Skoči na vsebino

Gilera Stalker


iverson3

Priporočene objave

kva mi priporocate da nej nardim, razn to da vrzm blokade vn, pr novmu stalkerju(gilera)? zamenu bi se filtr pa bi kupu od polinija! pa ker avspuh mi priporocate? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kpa je narobe ce ma samo leovince zx pa 50ccm gor pa filtr? pomoje neb skodl ce je skutr ze tko navit?

Ce me ZX je za tebe navit?????Se bom zadrzal pripombe...... :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa bi ti priporočal da prvo prevoziš kakih 1000 ali pa vsaj 600 km. ker mislim da bi pol mela vsa predelava boljši učinek... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba jest mam runnerco tako k psyho pa mam use original cist use, mam samo leovinceja pa mi gre po stevcu 110km/h prasi benota!

Po stevcu gre itaq vsem preko 100km/h kaj pa v real????O tem pa kdaj drugic ne? :D :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jojojojoojoj, kak vam števci lažejo, da nebi ki se delali norca iz sebe pa okol pravli da vam gre samo z menjanim auspuhom realnih 90 :lol: , samo nasvet, kr se vam bo vsak ko ve kaj je fergazer smejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj lohk en pove k je bil v Lj na meetingu kolk mi leti. Sj zato se pa jst nč ne hvalm kolk mi gre, ker vem kok svinsko lažejo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!