Skoči na vsebino

Nasplošno o chip tuningih, šlauhih, GT-jih itd.


Priporočene objave

Aha kontaktiraj z babico pa jo malo izprašaj o tem ker se zelooo zanimam za to :)

Nevem ce bo povedla ker nekaj sunja samo bom jo probal obrnit pa jo preko finte dobit da bo povedala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo pol boš pa mogo ko boš sprazno toto bombo vedno pri zobošintaru krast mu toti smejalni plin da si boš filo :cry:

Sej pa ni problema bomu mu pac lukne v zobe vrtali pa bo vsaki tedn tam sveto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj se zmenit :) Jaz sem danes menjal moje staro vzmetenje z novim APEX :kva2: ni več nagibanja v ostrih zavojih, kosilnica lepo leži pri tleh, vglavnem rox :yea2: :yea2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni to vredi, ker boš rabo še en pakl klobas da jo boš zaj na zadno levo kolo dobo ko je vse tak trdo pa nizko :) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že rešeno, sem bil danes v tuši, kranjska klobasa dela svoje :notworthy: :yea2: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite na te nove luknane bate od znamke RIBNISAL, baje pripomorejo k bolsemu izgorevanju pa tem stvarem, pa še prilično dragi niso :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jah za RIBNISAL se nisem slišal vem da da je moj foter dal v hanseatic kosilnico od porinija celinder pa pa filter e55 pa od tovornjaka kuplongo pa zaj kosilnica dobi take ture da jo dviguje tak da vedno ko remo kosit mormo dat neko skalo na njo da je nena dvigne.

PS foter bo naročo NOS. ampak o tem pšššt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri prej pokosi fundejov breg :) Jaz bom s svojim Ribnisalom priso, sem ga predvcerajsnem glih skupaj naredo, ker sem še ga vrto zdaj nekaj časa, zdaj pa trga :kva2: Se mormo zmenit za termin tekmovanja bom sigurno priso :OK: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ma dajte niate šans proti fotru.bote lahko samo dim vohali pa travo jedli ko jo bo od sile metalo na vse strani :notworthy:

Popravljeno . Popravil BosTa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se še bom jaz prišo prej po čip k tvoji bakici, ribnisal+čip nos pa itaq ze mam, to bo trgalo.

pi es: ce morem met omejevalec obratov vklopljen če ne bi mi mašino vtrgalo .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No sej. Slej ko prej se je moglo zgodit. Čisto po naklučju sem naletel na kolegico od Robejeve bakice, ki hodi nabavlat dele na pošto. Stvar je taka. Najprej rabljene čipe od raznih starih Celeronov in Pentiumov odkupuje po minimalni ceni preko E-baya. Kdo ji je dostop do Neta zrihtal nimam pojma :hmm: Torej naše nedolžne bakice počnejo še marsikaj druga kot hodijo k maši, kuhajo čorbe, kompote in ostalo solato, se vozijo po prednji levi koli od GT-ja rikverc v breg, celo zalivajo vrt z curkom, ki vodoravno leti vsaj 9 metrov in hodijo na Pobrežje na pokopališče. V takem prepričanju sem živel do zdaj. Glede na ta posnetek, ko sem zaloto Bakico (Izštirnajstedivizijesosedoodrobeja - pravega imena ne poznam, ampak naj ima to začasno ime), kako čaka na avtobus za Brezje in ker tako močno stiska k sebi torbico polno čipov, sklepam, da je ta bakica v Robaoma klanu - FrOmThEcLoSeT tuning (glavni konstruktor je OnIzOmArE). Če ima polno torbo čipov ni čudno, da potem napišejo, da ji je nepridiprav strgal torbico in ji povzročil škode za 200.000sit. Samo še čakam, ko bojo dovolj zaslužile s čip tuningom kosilnic, da si bojo začele naročati Xeon procesorje :o Ja in da nebi blo to dovolj, se potem Izštirnajstedivizijesosedaodrobeja sploh ne vkrca na avtobus za brezje, ampak pride po njo neki 15 let mlajši lover na kosilnici s Hutchingson pnevmatikami in oljnimi amortizerji :huh: Pa Aibach fedre :hmm: Le od kje staremu dnar?

post-1649-1106358809_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

FOLK jaz mam problem zdaj sem na svojo GTi VR6 kosilnico namotiro snezni plug, da bi malo pluzo ceste pa to. Samo kak pridem ven iz garaze crkne vse skupaj, Vete kaj bi to lahko blo PROSIM POMAGAJTE :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v cipu ker ko pride na mrzlo enostavno frizne :BUA: To pa je zaj*** OnIzOmArE celo serijo ker je bil tak vsekan da ni vedo kaj sestavla ko ni blo bakice doma in zaradi tega je sla kar v precejsni minus :slap: :xx: Ampak je takoj spet bla v plusu :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mogoce ves kak bi lahko to popravo, pa se nekaj je rad bi namotiro snezno frezo na kosilnico samo ne vem kak bi se cip obnasal z tem da nebi prehitro se vrtelo vse skup pa bi leteli deli freze po celem taboru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cuj nebi vedo...Se en ukvarjam z tem posli mail bakici ona bo vedla.Vrjetno ti bo drugega dala.....Za frezo pa tud njo vprasaj al pa Tomozuki-ja mogoce ma on kaj izkusen z tem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dobil mail nazaj od babice napisala je da je kriv cip ker nima zgornjega levega upora ki doloca hitrost desnemu uporu spodaj ki prenasa informacije na sredinski cip ki pretvori kineticno energijo v fizicno. zdaj pa vas vprasam ki bi lahko dobo drugi upor? za frezo pa je rekla da se more razmislit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš dve možnosti, kar se tiče zmrzovanja čipa. Ena je, da si kupiš Vebasto grelec in ga položiš direkt na čip, druga možnost so pa...

Tuševe klobase jasno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Torej pozdravljeni :D Sonce je tukaj,stopinje se dvigujejo,trava raste in kosnja se bo zacela :D B) Kako je letos kaj na stvari?Je kaj novega?Ciko,Tomozuki,Simon ste kaj novega nabavli?Kaki novi zlauh?Kosilnico? :hmm: OnIzOmArE je celo zimo spal :closedeyes: Zdaj ko pa se je zbudil pa celo noc samo neke skatle nosi pa vlaci...Sumliv mi je :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAAAAA, sem ga vido ko je zadnič se pelo mimo, neke škatle blindirane je mel gor, sem si že mislo, u jebemomater pubec, spet bojo petardeeeeeee :afro1:

drugače pa jaz zaj čakam na nove klobase(TUŠeve seveda), baje še 30% močnejši vonj, pa še bolj sočne so. glede žlauha, sem malo eksperimentiro, pa sem dosego 0,45% izboljšavo v odzivnosti (ampak to so še stare klobase), ferklajdunge pa so še v izdelavi-grobnik klasa da nebo pomote, vglavnem, še je na razvojni stopnji, poročam dalje :naughty:

komaj čakam da bo sekalo :yea1: takoj v haloze sprobat do kolko bo šlo kosit, nekaj še morn na rezilih izbolšat, da bo večji kot hmm, morn probat teflonska s pleksi prevleko, in alu folja polnjenjem :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!