Skoči na vsebino

SLAB BENCIN NA HRV PUMPAH


Pervy

Priporočene objave

hrvaški avto klub je potrdil to kar sami vemo že dolgo, torej da naši dragi sosedi pumpajo in seveda prodajajo zaendrek bencin. :angry:

Najbolj prizadeti so novi bencinski motorji in dizli.

Evo seznama pump in najbolj rizičnih motorjev.

Upam da bo komu v pomoč. :hmm:

post-17-1087983090.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi strani pa je zanimivo, da sem lansko leto na otoku Krku, na Inini crpalki tankal 98% super, osvincen benzin :), se zanimivejse pa je dejstvo, da sem z tistim bencinom delal 230 km s polnim rezervarjem! Na nasih pumpah, z neosvincenim delam do 180 km. No moj mopi je 92 letnik in se brezproblema pije tudi osvincen benzin :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede, da so na to opozarjali ze na AUT televiziji pred parimi tedni so bili hrvati skoraj primorani priznati "napako". in najlepse sedaj: spet so vsi drugi krivi za te tezave (OMV podvaljuje biodizel kako eurodizel). tipicni hrvati. :grrr :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ampak baje so bili rezultati porazni tudi na nekaterih slovenskih pumpah! Vsaj tko je pisal na Avtomaniji. :?

kakor se spomnim je v delu pisalo, da je vse ok - so naredili kar veliko raziskavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je tudi tukaj slabši benz ko v italiji, 2.0 HDI pežo od mojega očeta gre z navadnim italjanskim dizlom 10km/h bolše v hrib :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!