Skoči na vsebino

Kateri je najmočnejši


Frenkie

Priporočene objave

ko enkrat menjas termicno skupino (cilinder, bat), je popolnoma vseeno, kako mocna je bila masina prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater skuter ima najmočnejšo mašino,kera bolj potegne B) :topic:

Kako zdaj ti to mislis?Nasplosno kateri ma v orginalu najmocnejso?Al kateri ma na forumu al kako? :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne me zdj napadit, sam nekje sm vido d ma ditech najbl močno mašino, ne me pa za besedo držat, sam zdi se mi da je tak pisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne me zdj napadit, sam nekje sm vido d ma ditech najbl močno mašino, ne me pa za besedo držat, sam zdi se mi da je tak pisal

Ta masina ki jo ima not je od Piaggota :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta novi modeli JA :P

ta stari modeli NE :D

+ starejša mašina (mislm da je morini) je mau močnejša kot ta tanova od piaggota .) sam so pa itak razlike neopazne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:afro1: mislim katera mašina je močnejša v orginalu

Jah pomoje je Forumula 50 Williams.

Sem jo že vozu in je res strup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:afro1: mislim katera mašina je močnejša v orginalu

ja končno majo usi enako ...

drugač pa pomoje ditech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk sem gledo ma hi-per 2 odblokirana 5,8kw

to je mislim da iz piaggiotove strani za nrg mc3 podatek, seveda pa ker je od firme pomoje treba z nekaj rezerve vzet to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašine so v osnovi vse podobne. Pomoje največ leti kaki Runner Hyper 2, ostalo pa je vse bolj al manj enako. Ko pride do predelave je odvisno še samo, kako razmerje vržeš med deli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

01010010 01010100 01000110 01001101 00100001 00001101 00001010 01001011 01101111 01101110 01110100 01110010 01100001 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn guys what kind of bikes restricted or not restricted Dawgone guys whut kind of bikes restricked o' not restricked Damn dudes whut kind'a bikes restricted o' not restricted Damn lads wot sort of bikes restricted or not restricted Damn guys what kind of bikes westwicted ow not westwicted Demn gooys vhet keend ooff beekes restreected oor nut restreected Damn guys what kind of bikes restrictid or not restricted Amnday uysgay atwhay indkay ofyay ikesbay estrictedray oryay otnay estrictedray d4mn guys whsat kind of bik,eS retsrciter dro not restrcited

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je kolko piše na internetu in v prometni, drugo pa je, kolko ga namerijo na valjih, ko ga testirajo. Moč je pri vseh zablokiranih skuterjih podobna, ko se pa deblokira, se pa pozna kolko je keri zmožn (ker vsi v osnovi letijo več kot 50km/h).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno dge kolko piše na innernetu in b prometni, drugo pa dge, uh uh uh, kolko ga namehidgo na baldgih, ko ga testiradgo. Moč dge pri bseh zablokiranih skootrdgih podobna, ko se pa deblokira, se pa pozna kolko dge kehi zmožn (keh bsi b osnobi letidgo beč kot 50km/h).

Čist bomo temo faderbal :yea2: Spet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!