Skoči na vsebino

Gilera Stalker


iverson3

Priporočene objave

jrkec...k govoriš kak speedfighti ne lažejo...tele dvojke, RES, lažejo ko svinja...jzst grem glih tolk kot gre speedfight 2, ki ga je meu en tle (včeri se mu je frend razletu, totalko naredu) pa je obema kazalo 100 ;)

pa boš reku da je realno? :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj nena fejst laže, meni kaže z zx-om tam od 73-80km/h kak mu je, pa gre nekje tak ko odblokiran NRG

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq vsi lazejo tak da nena vem zakaj se prepirate komu najbol.......Aprilia SR,Di Tech pa Runnercam najbol lazejo je v testih dokazano.....Speedfightu pa ne tolko je tudi v testih dokazano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam aprilio RS50 (zdj je RS80) pa mi je stevc zmeri kazu 120km/h , pa isto je kazal stricu pa fotru k sta me z avtom merla... uceri sm si pa stevc za bicikl nabavu pa mi je pokazal maxspeed 109,1km/h pa nc vec :unsure:

tm od 60 do 80 nek laze za 5km/h pol pa pocas ze za 10km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sej pr usakmu motorju k gre original 50 in brez blokad 80 bo pr večjh brzinah (če ma analogn števc) kazov narobe. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje rezultati so taki.aja kot prvo sm pa reku da se mi zdi da gre realnih med 95-100km/h resnica pa je ce sem mislil da mi gre realno 100km/h sem se zmotil za 5,4km/h...kamikaza mej meru nemu ja kazu analogn 105 meni pa 112km/h realno obema...94,6km/h tko da ce zaokrožš 95km/h....

no???? kaj pa pravte zej??? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja roba se strinjam da hy-per2 masina dela svoje (čudeže) :P :P :D :D :D

Ja ja jih je pri meni tudi vcasih delala zato pa vem to :) :) :) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja roba se strinjam da hy-per2 masina dela svoje (čudeže) :P :P :D :D :D

Ja ja jih je pri meni tudi vcasih delala zato pa vem to :) :) :) :D :D

vcasih? a zej pa ne vec :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...zakaj pa prej nisi biu tok preprican pa mi nisi vrjeu da mi gre ralnih 95? :P :P

roba sm slišu da tij neki pr variatorju slo in je bt zabil je še gobat celi kit?kaj je pa blo, ce je sploh to blo to??? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba sm slišu da tij neki pr variatorju slo in je bt zabil je še gobat celi kit?kaj je pa blo, ce je sploh to blo to???  :unsure:  :unsure:

Ja ojnico mi je zlomlo tocno za variatorom in 1mm pred lezajom :( :( :( :angry: :angry: Pol pa je na 12600 obratov motor nabilo pa mi je cilinder zrisalo pa bat uniclo :angry: :angry: :angry: pa elektro starter mi je cisto dol zastruzlo pa multivara mi je malo zastruzlo :angry: :angry: Tak da zdaj morem cilinder dat zbrusit pa malo bom nekaj naredo samo se nena povem kaj :D :D Tak da potem bi moglo bit to to :D :D

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu pi..sane rožice...to tij pa pol use razfukal an...jao jao...tole pa ne zgleda nc kej fajn kokr si opisov...

hihi, ko so usi tih ratal ksm rezultate povedu,idin roba je priznov da je presenece, ostali so pa raj tih :P :P :P :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi, ko so usi tih ratal ksm rezultate povedu,idin roba je priznov da je presenece, ostali so pa raj tih :P :P :P :P :D :D :D

Hehehe...cako sem ce bojo taki ko so pri meni bli nekoc...samo ti so za 1% bolsi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo, jas še kuj ne verjamem :) Bi mogo še KKS poleg zmerit, on mi je merilo (lahko da ma kolega na CBR napačno nastavlen cajger) :P Mogoče zato ne verjamem, ker nisem še vido 50ccm skuterja, ki bi šou realnih 95km/h. Pa vem za vsaj 70% skuterjev v MB :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiho Roba, tvoj je mel 14 colne kole pa še visoki profil :) Pa še zračni filter pa ZX-a.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!