih na tem turnirju res ni.

Da tudi med Nemci in Nizozemci še zmeraj po tolikih letih tli in da te zadeve presegajo športne okvire ( danes igrajo tekmo) dokazuje tudi izjava nizozemskega napadalca Van Nistelrooya, da bodo Nemce premagali in da so posebej motivirani zaradi okupacije pred 60 -timi leti !!?? :topic:

@HHV a včeraj pa nisi zaznal "švedska oprsja" :rolleyes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prašnikarja ne bi bilo treba zraven bit.

Res pa da kljub temu da je njegov govor dolgocasen in utrujajoč. No obcasno pa poskrbi za malce smeha... recimo na tekmi med Portugalci in Grki je izjavil: "Portugalci so najnevarnejsi ko imajo zogo!". Pa se ena sam ne vem s katere tekme: "Vidi se, da oboji ne zelijo prejeti zadetka".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Rude, vsaj nekdo, ki se je spomnil na najbolj pomembno postransko stvar. Torej EP v nogometu.

Prvo kar mi je padlo na pamet po treh dneh tega vele dogodka je to, da hvala Bogu nismo zraven, ker si po prikazanem v kvalifikacijah tega nismo niti zaslužili, še manj pa po kvaliteti same igre. Naredili bi si samo sramoto.

Do sedaj je bilo videti kar nekaj zanimivih tekem. Jasno, da odstopa dvoboj med Angleži in Francozi z nepozabno končnico v podalšku srečanja in odlično igro obojih celotno srečanje. Še enkrat smo lahko prišli do spoznanja, da se fuzbal igra do sodnikovega žvižga in ne samo golih 90 minut. Čeprav sem bil bolj naklonjen angležem je treba priznat zmago francozom kot zasluženo. Zame so tudi prvi favoriti za osvojitev naslova EP.

Malo me čudi visoka zmaga švedov nad bolgari in pa seveda prvovrstno presenečenje z zmago Grčije nad domačini, Portugalsko.

Zanimivo bo danes zvečer med večnima tekmecema Nemčijo in Nizozemsko. Ti se imajo radi nekako tako kot mi in hrvati. Zanimiv zna biti "dvoboj" med navijači. Upam, da samo verbalni.

Lep nogometni pozdrav izpod vinogradov! Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Portugalci so najnevarnejsi ko imajo zogo!".

"Vidi se, da oboji ne zelijo prejeti zadetka".

ja prave cvetke ! čakam samo da nas razsvetli in nam pove da je žoga okrogla in igriše pravokotno ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FR:ANG :lol1:

škoda res da ni brazilija v EU ker drugače navijam za njih, pa še kaj pametnega drugega bi se našlo :devil:

no vglavnem, do sedaj sem zadovoljen nad kvaliteto igre, je res užitek gledat, upam pa da bojo naslednje tekme še boljše.

PS: ker se bo prej ali slej začelo - A LAHKO VSI, KI STE MNENJA DA JE FUZBAL BUTAST IN BEDARIJA, ODPRETE SVOJO TEMO IN TAM PAMETNIČITE, TU PA PUSTITE, DA SE POGOVARJAMO TISTI, KI SMO VSEENO DOVOLJ BUTASTI DA GA GLEDAMO?

HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam ampak res upam, da nizozemci in kasneje čehi nabijejo nemce, ker se ti vedno nekako pregurajo naprej in nikol niso favoriti potem pa kar igrajo v finalu (npr. SP pred dvema letoma - sicer sem zaslužu gajbo na njih ampak letos pa res ne smejo naprej - sem stavu na nizozemce :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej dandanes sploh ni važno kdo zmaga...tako kot politika določi....itak pravega športa ga ni že 30 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!