Skoči na vsebino

EP 2004


Priporočene objave

...mislim da je v celoti sojenje zelo dobro, 100x boljše kot na SP

Če je to dobro sojenje potem :lol1: ?

Eno najslabših bi prej rekel, daleč od dobrega poštenega sojenja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to dobro sojenje potem :lol1: ?

Eno najslabših bi prej rekel, daleč od dobrega poštenega sojenja :hmm:

če se spomniš ( upam da ti nese 2 leti nazaj) svetovnega prvenstva je blo sojenje katastrofalno ! sodniki so na žalost samo ljudje a če potegneš primerjavo med obema prvenstvoma je tokratno sojenje z dosti manj napakami sodnikov !

Dva največja "spregleda" sta morda res roka ruskega golmana ki ni bila pa je odpeketal zaradi tega v slačilnico, in roka Trezegeja ki je bila, ne dosejena, pa je potem dosegel zadetek !

hrvati sicer z neodločenim rezultatom dobili piko, ki pa je bolj pirova saj morajo za napredovanje premagati angleže ! trener francozov Santini je dejal da je bilo uvodnih 10 minut rahlega sproščenega in mogoče podcenjevalnega igranja v drugem polčasu dovolj za to kar so jim naredili hrvati, ki so v prem polčasu spustili en strel na gol Barteza ! no če bi Mornar spustil zadnji projektil malo niže ... a je žal ni ! še se bojo Otto in ekipa potili !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrfinalu po "zmagi za Pireneje" domači Portugalci in kljub izgubljeni tekmi z Rusi, se napredovanja veselijo "Helenci"! Ob morebitni današnji zmagi Hrvaške proti Angliji bodo v četrfinalu njihov nasprotnik Portugalci, v glavnem drugouvrščeni iz B skupine prileti na domačine ! Kdo se bo komu izgonil oz. kdo se bo sploh uvrstil v četrfinale ? :hmm:

sosedje napoveduje "borbo" enakega mnenja so "otočani" ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so ti reveži od špancev falili, po svoje jim je prav ker so igrali zelo previdno...

grki so zanimivi, premagali portugalce, igrali neodločeno s španci in nato zgubijo z rusi, ki so jih premagali šanci in portugalci -> balkanci pač...

danes navijam (zopet za majhne) za Hrvate (samo če zmagajo se bodo pa razpočili :) in jutri za Niz, vendar bodo težko šli naprej ker čehi počivajo Nedveda in Kollerja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob govejih facah hrvatov sem :lol1: in preklopil drugam.

Današnja iskrica:

Vsi ljudje izhajajo iz opic,toda nekateri bolj direktno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tekmi dveh ekip kjer nisem navijal za nobeno, je zmagala tista za katero sem navijal malo bolj :devil:

jeeeee fuzbal!!!!! res so dobre tekme, samo italijani ne smejo igrat!!!!! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zakva pa ne italijani...tle pr nas jih je puhno in jih jeb... v glavo..prou uživamo ko navijamo za nasprotno ekipo...pa dobimo za pir :P da smo tih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa hrvatov žal, so dobro špilal in je malo manjkalo - so po moje prehitro gol dal...

so pa angleži res dobri, blazno hitri in kondicijsko zelo dobro pripravljeni

----------

danes sem pa za švede (in dance), vendar bodo šli talijani naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

realno pričakovan razplet ! saj so hrvatje po doseženem golu takoj začeli z bunkerjem ! :doze:

a se bodo angleži ustavili na naslednji tekmi ko jih bodo izločili portugalci !

za današnje dvoboje italjančki predvidevajo dogovor med "severnjaki" ki bi v primeru neodločenega rezultata napredovali oboji in s tem izločili "makarončke" ! ob namigu na takšno zaroto se jim danci in švedi samo :lol1:

no pa malo matematike je tudi še zraven !

adijo herr otto in še nekateri "starci" katere bodo morali zamenjati mlašji tako kot v naši reprezentanci ! pa saj mi imamo Oblaka ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno da so hrvaški prepotentneži izpadli!!! :yea2: :yea2: :yea2:

60:40 za Hrvate-my ass!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: (in to proti Angležem :lol1: :lol1: :lol1: )

So po tekmi ugotavljali da rezultat ni realen pokazatelj moči.

Se čisto strinjam-Angleži bi morali zmagat vsaj z 5imi goli razlike!!!

PIES: Sam z Rooney-a pa še nekej bo!!!!!

Upam da bodo dns odleteli še makaronarji!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhej...  :lol1:  :lol1:

Yeahhhh :OK: še danes je lepši dan zaradi tega..... :lol1: :lol1: :lol1:

Fračka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno da so hrvaški prepotentneži izpadli!!! :yea2: :yea2: :yea2:

60:40 za Hrvate-my ass!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: (in to proti Angležem :lol1: :lol1: :lol1: )

So po tekmi ugotavljali da rezultat ni realen pokazatelj moči.

Se čisto strinjam-Angleži bi morali zmagat vsaj z 5imi goli razlike!!!

PIES: Sam z Rooney-a pa še nekej bo!!!!!

Upam da bodo dns odleteli še makaronarji!!!

Bojč in njemu podobni, da si ne bo kdo kaj naredil. :lol: Vprašal bi vas, kam in kdaj greste našim sosedom na dopust. No, odgovor mi je že znan. :P Dajte no, folk, saj je to samo fuzbal. Pa, da kdo ne bo mislil, da sem navijal za Hrvate. V prvi vrsti za dober nogomet, šele zatem za Angleže pa kjlub temu s vsemi simpatijami vsaka čast tudi Hrvatom. Kakšno porcijo bi dobili mi, če bi bili na njihovem mestu.

Razumem, da nam kakšna nacija ni pri srcu, (tudi jaz ne simpatiziram makaronarjev) ampk šport naj ostane šport in daleč pred vsakdanjimi oslarijami in bedarijami politikov na relaciji močvirje - purgerija. Zato se ne rabimo zgledovat po njih. Pa saj veste tisto od "Franceja", Ne vrag le sosed bo mejak! :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Q: Kaj narediš, ko Hrvati postanejo evropski prvaki v nogometu?

A: Ugasneš Playstation in greš mal ven ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"po tem, ko je hrvaska vceraj izgubila tekmo proti angliji je na dunaju ca.500 mladih hrvatov zacelo randalirati. stirje policisti ranjeni, 2 navijaca aretirana."

upam, da jih spokajo na zug pa nazaj v "kroejsa". sunce jim zarko. :angry:

"angleski fan zaklan po tekmi. 27-letnega britanca je 31-letni ukrajinski zepar zabodel z nozem, potem ko ga je britanec zalotil pri kraji denarnice."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kar malo žal za Italijane, ne za igralce, ker so bili dejansko najslabša italijanska ekipa zadnjih xx let ampak za navijače.

Si niso zaslužili take blamaže, pošljejo ekipo iz kao zvednikov in kaj dobijo, eno pluvajočo lamo, par solerjev in zaenk... igro. Ja pa a tale generacija res ne zmore sproducirat 11 (ok, 10, golman je še kar) igralcev. In tako razpizden folk potem v Noaleju poslat v tovarno motorje delat, katere jaz vozim. :? :BUA:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede italijanskih navijačev ki so bili po mojem videnju v najmanjšem številu ( še rusov je bilo več) so si pač zaslužili da gredo domov skupaj z fuzbalerji :BUA: , o domačih domorodcih ki sesatvljajo omenjene mopede, pa bi bilo verjetno za razmisliti o zamenjavi mopeda ! .) če že ne selektorja ! :P

o medsosedskih odnosih in rivalstvu (športnem) pa ste videli v primeru dancev in švedov, tako igralcev, kot navijačev ! :OK:

z "sosedi" se bomo lahko zopet primerjali in pomerili ob kvalifikacijah za SP 2006 ko smo skupaj z italijani ! tokrat v MB ali CE ! a do takrat je še nekaj časa !

danes zopet odpade eden izmed "velikih" !

"tulipani" ali "elf" ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni nikogar žal...po vseh teh predtekmovanjih in 1. krogu nihče ne more rečt da so slabi ali tisti s pomočjo sreče prišli naprej.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena za poscat iz včerajšnega prenosa na HTV-ju !

novinar: izgleda da je dosad u svakoj grupi izpala jedna velika reprezentacija, Španija, Hrvatska i Italija !

gost: pa da, ako se time tješimo da smo veliki !

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!