Skoči na vsebino

Nasplošno o chip tuningih, šlauhih, GT-jih itd.


Priporočene objave

Novice, kosilnica deluje, vendar je bil chip fuč. Bil je še v garanciji in mi ga je ob Robacopa babica menjala za pol orehove potice ;) Mam pa en drugi problem. GPS mi ne dela, kar resno otežuje košnjo, ker se včasih znajdem na Slovenskih Goricah ali v gostilni Bobi pri Frančiškanski cerkvi pri Glavnem trgu pri Mariborskem gradu v centru. Najprej mi ni blo jasno, kako sem lahko prišel čez ograjo domačega dvorišča, pol sem se pa hitro spomno, da moja kosilnica kosi tudi pod kotom 110°! :naughty: Skratka, prosim enega, da mi v orbito nad mojo bajto pošlje satelit, drugače me bo še keri v rit (ja, pri Bobiju je znano, da se sami pedri zbirajo - med drugimi tudi OnIzOmArE).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno, da je mir ponoči ko je v omaro zaprt pa spi ko klada. Ker, če pa še ponoči nebi dal mira, te bi se pa mogo ti bat, da bakici čipov ne poje :)

Itaq da ne spi ponoci ce z bakico cipe delata....zato pa so tak hudi ce oni polek svojo slinavo glavo tisi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je s kosilnico vrglo iz ovinka :cry: Je blo mokro pa sn odleto po toti gladki cesti! Naj mi milo mater da, cesta je ko špegl. Zraven so krive tudi tote smotane klobase iz Tuša, ker si jo skuhaš pol ti pa tota mastna voda ven canka na hlače :doze: Pa mi je blo toplo v naročju, sn mislo, da sn se pohcal. Te pa le pogledam dol pa vidim - vse mokro. V tistem pa zgrešim ovinek. Te pa kuj :blink: Eh, tak mam že vse hlače zaflekane. Sem jih pral že z H2CO4 pa nič ni ven potegnilo. Samo bolj blede so. Pa grem v mesto, me vsi ludi gledajo ko da sem se pohcal. Sem jih zadnjič pral z žlauhom, ko mi nese 8,88m vodoravno vodo pa ni šlo ven! Kompresor že pod takim pritiskom, da sn mislo, da ga bo razneslo. One hlače pa nič. Ko da jim je fajn B) Prokleto! Zadnja možnost so mi gasilci, da mi operejo z onim curkom. Ker zaradi takih klobas pol jas iz ceste letim. Tuš bom tožo! :naughty: Roba, vprašaj bakico, če ma kako sredstvo proti cankanju vode iz klobas. Jas sem že razmišljal o silikonskem kitu ;)

P.S.: Kaj se je zadnjič tvoja bakica po prednji z GT-jom vozla po Tržaški, pa preko avtov skakala? Zadnje kole več ni mela gor... :?

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL!!!

Kaj pa je tebe pičilo? ElvirVR6 sindrom?

sicer pa:

O čip tuningu smo že govorili!!!

Uporabi iskalnik!!!

Vprašaj v že obstoječi temi!

Najprej preberi navodila za pisanje po forumu!

Evo za začetek:

link1!

link2!

somebody plis plis pliz lock

ICE!!! klonk

a lahko en to zaklene

crazy.gifcrazy.gifcrazy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že? :blink: :hmm: Saj je tema v Kr' neki.... B)

Alla :devil:

aaa ha hah ha!!! LOL!

moral sem te quotati, da ne boš zbrisala svojega posta, ko boš dojela.

mojega (tega) pa tudi upam, da ne boš popravljala.

če pa ti je že vse jasno, se pa lahko hecamo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej (gor), dopustil sem možnost, da si dojela že v prvo, čerpav ni tako izgledalo.

prav tako sem tudi izrazil upanje, da ne boš spreminjala mojih postov...

...to pomeni, da se mi je zdelo, da bi lahko tudi moj quote zbrisala, če ne bi dojela (oz. bi z zamudo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova pridobitev! .) Včeraj mi je od Robeja bakica naredla Super Jet Gun (skoraj taka kot iz Top Shopa), ki jo bom montiro na kosilnico. Vsi vemo, da se nam približuje obdobje, ko bo nastala naftna kriza (po ocenah pesimistikov še 30 let), zato je tukaj revolucionarna rešitev. Water Jet Turbine! :notworthy: Dežja je zadnje čase dovolj, da se že iz prvega nadstropja v bloku lahko vozim s klobasico (beri: gumenjakom) naokoli, zato sem se odloču, da bom mel kosilnico na vodni pogon. Rezila sem spodaj že odmontiral tako, da se nima več kam zataknit. Ker mam dober kompresor (beri: nese vodo vodoravno 8,88m) in po vrhu še novo Jet Pištolo bo moja kosilnica prva na Svetu na vodni pogon! Problem je zaenkrat samo rezervoar, ker pije bolj ko American muscle car :( Za klobase pa sem že naredo posebno stojalo s standardnim vodnim odtokom, ki je pod vakumom, tako da kapljice sesa noter (podobno kot ona cevka za slino pri zobozdravniku). No, tu prilagam še sliko super jet guna ;)

Jason: meša se mi že od izpitov :kva2: :xx:

post-11-1088591210.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj te če žere, naj žere kolk če, tote tuš klobase še vedno tak točijo da ti ga zaliva :) daj si večjo zizo (beri:dizo) v fergazer da bo bolši pritisk, boš vido žlauh takoj 9m vodoravno, res, majkemi B)

drugače pa če tuš klobase ti uspe sveže kupit majo še več vode no, pa jih daš v kit silikonski klobasa 70 EVO ti ga pa ti bo vun vleklo vodo ko od gtija zadno kolo (zato je več ni gor)

tak da niti neš več kanistra oz rezervara rabo kr bojo klobase za vse opskrbele, samo nastavi jih v V13 drugače lahko pride do nestabilnosti v 56,7 stopinskih ovinkih ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, jaz sem tudi tako pištolo nabavo toto super jet gun, pa je delala ok ampak zdaj pa klobase preveč zamakajo, tak da niti twin filtrom nea lepo dela <_<

kaj naj naredim, mislo sem kaj z ferklajdungami? ali?....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bos mogo cip menjat ker je tota pistola obcutliva ko DiTech msg moja bakica jih ma nekaj na zalogi ti da popust reci da mene poznas.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ma čuješ sn jo zadnič klico pa se je onizomare javo kmet pa mi gnjavo da bo bolfenka sem spusto nekaj. ma ja, ko diteh občutlivo upam da ne, kr se nea rad z pumpucami pa tem zajebavam, to more bi ko železo trdno, samo s5 je pol kurac ko toti twin filter še vedno nea sfolga klobas, kaj se da kake ferklajdunge v akciji zravn čipa dobit? malo vprašaj bakico no ker me res zajebavle to :wacko: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OnIzOmArE se je javo? :huh: :hmm: Ob kolkih si te klical to? :huh: Drugace pa ce nebo pistola dobro delala jo daj onemuzomare da jo popravi je pravi majster za to.... :OK: Je naredo top do konca pa nese 42m namesto 33,4m.Samo problem je ker ferkalajdunge ne pasejo gor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez ferklajdung tolko nese? uuu jebemo te pa je majstor, čuješ klico sn ob 6ih popoldan ne, pa sn ga čez kabl voho po alkoholu jebemo nevem kak lahko tak dobro dela pod alkoholom, mogoče pa je to skrivnost

kaj te ki bi se dalo toti top videt, mam jaz neke ferklajdunge v bosni nagledane lahko mogoče zrihtam

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hum...te je bakica bla pri masi ja pa je izkoristo trenutek pa se ga nazgal ko svinja spet :xx: :xx: Brez fergklajdung 42m ja :OK: :naughty:

Drugace pa mam eno street legal samohodko nareto jaz ti recem po zrkovcih to tak leti da se lahko Tomaz z ono ko jo ma za grobnik skrije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s totimi ferklajdungami je problem ja ker so to novi ditech modeli

ko majo vse na gumice zašraufano, ampak so prešvoh da bi klobasice zdržalo...fak

sn pa prej ravno vido da na kosilnicakit.com prodajajo pumpico pa twinfilter v kompletu s klobasami za 49EUR???.......to bi zaj rabla bakica kaj???

.....pa baje še ferklajdung original zravn dobiš

proso pa bi če mi lahko kdo zrihta 130° teflon rezilo za minareli kosilnice...

p.s. _Roba_ ti ba bakici reči da jo bom pelo na pir zaj enkrat k zupaniči ker mi je

za mojo el. kosilnico 1000w tak super čip naredla!!!

LP

[NitrOXx]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam novo pridobitev, tuš klobase (ja one ko so zamakale) sem zamenjal z ultra sausage in vam rečem to dela ko šus, res, nemorš verjet, prej je samo zamakalo pa brnelo,zaj pa moč taka da adijo nevem kaj bi blo če bi na samohodko dal jaz to gor, sploh če bi ferklajdunge spuco ne :wacko: :ph34r:

zadnič ko sn še bil navajen tuš klobas sem šel gor v haloze pa sn dedeju pomotoma brajde dol porezo cele z oporami vred (res je da mam karbon-fiberglass rezila) to je blo sranje, samo sem vido onegaizomare ko je gori šol po vino pa si dol pelo z gtijom po diferencialu, mislim da je malo čip hin kr ga je zanašalo ne :wacko: samo oni je skozi pijan ne, propad je to :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='7 Jul 2004 @ 03:06']

proso pa bi če mi lahko kdo zrihta 130° teflon rezilo za minareli kosilnice...

p.s. _Roba_ ti ba bakici reči da jo bom pelo na pir zaj enkrat k zupaniči ker mi je

za mojo el. kosilnico 1000w tak super čip naredla!!!

LP

[NitrOXx]

Msilim da tomaz lahko zrihta to rezilo ker njegovo reze pod 110° samo nevem ce je z teflona :hmm: Kontaktiraj njega :)

Aja...pazi da nebo OnIzOmArE zvedo da greta do olteja ker potem bo hudic...kak cuje za alkota ja hudo... :xx: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja joj kak sn raztresen pozabo sem dat sliko od ultra sausage, dobijo se pri kosilnicatrix za 23€ v akciji! res se splača

pa še slikasausage.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.kosilnicatrix.com iz dupleka so, res profesionalci

sej pravim, od linotove bakice mam jaz recila ne fiberglass prototipna ko so še hand made bla :afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!