Skoči na vsebino

michelin pilot sport vs. metzeler ME 7 teen


skero

Priporočene objave

torej me zanima kako se obnese metzlerjeva guma ker pilotko mam že na zadnjem kolesu in sicer na aeroxu 50.Pa morm rečt da je huda mislm dobr se drži pa še ožja je čeprav je iste dimenzije kar se pozna pri končni hitrosti, odnesl me še ni tko resno edin kdaj k sm mau pretiravou

Zdj me pa zanima če je metzlerjeva tud tko ozka al pride širša ker prej sm meu michelin booper pa od pirellija eno ne vem kater model (jo mam še zdj odspredej) pa so ble obe širše k pilot sport al pa pr pilotki daje sm tak občutek ker ima velik lok oprijema oz profila al kkrkoli se temu reče...

Zdj pa bistvo:

Odspredej bom mogu zamenat gumo ker je stara 4 leta odkar mam motor pa je še originalna (pirelli), pa me zanima če bi bla metzeler boljša od pilot sport.

Ima že kdo kkšne izkušnje z metzeler gumo, al pa če so še druge boljše..?

LINKI:

link do metzeler gume čiz odspod je za skuterje

Popravljeno . Popravil skero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O gumah za skuterje že obstaja tema.

Gume (pnevmatike) za skuterje

Če pa že govoriš o širinah gum, so te podane na samih gumah. Je pa res da je npr. guma širine 130 na 13' felni (aerox), malo ožja kot širine 130 na 12' felni (runner).

Sicer pa jaz nebi več dal Michelin gume na skuterja. To pa zato, ker prvo leto ful dobro drži, drugo leto pa fuuul otrdni in je oprijem bistveno slabši, sicer guma ne zdrsi ampak malo pleše, če bolj položiš. Take izkušnje sem mel z Michelin Booper. Zdaj pa mam gor gumo MITAS, za katero tudi sam prvič slišim, je fajn mehka guma in ful poceni, dal sem manj kot 8k. Dvomim edino da bi dolgo vzdržala, če bi delal burnout-e in dosti žlajfal z gumo. Zaenkrat mi ta guma dosti bolše grabi kot prejšna Michelinova.

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nisem moderator, se pa oglasam, ker oba moderatorja spita. red pa mora bit. bolj zaradi preglednosti in uporabnosti foruma, kot zaradi pravilnika samega (ki BTW ni le sam sebi namen). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nisem moderator, se pa oglasam, ker oba moderatorja spita. red pa mora bit. bolj zaradi preglednosti in uporabnosti foruma, kot zaradi pravilnika samega (ki BTW ni le sam sebi namen). .)

Modreatorja res malo :zzz: Al pa sta pustila....Drugace pa ce se v enem tednu nena dve isti temi odpreta sem jaz bicikl :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modreatorja res malo :zzz: Al pa sta pustila....Drugace pa ce se v enem tednu nena dve isti temi odpreta sem jaz bicikl :wacko: :wacko:

Kolk maš spredaj hoda vilc :? :lol1:

eh, treba se zresnit :angry: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!