Skoči na vsebino

Gilera Stalker


iverson3

Priporočene objave

Tankam čokolino :D In potem pride Bonzy in prehiti vse po vrsti! Ja seveda... :D Pomoje zaj njegov cajger še samemu sebi verjame :) Jas ti rečem, da ma njegov auspuh chip-tuning, ki ga je naredla od Robeja bakica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je da analogni števci ful lažejo, sam res je pa da bonziju kr precej piči. gdaj tut benota usuje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je da analogni števci ful lažejo, sam res je pa da bonziju kr precej piči. gdaj tut benota usuje ;)

bonzi dela cudeze..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest vrjamem da laze an, sam ce ne vrjamete praste benota. jest mislm da mi gre realno 95-100

Jaz pa mislim da magdo z lupotom spizdim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sevea če tak pizdi, da ma skoz mašino v rdečem :P

Ja, to maš pa popolnoma prav! Jas si mojega skutera nea upam poleg prpelat, ker bi ga njegov skuter narezo z ZX-om po moji prednji luči. Te bi pa mogo po novo plastiko hodit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest vrjamem da laze an, sam ce ne vrjamete praste benota. jest mislm da mi gre realno 95-100

Bonzy, zaj pa dovolj takih drekarij :) 100 v realnosti gre meni, pa Robeku pa Linotu, ne pa tebi, ko maš 50ccm :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom reku jutr prjatlu kma cbrko 600 (02) letnik pa digitaln stevc da me bo su zmert ce bo lep vreme pa vm povem rezultate...

Ok jaz pa od fotri kolegi ko ma na policajskem motori multanovo on pa bo nam pa bomo vidli...

oni si gre z cbrko merit hitrost ko ga z levim blinkerom spizdi...

samo si pa as da mas take jake prijatle B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tu bojo še problemi, kaj pa če te nebo mogo dohitevat, te rajše te naj zmeri ena čip tunana kosilnica z oljnimi amortizeri, pa cevjo zadi, da bo 100% ziher :P , aja pa rezane fedre more met za manjši upor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahaha.......crkavam od smeha......no bo pa un prjatu pelu se benota pa bo beno reku!

Nea razumem :unsure: Kaj tip nea zna na svoj cajger gledat? Kolkokrat so ga te že ustavli škifi, al ma vedno enega zadi, da ga rukne po čeladi, ko prekorači hitrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj si ti nor, kake morem brat:)

100 realno z zxom.

:lol: :lol: :D :D :lol: :lol: :lol: :D :lol:

glej, vceraj sem prevozo 160km s skuterom, ok to nima pomena sicer:)

ampak smo bli 3je speedfighti.

jaz mam digitalni stevec, ki kaze realno.

1. speedfight 80km/h , jaz 72km/h

2. speedfight 90km/h , jaz 75km/h

s tem da meni leti naprimer 105. to je 30km/h vec. in pol se se malo poveca laganje stevca:)

ampak pazi!

to je speedfight, ki dokazano najmanj laze od vseh! :) (ok, ta 2. je neka cudna verzija, laze ko svinja:D)

ampak runnerji lazejo pa se bolj...

s tem da tudi aerox, ki zlo malo laze, se je Tomozuki peljal 110, pa jaz 101 pa sem ga prehitel.

ampak ma on 70 ko pa prenose pa avspuh pa tak naprej.

ti pa mas SAMO avspuh.

ti najvec govoris, bonzy, da naj hodijo gledat stare teme, s tem da tudi najvec nabijas poste, s tem da sam pa nikol ne gres gledat starih tem, kjer smo 200x ze napisali kako je s stevci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej najbl točni so digitalni števci k pr analognh k majo not vzmet, tista vzmet pr visokh brzinah ne ''deluje'' isto k pa pr nizkh. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga, točno tak. jaz sn se pred par mesci tud sem se peljal z enim runnerom, torej jaz na speedfightu 2, on na runnerju, meni je kazal števec 65, njemu 85, pa sem šel mimo njega. Tak da nič nebom reko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo KKS doboro si napiso in se nisi zmoto......Tocno tak je :)

Se sem ze 1x napiso kak sem tekmoval z Runnerom samo bOnZy se tega zgleda ni vido pa se bom enkrat napisal...

Smo bli enkrat v enem lokalu in je priso en ven ko ma Runnerco in je reko keremu gre tu zdaj najbol pa sn reko meni pa je reko ja.Pa je reko grema tekmovat....pa sn reko grema pol pa je reko meni najbol potegne pa najbol gre v mariboru(takrat je najbol so klapiju pa erzotu)No in sma sla tekmovat jaz samo z ZX-om pa 4g valcki....On pa z Sportnim filtrom,Giannelliom,pa Speed Controlom....In na zacetku ga spizdim pol me dohiti pol pa grem jaz pred njega!!!!In kaj je naredo na sredini ulice se je obrno pa gas nazaj.....jaz pa za njim pa sem ga spet dobo pa sem se 30m dalje odpeljal ko pa on....pa je reko kaj si nor tebi ja gre vec ko 110km/h pa sem reko nikol....on pa ce pa je meni kazalo 98km/h moj stevec pa je kazo 85km/h......

Tak da bOnZy dojami da 100km/h nimas nikol realne hitrosti razen ce se vozis po odprtem morju z burjo 4-5stopnje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DNA-ji majo tudi dobre cajgere, ki ne odstopajo skoraj nič od realnosti. Drugače pa, KKS vam je merilo :) Danes pride Bonzaiii z novimi rezultati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DNA-ji majo tudi dobre cajgere, ki ne odstopajo skoraj nič od realnosti.

zanimivo čeprav sta oba skutera Gileri <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!