Skoči na vsebino

Turbonator


Kosho

Priporočene objave

Other independently conducted studies yielded results as high as 35 HP and 31% MPG.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ime je kar posrečeno:"Turbonat(egat)or" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ze majo to na top shopu?  :hmm:

ja mogoce ze :lol1: poklic 080 15 51 ce poklics v naslednjih 15min dobis zravn se enga zaston :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogoče pa dela zadeva.....stran je nekam rusko narejena...bomo vidli če se bo stvar prodajala bodo tudi stran prenovili.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni slaba (električna turbina), sam tega ne gre univerzalno uporabljat na vseh avtih brez predelav in pričakovat 30% izboljšanje <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edinstvena električna turbina, ne potrebuje dodatnega napajanja, samo dve žici + in -, priključite direktno na akumulator in opazili boste takojšen učinek...krepal vam bo radijo k bo spraznlo akumulator, ter poraba se bo povečala za celih 30%, vaš avtomobil pa vas bo nagradil z dodatnimi osli. Vse to za plačilo za samo 3.999 SIT v 4-h obrokih. Če pokličete v naslednjih 15-h minutah vam podarimo še set za pritrjevanje na šasijo ter ultradrupervisokozmogljiv extra avtomobilski akumulator, ki ga lahko polnete kar v dnevni sobi na podalšku za vaš GSM aparat. :wacko: :wacko:

Pa kaj še, če je kere turbina kej vredna, pol je to turbonetics in nč druzga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sm se bol poglobil v slikco in ta čudežni izdelek O:-) sam pomoje če bi dal v tistga polžka dva hrčka d gonista bi bil večji učink-u now-hrček powa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden nabijate spet v 3PM malo pomislite, kdaj pride več zraka v mašino? Ko ga direkt sesa ali ko sesa zvrtinčenega(malo bolj "zloženega")? Kdaj prej sprazniš steklenico vode? Ko jo samo dol obrneš ali ko jo še malo zavrtiš da teče ven v obliki vrtinca?

Ko si boste na jasnem, bote malo drugače gledali na zadevo.

Ko smo kot pu be ci frizirali motorje, smo v atx in btje dali v škatlo za zrak samo en ventilatorček 80x80 (samo lopatice, brez pogona, gnal ga je vakuum), v glavnem potegnilo je lepše, končna ni bila nič boljša, poraba maaaalo manjša, pa če se vržete vsi na glavo.

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

in APN je imel elektronsko krmiljen dovod zmesi? in ta propelerček zmore pridodat mašini do 35 KM? zbudi se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri us-motorjih 5.7 L. pa itak ni težko pridobit 30 hp-jov sej je že če ga sam napoliraš po kanalih si velik naredu in tud velik zraka žre tolk litrski motor da že res rabi en fen da ga uhiti filat pri njih že res da deluje pri nas bi ga pa kvečem u kabino lohk zmontiru za dodatno hlajenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je tole mal :topic: , ampak mene so nategnil že z zračnim filtrom, ki je obljubljal:

- večji navor skozi vse območje vrtljajev

- večja moč skozi vse območje vrtljajev (do 15 %) - kolk sem bil neumen!

iz 115 KM naj bi avto dobil 132. Sem mislil no vsaj pol jih bo, se pravi 123.

- manjša poraba goriva

Dobil pa sem:

- do 2 litra večjo porabo goriva

- malenkost boljši pospešek med 4 in 5 tisoč vrtljaji

- mukanje (kao bolj športni zvok) in sedaj mislijo, da se po cesti pelje kak boskur.

Avto je šel pa itak že prej v peti do blokade.

Tole sem pa odkril potem, ko so me že nategnili:

http://www.rsportscars.com/slo/clanki/zracni_filtri.asp

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!