Skoči na vsebino

Nasplošno o chip tuningih, šlauhih, GT-jih itd.


Priporočene objave

Kosilnica je danes opremljena tudi z Tuševo klobaso, ki reši vse težave :) Olje več ne teče po hlačah, ker je zapakirana v plastično folijo ;)

post-11-1090356398.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res neverjetno :blink: Baje da se gradnja oklepnika z ferklajdungami za grobnik premika naprej.Sem tudi slisal da vodni top po novem nese 45m z novim cipom :blink: :o :huh: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari moj!!!

Zadnič sn pelo ono od bakice koslinico na probefahrt....

ne me vprašat kaj se je zgodlo......

OnIzOmArE mi je direkt pod nože spredi prleto....pa to sredi zrkovske, ravno ko sn ga meu 67,6km/h not!!! :o

bogi fajn mu je one mastne hlače razcefralo!!! prav mu je kurba!!!!

kaj se mi pa pod kole meče

Pa mislim da sn ga z diferencialom v glavo trofo (nehote) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NitroXX: s tem lahko že nastopa na Super Kosilnica Cup na Grobniku ;)

Hja saj ve to bakica ja

Ful je samozavestna veš zadne cajte!!!

Samo pravi da je ona bolj za underground scene.........

Nastopa zdaj v klasi KILLTHEGRASS_Turbo!!!

pa zlo dobro ji gre , neglede na to da ma tako dioptrijo da glih do spredne ferklajdunge vidi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cuj to ma gor eluksirane noze?

jap, _Roba_

plus trikratna teflonska obloga proti sprijemnju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In po tuningu FrOmClOtHeS firme (ja ded si je že firmo naredo). Prosim za pogled na klobase nad H2O košaro, kjer se shranjuje voda. Gibson šoba jo nese približno 18,5m daleč, kar ni rekord, je pa fejst hudo :kva2:

post-11-1090358706.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='20 Jul 2004 @ 22:52'] ....pa to sredi zrkovske, ravno ko sn ga meu 67,6km/h not!!!

Če si se pa že ravno tam mimo peljal, zakaj pa nisi spotjo še moje kolegice pozdravil :fight2: .)

Roba, tvoja bakica je The Man, respect :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja babica je zaj prestopla iz michelin na pirelli ker z michelin ni šlo v desni ovinek po zadni levi koli.nože pa ma od mesara premera 43.9cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba, tvoja bakica je The Man, respect :D

Vem vem :yea2: :yea2: :afro1: Ce bos kdaj rabo kaki tuning kosilnice obrni se na njo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba, tvoja bakica je The Man, respect :D

...she is a Woman :lol1: Al si je že dala spol spremenit? To bo Roba bolj vedo al pa OnIzOmArE, on je na tekočem z vsem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so vse resni pogovori, kak bo tomozuki izpado če spet zaradi zamakanja v open klasi na grobniku izpade, begi, zaj se mu je to že 9. sezono zapored zgodilo <_< res pa je da še ni probal novih brezkrakih feln + priloženega magnetnega pogona ki daje veliko boljši oprijem da voda ne doseže mašine, niti od nezavitih tuš klobas, še slika novih felnplatinumblack.jpg

aja pa če se za to odloči je dobro za aerodinamiko še nove ferklajdunge nabavit, slika je tu:mint-blue-garland-porcelain.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zdaj OnIzOmArE neke nove aerodinamicne ferklajdunge izumlja....samo vse so bol tak tak po obliki pac alkohol dela svoje... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem pa mislu da tukaj resne debate tečejo...zdej pa pogledam...pa :lol1:

Ja kaj pa si zagledal gospod???

a to niso resne zadeve al kaj???

kaj je pa narobe če se ljudje posvetujejo o tem kako najboljše pripraviti stroje

za vzdrževanje svoje zelenice; a je zdaj že to zločin??? :):):)

Še dobro da mamo od robeja bakico pa OnIzOmArE

drugače bi zdaj že v ĐUNGLI živeli!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, če se kdo zanima za nakup teh feln, so od svetovno priznane racing firme Lord Of The Rims

ferklajdunge pa od njihove podružnice BodiAngel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, če se kdo zanima za nakup teh feln, so od svetovno priznane racing firme Lord Of The Rims

ferklajdunge pa od njihove podružnice BodiAngel

Upam, da jih bom vido v NFS Underground 2, pa kako kosilnico namesto totih gajb od Nissanov pa Toyot :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kak natunan tomo vinkovič z watersal tr6 vodnim topom bi bil nice ja

sploh če bi lahko dal gor lord of the rims, ki so moje najljubše felne :afro1: :ph34r: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kak natunan tomo vinkovič z watersal tr6 vodnim topom bi bil nice ja

sploh če bi lahko dal gor lord of the rims, ki so moje najljubše felne :afro1: :ph34r: :wub:

Samo ves da ti nisi tak nor ko zgledas :wub: Naslednji projekt ki dam predlagam bakici in OnEmUzOmArE je tuning in styling tomo vinkovica... :OK: :OK: Jojojo to bo se veselo :) :) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo upam da nebojo ostali pri orginal izvedbi, da bojo izboljšali in stunali kar se da :ph34r: :afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!