Skoči na vsebino

Nasplošno o chip tuningih, šlauhih, GT-jih itd.


Priporočene objave

Ja zdaj so spet trojni pak naredli OnIzOmArE,bakica&lino bakica pa so izdali tri nove modele kosilnic. :OK:

Prva je 4x4 360° obrat vseh koles.bluetooth,IR,moznost preklopa na DiTech varjanto,vgrajen vodni top(ga ni na sliki)+5 razlicnih ferklajdungn-kosilnica.jpg

Druga je radisko vodena preko swice not ma reflektore z luckega vrta,rotax motor,snezni plug od CP Maribor,rotacisko ce si pijan al ne+homologirana je :)

kosilnica.jpg

Tretja pa je v bistvu bol za visoko travo narejena

windsor.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos :)

izjava tedna našega novopečenega člana :D

predstavi svojo kosilnico in probleme, mogoče lahko pomagamo, čene pa kontakriraj:

jaz-robejovabakica@tuning.čip oz za rezila linotova_gti-bakica@rezilo.tinaredim :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kaj pa sem zdaj vido pa ne morem svojim ocen verjet :blink: OnIzOmArE je naredo oklepno ferklajdungo za cip tuning kosilnico in GTIja :) Res hudo zgleda...Se slika od GTIja v ferklajdungi :naughty:

slika3.jpg

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa je to ja, samo malo me skrbi glede tega peska zaradi twin filtra, naj drugič najprej zalije pesek da se nebo prašilo, vidim da so uporabljene tudi nove gosenice, pa tudi rezila SAW 125mm, to je to ja :afro1: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi rabo ono rotomax za ultra high travo.....

ganja doma pridelana bo že za pokisit.......

pa nimam dovolj močne kosilnice za take pizdarije :(

.....niti chip tunung by OniZomare+bakica 120W ne pomaga

enostavno prešvoh je

ne gre niti če prej za mastjo namažem ker mi nonstop lama 130° rezilo....

čisto obupam prosim od robeja bakico naj pride to pokosit

ko bom pa prodal stuff pa jo na pafke povabim :) za "high" price seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi ultra-sausage pa karbon-fiberglass rezila pa je to to, sej sn reko jaz sn pol haloz dol pobril z tem

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se lepo se vidi vodni top na GTIju :D Ja ce nebo slo pokosit pa bo Tomaz z svojo priso z tisto pa bo slo brez problema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
' date='7 Jul 2004 @ 03:30'] jaz bi rabo ono rotomax za ultra high travo.....

ganja doma pridelana bo že za pokisit.......

pa nimam dovolj močne kosilnice za take pizdarije :(

.....niti chip tunung by OniZomare+bakica 120W ne pomaga

enostavno prešvoh je

ne gre niti če prej za mastjo namažem ker mi nonstop lama 130° rezilo....

čisto obupam prosim od robeja bakico naj pride to pokosit

ko bom pa prodal stuff pa jo na pafke povabim :) za "high" price seveda :)

Klobaso iz Tuša si kupi! .) Reši vse težave in probleme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne. Vse še prenesem. To, da mi kosilnica ne gre preko 110° še nekak vzdržim, pa da rezila včasih prazno mlatijo po travi al pa pšenici še tudi nekak prenesem! Samo, da sem pa všeraj vido dva sončna zahoda... To je pa višek! :angry: Pa kaj si toti zgoraj te misli da je? Da, če mamo vsi natutane kosilnice pa bakice, da se pol lahko kr dvakrat vidim sončni zahod? :xx: Prokleti ojc! Se peljem včeraj domov, pa na eni strani Urbana je bil včerajšnji sončni zahod, na drugi strani pa od predvčerajšnjim! :BUA: Mah, to vreme je tak butasto! Samo še čakam, kdaj bo sredi belega dneva v mojo kosilnico strela vsekala pa bo šou celi tuning v pi*** mater! Danes sem se odločo, da kupim strelovod za kosilnico, ker ta še faradeyeve kletke nima :BUA:

Evo, slika dveh juncev iz servisa, ki mi ravnokar montirata strelovod:

Strelovod.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hum...te je bakica bla pri masi ja pa je izkoristo trenutek pa se ga nazgal ko svinja spet :xx: :xx: Brez fergklajdung 42m ja :OK: :naughty:

Drugace pa mam eno street legal samohodko nareto jaz ti recem po zrkovcih to tak leti da se lahko Tomaz z ono ko jo ma za grobnik skrije...

Dvomim Roba :hmm: Glej kaka je moja po tanovem ;) Sicer kosilnice se več ne vidi, ker je pod mašino tak da ferklajdung ne morem dobit sploh (niti onih za oklepnik M113) :BUA: Ampak na Grobniku se pa v ovinke nesem pošrek po prednji levi koli ;) Če mi rezilo kopa še v drugi prestavi :naughty: Aja, da nebo keri mislo, da je to motor na notranje izgorevanje! To je vodna črpalka, ko ma taki pritisk, da nese vodo 43 metrov vodoravno :notworthy:

water_pump.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, kaj hoče OnIzOmArE dobit na kosilnico :) To mu že zaj povem, da mu nebo uspelo :)

SML_pumping_water_with_hand-operated_water_pump.jpg

Današnjo stanje njegove kosilnice je nekako tako:

jaspmin_low.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, OnIzOmArE je posredoval slikico meni, da jo nalepim na net. Kaj pri piz** materni ma tisto roza stvar spredaj? Za štoparke? :naughty:

post-11-1090242294.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cuj to pa ni dobro da si na urban sel z kosilnico ker se lahko cipu zmesa ko pride v drugo okolje...si mel sreco da si samo dva zahoda vido vsaka ti cast :OK: :yea2: .To da si dal strelovod je tudi pametna odlocitev :OK: Samo kak bos priso na Pohorje zraven onega odajnika se bo cipu zmesalo pa bos mel probleme ker bo noz na 1x zacel pod 103° trgat gor avsvalt pa ce se ti to zgodi pa da te kaki debeli svab vidi bos ze v bild am sontag na prvi strani gor :wacko: :wacko: Hija...roza stvar zaj po novem se samo po njihvah vozi in ce kera pobira repincl al pa kaj z srpom kosi se pac pikne not....pol pa tak ves...spy cam dela svoje :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa me bo nemški Štefan snemal pa pol kazal po Pro 7 :lol1: Ded bi mi lahko eno reportažo zrihtal o klobasah iz Tuša v navezi s kosilnicami Viking ;) Drugače pa Einmal kosilnica, immer kosilnica! :notworthy: Jutri grem po novi chip do bakice ;) Ziher kje v Stražunu gobe nabira z doma narejeno kosilnico, predelano v nabiralko gob, ki se ji reče Funghi 2000 :lol1: Pa tak je dobro skupaj narjena, da gre pod kotom 95,6° na drevo in drevesne gobe dol trga. To pleza ko maček al pa kaki šimpanz. Neverjetno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakladalka za gobe a.k.a Puzam se po tleh in iscem te™.Ja ma neke nove cipe bakica.Poklici jo pa vprasaj ker jaz nisem vec na tekocem ker se samo cele dneve lota linotova bakica pa po spredni levi koli rigverc vozi dele :blink: OnIzOmArE pa je tak al tak liga za sebe :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja OnIzOmArE si zaj po novem z kosilnico za sabo vlaci neki otroski topoganmob_stradal6.jpg :blink: :blink: Ne vprasaj kako dela po njem ko je vsekan ko raketa :wacko: :wacko:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja babica pa je zadnjič bla pri robejovi babici, pa je to privlekla domou: :?

je rekla da je treba grede uredit spet pa da rabi neke divjega!!!

post-11-1090356023.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!