Skoči na vsebino

V katerem poizkusu ste naredili izpitno vožnjo?


enduraš

V katerem poizkusu ste naredili izpitno vožnjo za avto?  

164 članov je glasovalo

  1. 1.

    • v prvem
      129
    • v drugem
      27
    • v tretjem
      3
    • v ?etrtem
      3
    • ni uspel :)
      2


Priporočene objave

A - v prvem. Bilo je lahko. V Ljubljani smo takrat imeli 3 semaforje, 12 križišč, 211 avtomobilov in 1

avtošolo. Vsi policaji so itaq bili takrat še v šoli v Tacnu.

B - v prvem, ker so se v avtošoli zbali za svoj motor (nekje sem že popisal svoje šolanje); komisija pa je po

dveh prevoženih križiščih v Domžalah ugotovila, da mi itaq ni pomoči. Verjetno so ocenili, da ne bi odnehal

tudi če me vržejo.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpitno vožnjo za kategirje: A,B,C,E,F,G in H prvič :OK: pri kategoriji F, G in H nisem imel vožnje :(

Sem pa padel prvič pole za A kat. .) in to je tud vse blo :D glede padcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..izpit A kategorije sem delal v LJ, kjer sem hodil tut v srednjo šolo. In ker nisem bil ljubjančan in zato verjetno manjvreden sem ga tut 4X ruknil. Ker sem mogu ponovno Republiške teste delat, sem prsedlal v Trbovlje, kjer sem opravil brez napake, teste in vožnjo, v 5. poskusu. Pa da nebi razlagal kakšne "napake"

sem v LJ "kao" delu, sj če bi povedu mi tko nebi nihče verjel :grrr

Ironija je ta, da nihče od poznanih, k smo bli skupaj v iternatu ni v LJ opravil izpita prej ko 4-ič,... kdor je opravil v 3. poskusu, je moral met hudičevo srečo :grim .

Popravljeno . Popravil king
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za B prvič.

Za A prvič. Delala sem ga v Lj., čeprav nisem iz Lj. pa mi ga ni bilo treba delat 4x, 5x - ne vem zakaj morš met srečo, da ga nardiš v prvo. (Pa dvomim, da je za B kaj drugače .... :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za B prvič.

Za A prvič. Delala sem ga v Lj., čeprav nisem iz Lj. pa mi ga ni bilo treba delat 4x, 5x - ne vem zakaj morš met srečo, da ga nardiš v prvo. (Pa dvomim, da je za B kaj drugače .... :hmm: )

..tut jaz ne vem,... očitno je pa generacija `77 antitalentirana za volan :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dobrimi 12 leti z Golfom I D (ni crknu, pa da si, mu j...l mater). Vse iz prve :OK: ! Čeprav je bila izpitna vožnja tak pač :slap: , je komisija bila prisiljena priznat moj izpit, ker bi v nasprotnem primeru vsem povedal, da sem ga na izpitni vožnji moral peljat v Slivnico po žakl krompirja :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... je komisija bila prisiljena priznat moj izpit, ker bi v nasprotnem primeru vsem povedal, da sem ga na izpitni vožnji moral peljat v Slivnico po žakl krompirja :devil: .

..koristno s koristnim... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še po pravici, ampak čisto po pravici, koliko ur ste ponucal za izpit??? :kva2: :kva2:

Jaz sem... :naughty:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A - 12h

Vozu na starmu,125 kubičnmu MZju,ki ogret niti pod razno ni hotu kresnt na kurbl,včash pa niti na porivanje ne :kva2:

Mi je sam prvo uro enkrat crknu,pol pa nkol več,sej je blo tisto brcanje v kurbl in laufanje gor pa dol po parkirplacu šola za vse večne čase. B)

B - 29ur :blush:

Vozu z jugecom,ki na avtocest ni zmogu dosežt niti takrat dovoljenih 120km/h. :P :kva2:

Aja,oboje je šlo pa v prvo skoz O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!