Skoči na vsebino

EP 2004


Rude Boy

Priporočene objave

Ej pa ti Grki so zakon-malo sreče je pa tudi treba met!!

Upam da bodo zdej še Portugalce nabil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se je zgodl. Sicer sem pa še jest začela verjet, da lahko v finalu zmagajo Grki. V bistvu jim kar privoščim, se trudijo in ratuje jim. Imajo tak čist ,,osnoven nogomet,, veliko tekanja nobenega driblanja, nobenih zvezdnikov....in ogromno voljo. Je pa smešno gledat, ko ga (grka) nekdo preigrava on pa stoji ne pada na fore---verjetno jih niti ne dojame in zato ne odreagira kot bi bilo pričakovati in pol brcne v sredino in žoga odleti....to je tko kot kakemu bebcu povedat dober vic....ne bo se smejal po možnost bo zastavil, kako podvprašanje in na koncu boš največji kmet izpadel ti.

Naj zmagajo---bojo resnično veseli...to je pa tut veselje pogledat. Portugalci so itak dobri in navajeni zmag in porazov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da nimajo še Pohorci svoje ekipe na Euru 2004 ... Bi zihr nabili Glke :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj te bom tak za uha poka, da boš duota po gozdi tula.............. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pohorci zbor............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa mislim, da bodo Portugalci prvaki.

Škoda mi je čehov, resnično včeraj niso imeli sreče, ne razpoloženega igralca, da bi dal gol.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedeljo bo tku bedn finale d bol se ne bi dalo. :BUA: Grki nej pobirajo olive ne igrajo nogomet <_< Zdej smo pa vidli kaj so Čehi brez Nedveda v sredini. Šepajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa mislim, da bodo Portugalci prvaki.

Škoda mi je čehov, resnično včeraj niso imeli sreče, ne razpoloženega igralca, da bi dal gol.............

Bog je..in navija za Grke....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štala ! ne pa fuzbal ! švejki so šli prisilno na pir ! rehagl z grki pa v sedma nebesa !

@pervy sem mislil da bodo kaki knedlički pa staropramen v Pragi padli, pa se je vse skupaj sfižilo ! bomo pa na gp na češko šli ! :yea2:

ponovitev otvoritvene tekme torej - za v cajtnge in (k)anale!

upam da jim bodo tokrat portugalci zabili vsaj 2 komada ! enkrat pa grške "sreče" mora biti konec ! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tako, pa še nekaj originalnega, sicer zapoznelega "utripa" o dogodku, ki ga zadnjih nekaj postov komentirate.

Prisostvovala dogodku ( zmaga Grkov ) v njihovi matični domovini. :) :OK:

Vse se je začelo že dan, dva prej. Pred vsemi kafiči, tudi večjimi restavracijami in terasami "kar tako" je bilo namesto napisa "giros" , "souvlaki" itd.... napisano Greece vs. Czech - 9.45!!! ( ne me kregat, ker Grki namreč ne premikajo ure na poletni čas, zato se je tekma dejansko začela dogajati petnajst minut pred deseto zvečer)... .)

No, pred "boljšimi, fensi in oh in sploh objekti" je bila angleščina pravilna, pred manjšimi tavernicami in pajzlci, ki smo si jih z veseljem ogledovali, pa tudi konzumirali kakšno njihovo avtohtono dobroto ( ne škodi, če mortadelo na cajte zamenjaš za kakšno giros pito :P ), pa so bili napisi vse mogoči : grece : ceh, grees vers. ceh republic itd.. itd.... napraskano z raznimi kredami... :OK:

...ampak napraskano tako iz srca, da je kar hudo - prava evforija... vsi - mali in veliki ( ne samo turisti) so na štantih kupovali bele majčke z modrimi grškimi zastavastimi črtami, na avtomobile so poleg anten vtikali grške zastavice na palčkah, srečali smo celo staro mamco nekje pri Sintali ( hribovska vas na južnem delu Krfa) ,ki si je namesto robca na glavo zavezala belo krpo, poslikano z zastavo... :rolleyes: :) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

S fiftijem naju je zanimalo, kako bodo vse to sprejemali določeni češki turisti, ki jih je bilo v Benitsesu, kjer sva bila nameravala spremljati tekmo, slišati kar nekaj... :blink: Ampak - ni blo panike, ker so se takoj po tekmi zvlekli v priročne hotelčke... :devil: :naughty:

Skratka, da ne dolgovezim - pogovarjala sva se z lastnikom nekega lokala, pravi grški svetovljan, posluje tudi na celini, pa na Kreti, skratka, rekel nama je, da misli ( in z njim tudi večina Grkov podobno), da v bistvu sploh ni važen rezultat. Važen je dogodek. Da se ga veselijo. Da je zavel še drugačen veter, sicer tipično poletni grški utrip je oplemenitilo dejstvo, da se tudi njim nekaj dogaja. :OK:

Jaz sem mu kar verjela. :xx: Fifty ne najbolj, kar se je izkazalo za modro, kajti po grški zmagi so vrli Grki slavili do zgodnjih jutranjih ur - s prižganimi lučmi, blendanjem, trobetanjem, pokanjem, kričanjem, petjem, objemanjem, poljubljanem, skakanjem, pitjem, pitjem, pitjem :blink: - in naslednji dan je nočno tradicijo nadaljevala grška mladež. :kva2: Če si stopil na cesto, si bil resno ogrožen...ali vsaj rahlo oplazen z zastavo z mimovozečega avta... :?

Iz srca so se veselili. :kva2: In zaradi salamenske zmage sva z mojim dragim rentala jeepa za "samo 40 eurosov za 24 ur"..in naslednji dan še dodatni popust 5 eurov :D .... kar je čista zmaga. Za naju, seveda. :OK: :notworthy:

In še dobro, da smo danes že doma. :notworthy: Ne znam si predstavljati, kako bo cela štorija zgledala jutri zvečer. :blink: Zlasti, če se Grkom spet "use.je" :kva2:

Jaz navijam za vse!!!! Ker sem v zadnjem tednu spoznala kar nekaj prijetnih Grkov ( Kostas, Nikolaus, Jimmy the Greece.... :notworthy: :OK: ) in ker sem spoznala v Grčiji tudi Ljuboša ( ki je sicer priseljeni Slovak), ampak se mi nekako zdi, da paše malo tudi k Čehom.... :D :afro1:

Bom gledala tekmo. :yea2:

p.s.

Fifty tudi za vse - za Portugalce, ker so boljši ( menda :hmm: ), za Grke pa zato, ker ga je neka Grkinja ( prelepa, res :wub: ) vneto učila premikati noge ob nabijanju sirtakija.... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grki osvojili Euro 2004!

Nogometaši Grčije so v finalu z 1:0 premagali gostitelje prvenstva Portugalce, kar je za Grke prvi naslov na velikih tekmovanjih v zgodovini.

Grki zasluženo Evropski Chapioni, kar dvakrat premagali Portugalce, ki tudi niso od muh!!!

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1:0 :kva2: :kva2: :kva2:

Škoda, da nisem za en dan podaljšala dopusta v Grkaliji.... :lol:

p.s.

Dva poznam, ki sta sinočnjo tekmo spremljala v Dassii in se (še vedno) ne odzivata na sms-je.... :wacko: :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: ADIJO OLIMPIJADA :yea1:

a ti ločiš olimpijado in olimpijske igre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, njihova reprezentanca se ni umivala že od osmine finala d jim to rata. Svaka jim čast :notworthy: sam sm držal za portugalce, sam so grki igrali bolš in si zasluženo prilastili naziv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej, Grki z enega stališča zaslužijo naslov in to je da so garali vsako tekmo do maksimuma in da so imeli odlično taktiko.

Kar se pa tiče nogometa in gledljivosti pa mi je zelo hudo, da so zmagali Grki, ker ni bilo nobenega užitka gledati tekme, kjer so igrali.

Tako da si bom od tega prvenstva zapomnil druge tekme, ki so bile veliko bolj odprte, dinamične polne priložnosti, obramb, drame ipd. Grke bom pa čimprej pozabil. Ker če bi bile na EP samo take ekipe kot Grčija, ne vem če bi toliko ljudi spremljalo EP. Jaz že ne.

Popravljeno . Popravil barkafe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastor je padel, pred njim so ostali samo GRKI !

So evropski prvaki do naslednjega prvenstva ! Sicer je to bil recept igre na katerega je stavil tudi Katanec in naša reprezentanca a mi je bilo njih lepše za pogledat ! :hmm: Med drugim ima Srečko veliko možnosti da postane selektor hrvaške reprezentance ! :( uf, uf to bo še zanimivo:ph34r:

do naseldnje fuzbal tekme v avgustu med SLO in YU nekje na štajerskem ! :yea2: in do naslednjih kvalifikacij za svetovno prvenstvo v Nemčiji !

khm, če smo že pri fuzbalu, a turnir v kafanskem - ročnem fuzbali za veliko nagrado Motosveta je kdaj že in kje ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!