Skoči na vsebino

prevoženi km


drinovc firefox

koliko km naredite v enem mescu?  

41 članov je glasovalo

  1. 1.

    • 10-20
      0
    • 20-30
      0
    • 30-50
      1
    • 50-100
      2
    • 100-150
      0
    • 150-200
      4
    • 200-300
      3
    • 300-400
      2
    • 400-500
      7
    • ve?
      22


Priporočene objave

drinovc, v cem je point te teme? a bos iz nje kaj pametnega in uporabnega zvedel? al je le se ena tema sama sebi v namen, ki ti poveca post counter za 1, in ki zmanjsa preglednost foruma, da je dosti tezje najti kaksno res uporabno informacijo? dej umir se mal, no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čej lep vreme pa da je to polet k so počitnce .) je 2000km kr minimalno nrjenih u enmu mescu :D lan sm jih naredu neki čez 3000km u enmu tednu... sam to sej šlo na morje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drinovc, v cem je point te teme? a bos iz nje kaj pametnega in uporabnega zvedel? al je le se ena tema sama sebi v namen, ki ti poveca post counter za 1, in ki zmanjsa preglednost foruma, da je dosti tezje najti kaksno res uporabno informacijo? dej umir se mal, no!

Mogoce ma v soli popravnega pa dela anketo in rabi podatke :lol1: :lol1: :lol1: Drugace pa se res malo umiri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je problem, da sem malo doma in pol komaj pridem do skuterja, če ni glih dež (včasih me to sicer ne moti). Ampak ko pridem do njega pa :naughty: 200km na mah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ge gledam Goloba 2k na mesec :)

On se še na WC pelje s skuterjem :) Sej zato, ker nič ne miga pa je taki :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!