Skoči na vsebino

Gilera Stalker


iverson3

Priporočene objave

Tiho Roba, tvoj je mel 14 colne kole pa še visoki profil :) Pa še zračni filter pa ZX-a.

Ne zmoto si se nizko profilne kole so:) :) Pa kaj zaj ce ma 14colske kole :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiho Roba, tvoj je mel 14 colne kole pa še visoki profil :) Pa še zračni filter pa ZX-a.

Ne zmoto si se nizko profilne kole so:) :) Pa kaj zaj ce ma 14colske kole :P :P

Kaka je dimenzija? Sn ziher, da so visoko profilne! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... <_< Ce sm jz prov (<- to pomen pravilno) zastopu vulkanizerja tist ni 70mm visine ampak 70% visine glede na sirino... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem jast že tudi slišal, da so to procenti glede na širino :) Samo mi ni pol jasno, kak to deluje v praksi, ker na Mondeotu mam gume 185-65/14 pa nebi mogo glih rečt, da je to 65 procentov širine gume ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

En lep pozdrav vsem skupaj!!! Sem ravnokar novopečen član in me zanima, če se mi splača kupiti Gilera Stalker...? Če ga ima kdo od vas ali pa ga je imel, naj mi prosim kakšne je imel izkušnje z njim...

Lp Zardna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hint1

hint2

obvezno branje.

fazani, dejte prebrat pravilnik, preden odprete kakrsnokoli temo! ce tema o mopedu ki vas zanima ze obstaja, sprasujte tja not! uporabljajte iskalnik!

someone lock, PLZ?? anybody?? anybody at all, PLEASE?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi stalkerji majo boben ja :lol1:

Ampak tut z bobnom lahko zablokiram gumo... sploh se ne opazi kšne velike razlike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ni najbolj važna stvar da lahko z bremzo gumo zablokiraš! Men je veliko bolj pomembno da so bremze natančne pa da se hitro odzivajo!!! Tle se pa diski mau bolj obnesejo-pakne se rade kdaj mau zaštekajo (vsaj pri tomosih :D )!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, jaz mam na sf tud bobn zadaj kr je pač AC, pa se nikol ne zaštekajo pakne, pa prime tud takoj ko se stisne, sploh pa na zadni ne rabiš kaj posebnega, tak večino bremzanja prenese spredna zavora, za tisti ostali del pa je boben več kot dovol dober :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prizadeva si za lepše urejen forum in mislim da s tem ni nič narobe.

sicer če bi mojo temo skurcu tut ne bi bil vesel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi stalkerji majo boben ja :lol1:

Ampak tut z bobnom lahko zablokiram gumo... sploh se ne opazi kšne velike razlike...

gre se zato da se da z diskom bol kvalitetno bremzat ... zlajfanje (oz. blokiranje gume) je pa vse kej drugega kot kvalitetno bremzanje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep pozdrav vsem skupaj!!! Sem ravnokar novopečen član in me zanima, če se mi splača kupiti Gilera Stalker...? Če ga ima kdo od vas ali pa ga je imel, naj mi prosim kakšne je imel izkušnje z njim...

Lp Zardna :OK:

zame je stalker za civilno uporabo the best scooter!!! ce bi to kar delam z stalkerjem delov z kermu drugmu skutrjm ga ze zdavnej nimam vec :rolleyes: :D

evo slikca mene in frenda :yea2:

post-18-1088155843.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!