Skoči na vsebino

Ducati 748 z 125ccm


ihudol

Priporočene objave

ja se strinjam z njimi... ce hoces met 125ko si kupi mitota ker je vsaj podoben Ducetu. drugac pa kup Duceta pa jebiga :> :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se strinjam z njimi... ce hoces met 125ko si kupi mitota ker je vsaj podoben Ducetu. drugac pa kup Duceta pa jebiga :> :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Jst se tud s tem strinjam :OK: Najcenej prides skoz pa se brez kazni,ce pa hoces pa si lahk od ducatija 748 nalepke gor fuknes pa je glih tak :OK:

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kupi mitota, pa kupi dukatija, pa zamenji plastike pa maš Cagiva 748

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kupi mitota, pa kupi dukatija, pa zamenji plastike pa maš Cagiva 748

A ni lazje samo nalepke dat gor :? ,sej plastike so si tak ful podobne,kot pa da mors vse nosilce spreminjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem zakaj tip sploh bluzi s tako neumno idejo, če sta si tko ful podobna nevem zakaj ne neabavi mitota?!?!?

Mislm že ideja je neumna, kupt 750kubno mašino in dat 125 kubno, počakaš da maš izpit pa kuš 748 duceta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi tak mislim, če so problemi za kategorijo A je najbolje da imaš motor z zalepleno tablico in je stvar na prvi pogled najbolj izvedljiva... sam vsi vemo kak je v resnici z zakoni :glare: ...

ampak če so finance ga predelaj in boš mirno spal :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm že ideja je neumna, kupt 750kubno mašino in dat 125 kubno, počakaš da maš izpit pa kuš 748 duceta...

Kaj ko se bi ti najprej naučil brati :? , hint: glej 1. post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Megelli 125r, kvaliteta je ko pri ducatiju, širina... skratka vse. Sam problem je da gre sam 110, ce das kit od 180 (poseben od megelliya, stane 300 eur) pa naj bi sel 160. Dobis homologacijo, vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Edina pametna, ki sem jo do sedaj slišal je bila ta da kupiš dukatija takega, kot si želiš ter ga polimaš s 125ccm nalepkam. Dandanes itak doben policaj nič ne loči. P.s moja cagiva mito 93´ je imela tovarniško mikuni 35, malo drugačen izpuh, odprt airbox...2 dni prej ko sem jo prodal je šla po AC po števcu 210km/h, po navigaciji 195km/h. Od 160 do 195 pa je blo pa precej za čakat ;) časa za eno kafe :) ampak za deci in četrt je to več kot preveč :) Tako da tisti ki trdijo da letijo 200+...ne stojte buč kotalit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina pametna, ki sem jo do sedaj slišal je bila ta da kupiš dukatija takega, kot si želiš ter ga polimaš s 125ccm nalepkam. Dandanes itak doben policaj nič ne loči. P.s moja cagiva mito 93´ je imela tovarniško mikuni 35, malo drugačen izpuh, odprt airbox...2 dni prej ko sem jo prodal je šla po AC po števcu 210km/h, po navigaciji 195km/h. Od 160 do 195 pa je blo pa precej za čakat ;) časa za eno kafe :) ampak za deci in četrt je to več kot preveč :) Tako da tisti ki trdijo da letijo 200+...ne stojte buč kotalit ;)

Sej se zavedata, da ogdovarjata in dajata nasvete na 6 let staro temo?? Hint: datum par postov višje.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omfg :D se opravičujem, sploh nisem gledal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!