Skoči na vsebino

Nasplošno o chip tuningih, šlauhih, GT-jih itd.


Priporočene objave

No, malo sem iskal in izvedel, da je kosilnica na elektriko za take tople Blažeke <_< Po domače - babe ;) Evo tukaj enega ameriškega velemojstra, ki si je zaradi tega, kar sem zadnjič svetoval, moral na vrtu postavit tole zadevo. Zdaj pa preračunajte, če se vam splača. Pa še klobas ne moreš jest zraven :BUA:

post-11-1090890100.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda :angry: , kam bom pa jest tole djav :? misliš, da bi to šlo, če bi jest sezidov tak mali reaktorček(10*10*20m) pa bi od Robeja babica naredila en UJP (ultra jederski priklljuček) namenjen za uštek v reaktor, potlej pa prek kabelless transformatorja do kosilnice :hmm: . Seveda bi zraven rabil še UJČ(čip za fine tuning napetosti-TV-tera voltov), rezila iz platin-titaniuma-ekstra šarp, tankovse gosenice od T72, Harry's ročke za na kosilnico :naughty: in seveda Harry's tank nalepko, da ne bom popraskal paintbrusha in zadnji rotor od Eurocopter-Cougarja, za hlajenje visokonapetostnih vodov v transformatorju.

Samo hrenovk je pa res škoda, ker jih pri štromu ne moreš uporabit :cry:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, bo za prvo silo samo to vseeno niso klobasice ne, se pa da če daš nove ferjklajdunge pa lord of the rims brezkrake felne (najnovejše)kr nekaj doseč oz maš kr lepo mašino, samo pač ohneklobasen <_< :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda :angry: , kam bom pa jest tole djav :? misliš, da bi to šlo, če bi jest sezidov tak mali reaktorček(10*10*20m) pa bi od Robeja babica naredila en UJP (ultra jederski priklljuček) namenjen za uštek v reaktor, potlej pa prek kabelless transformatorja do kosilnice :hmm: . Seveda bi zraven rabil še UJČ(čip za fine tuning napetosti-TV-tera voltov), rezila iz platin-titaniuma-ekstra šarp, tankovse gosenice od T72, Harry's ročke za na kosilnico :naughty: in seveda Harry's tank nalepko, da ne bom popraskal paintbrusha in zadnji rotor od Eurocopter-Cougarja, za hlajenje visokonapetostnih vodov v transformatorju.

Samo hrenovk je pa res škoda, ker jih pri štromu ne moreš uporabit :cry:

:lol1:

Ja, pa kolko bi te ti vrgo dnarja ven? Od Robeja bakica tudi ni poceni, OnIzOmArE pa tak kasira, da si kaj takega sploh raje ne omišljaj. Dva kombinezona za zaščito pred radioaktivnostjo jima boš moral kar podarit ;) Drugače pa so ravnokar zaprli centrali v Černobilu pa idi vprašat, če majo kake dele od RBMK 1000 reaktorjev (lahko tudi VVER-440). Samo, kaj bi ti pol s tem, če ti nobena ferklajdunga ne paše gor :hmm: Sploh pa klobas ne moreš več nikamor zmontirat, ker ti zmanjka prostora.

P.S.: Si že vido dva sončna zahoda naenkrat? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, glede TiStEgAiZoMaRe se sploh ne pogovarjam več, me je hotel dones prov fejst nategnit z Lord of the Rims feltnam,k mi je hotel poturit enokrake za ceno brazkrakih :fight2: , tako da je od Robeja bakica v igri :yea2: . Črnobil :? bah, zastarela tehnologija :rolleyes: , bomo najeli gumenjaka pa se bomo šli malo za kurskom potapljat, ni hudič, da ne bom dobil vsaj enega od rekatorjev :naughty: , ferklajdunge no problem, sem se z Robejovo bakico že zmenu-vse se da uštimat :notworthy: .Hrenovke so pozabljene, sem patentiral Nürenberg Würstchen B) , mi bodo dale $$$ za uresničitev celotnega projekta in še za rezervne dele :yea1: , pa še to Nürenberg Würstchen dajo 2 X več moči kot pa tušove hrenovke :naughty: :devil: , tolko, da košenje pod 139,59,66 stopinjskum kotom ne bo več noben problem, celo po eni koli :o B)

P.S.: Si že vido dva sončna zahoda naenkrat? trance_01_afro.gif

:grim :grim pa še eno strelo, ki mi je osekala v brežični transformator :afro1:

P.S: ugodno najamem gumenjaka+Tomos 4 (nimam še izpita :lol: )

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se pa rad pritožo nad delom OnEgaIzOmArE :angry: mi je zadnjič moj deda prišo pa reko da mu je na kosilnici Yard Master tip 505 vtrgalo duplo ojačano rezilo, ki ga je sam nardil doma, ker mu je kamen odspodi zahaklalo, pa sem mu reko da naj gre do robejeve babice (ko se je vrno je reko da jo je nekje že vido samo se ne more spomnit-najbrž izlet penzionistov :? ) pa je prišo do tja pa ga je en pijani napado(na koncu zvedel da je bil to OnIzOmArE), kaj se on z tako kosilnico sploh upa naokol vozit brez kakega čip tuninga, pa mu je deda lepo razožo da je samo po novi nož prišo, če lahko kakega dobi, da ga bo potem sam doma ojačal (kosilnica prirejena za košenje sena in otave, pa za brege okoli bajte dedekove), pa ga je OnIzOmArE povabo na pijačo, pa ga napil tak da se je deda do doma prikotal od sile, pa ja kosilnico tam pozabo. naslednji dan je pa šou nazaj po njo pa je bil spet OnIzOmArE tak pijan pa mu je zravn noža namontiral še neki za k***c čip, da zdaj zaradi tega kosilnica nikam ne potegne, pa še zaračunal je OnIzOmArE mojemu dedeju 24.998 sit za delo. Nož na kosilnici je že odleto, čip sem dedeju pomagal dol vzet zaradi slabega delovanja, tak da zdaj gre dokaj normalno, samo nož je še treba novi kupi pa ojačat. zanima me če bi lahko deda moj to reklamiral, pa bi pol šou po kerozin(ja kosilnica je na kerozin), ker mu ga tak vedno zmankuje :? nevem če bo deda še kdaj tja šou, ker je bil vidno razočaran, je od sile šou dreve v gozd podirat, tak da je rez hudo jezen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='28 Jul 2004 @ 19:57'] jaz bi se pa rad pritožo nad delom OnEgaIzOmArE :angry: mi je zadnjič moj deda prišo pa reko da mu je na kosilnici Yard Master tip 505 vtrgalo duplo ojačano rezilo, ki ga je sam nardil doma, ker mu je kamen odspodi zahaklalo, pa sem mu reko da naj gre do robejeve babice (ko se je vrno je reko da jo je nekje že vido samo se ne more spomnit-najbrž izlet penzionistov :? ) pa je prišo do tja pa ga je en pijani napado(na koncu zvedel da je bil to OnIzOmArE), kaj se on z tako kosilnico sploh upa naokol vozit brez kakega čip tuninga, pa mu je deda lepo razožo da je samo po novi nož prišo, če lahko kakega dobi, da ga bo potem sam doma ojačal (kosilnica prirejena za košenje sena in otave, pa za brege okoli bajte dedekove), pa ga je OnIzOmArE povabo na pijačo, pa ga napil tak da se je deda do doma prikotal od sile, pa ja kosilnico tam pozabo. naslednji dan je pa šou nazaj po njo pa je bil spet OnIzOmArE tak pijan pa mu je zravn noža namontiral še neki za k***c čip, da zdaj zaradi tega kosilnica nikam ne potegne, pa še zaračunal je OnIzOmArE mojemu dedeju 24.998 sit za delo. Nož na kosilnici je že odleto, čip sem dedeju pomagal dol vzet zaradi slabega delovanja, tak da zdaj gre dokaj normalno, samo nož je še treba novi kupi pa ojačat. zanima me če bi lahko deda moj to reklamiral, pa bi pol šou po kerozin(ja kosilnica je na kerozin), ker mu ga tak vedno zmankuje :? nevem če bo deda še kdaj tja šou, ker je bil vidno razočaran, je od sile šou dreve v gozd podirat, tak da je rez hudo jezen....

U jebemo :angry: Sami problemi....ga treba malo na hocko pohorje al pa v hrastovec povabit ker je ze cist zmesan...

@[sLO]Gobec reci dedeju naj kontaktira direkt bakico je priso zadnjic ob nepraven trenutku ko je bakica sla na romanje oni buhan pa je bil skrit not v klucavnici od vhodnih vrat in kak jo je kdo iskal ga je napado....In ta nesrecnez je bil tvoj dedek...Samo naj bakico poklice pa bo vse reseno.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To finto, da se skriva v ključavnici od vhodnih vrat je pobral od mojega pesa, ko se mi vedno skrije v šibično škatlico, pol ga pa ven ne dobim. Nič ne pomaga, niti pasja radost. Pol pa je v škatlici pa mimoidoče napada s pogledom iz reže (pa ženske slači tudi z pogledom) :wacko: Pa vedno renči na kosilnice pa sesalce, da o zahodih in vzhodih ne govorim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To finto, da se skriva v ključavnici od vhodnih vrat je pobral od mojega pesa, ko se mi vedno skrije v šibično škatlico, pol ga pa ven ne dobim. Nič ne pomaga, niti pasja radost. Pol pa je v škatlici pa mimoidoče napada s pogledom iz reže (pa ženske slači tudi z pogledom) :wacko: Pa vedno renči na kosilnice pa sesalce, da o zahodih in vzhodih ne govorim :hmm:

Aha zdaj pa vem zakaj ma vlke sibicne skatle v omari zgleda da vcasih skupaj sedita in delata bedarije...Bolse da sploh ne pomislim kake... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej toti onizomare ko se ga vlije je tak ko kaka čivava, take oke pa uhe dobi da adijo, batman ni nič za njega kak to skače okoli ko je vlit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej toti onizomare ko se ga vlije je tak ko kaka čivava, take oke pa uhe dobi da adijo, batman ni nič za njega kak to skače okoli ko je vlit :wacko:

Sej oke se mu tak svetijo kot da ma laserski zarek v njih :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej oke se mu tak svetijo kot da ma laserski zarek v njih :wacko: :wacko:

Baje je neki daljni sorodnik od Tutan Kamena in Tatjane Tutan ;) Pa vesoljsko tehnologijo uporablja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kr v tej temi vprašal da nebom nove odpiral, čeprav sta si zadevi dokaj sorodni...

torej, imam rahlo težavo, moja mama je nabavila nov traktor, samo je po pomoti kupila priklujček za pobiranje koruze, namesto priklučka za košenje trave. ker vem, da vsi vi tukaj imate veliko izkušenj z košenjem, vas prosim da mi pomagate z nasveti in pa tudi z raznimi proizvodi domače izdelave(čipi, dvojno ojačano rezilo iz diamanta, tuš klobase bom pa kr v TUŠu kupil... ), da bi jaz ta traktor priredil za košnjo trave pod 79.8 stopinjskim kotom, za pozimi bi pa dal prikluček dol, pa bi ceste z peskom posipaval. ni potrebno da vidim dva sončna zahoda naenkrat, ker traktor ima mašino že v osnovi zelo dobo, 12.0 TDI (D pa I sta rdeče pobarvana-ekstra konjev), kar znese vsega skupaj 938 konjev pa 2 kobili. tudi oprema od znotraj je zelo dobra: avtomatska klima, 6.1 souround sistem z DVD playerom ki bere mp3/divx/avi/mpeg , nastavljiv volan po višini, gretje prestavne ročice, pa 4 prestave za nazaj pa 8 za naprej ma, pa še dva para rezervnih gum je zraven dal prodajalec. spodaj prilagam sliko, da si boste lažje predstavljali to zver.

PS: če pa ma kdo še zraven ideje o predelavi v traktor za košenje, še kakšno idejo o styljingu mi pa naj prosim to sporoči( jaz sem razmišljaj o rotacijski luči na sprednjem blatniku... )

post-11-1091643345.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema vse se da dobit moj stric je Klinac z firme vse d.o.o.(je bil ze pri Reporterju Milanu .) ) Je clovek ki pozna vse in ima z vsemi veze :) Tako da ju3 ga poklicem vprasam in ti sporocim kaj vse se da dobit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[sLO]gobec, ne obremenjuj se in hodi v Tuš po klobase :grrr Naroči jih preko Amazona ali pa E-Baya (lahko tudi rahlo karambolirane). Sej veš, Tuš klobase rešijo vse probleme :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po dolgem cajtu v tej temi :D ni blo dnara :cry: zaj pa sem ga sparo pa sem kupo novo kosilnico :) Partner Colibri Extreme Edition z 21 kw. To trga gateee!! :kva2: :kva2: :kva2: pa se za visino trave ma nastavlat pa se luci za ponoci B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kaj zdaj tunate kaj?Bakica je dala na GTIja NX-a gor in rezultat je :kva2: :kva2: Zdaj ze studira da bi NX dala na kosilnice :blink: pol pa res nevem vec kaj bi delale ne.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem nasparal dnar :notworthy: in sem v svojega colibrija dal drugi cilinder in bat, pa ležaje na osi od kol sem menjal ker so mi razpadali ko so se kole tak vrtele :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ kolko pa pride NX sistem?? :? Ker sem že razmišljal da bi dal to noter, ker mi vcasih malo zašteka skoraj ko je malo mognejša trava, tisti regrat pa to :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ kolko pa pride NX sistem??  :?  Ker sem že razmišljal da bi dal to noter, ker mi vcasih malo zašteka skoraj ko je malo mognejša trava, tisti regrat pa to :wacko:

Nebi vedo to je bakica kao za probo dobila.Ce bo vredu potem ga dobi po polovicni ceni.Kolk pa je to pa nevem... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha kontaktiraj z babico pa jo malo izprašaj o tem ker se zelooo zanimam za to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo pol boš pa mogo ko boš sprazno toto bombo vedno pri zobošintaru krast mu toti smejalni plin da si boš filo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!