Skoči na vsebino

kakšne izkušnje z scooter-attack.com


simon_m34

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Prejšnji teden sem naročil neke dele za skuterja in avspuh iz spletne trgovine www.scooter-attack.com. Dobil sem mail ki je potrdil naročilo in tudi na netu pod mojim kontom je bilo naročilo v obdelavi. Grem gledat drugi dan kako je z robo pa na netu ni bilo več naročila zato jim pošljem mail na oddelek za naročila. Čakam pa nič odgovora. Jim pošljem v petek še dva maila (seveda v nemščini) in tudi nič, še prebrali ga niso :hmm: ?? Ima mogoče še kdo tukaj takšne izkušnje s to trgovino?? In kaj naj si razlagam zakaj ne odgovorijo če že poslat ne mislijo nič (pa plačat sem nameraval z mastercard)??

hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo .)

1

2

predlagam da se tole zaklene. In se uporablja samo 1 temo in to 1

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral obe temi in nisem našel odgovora na moje vprašanje pa tudi sporočil je že toliko da sem zaradi tega naredil novo temo, ker že nekaj časa čakam v prejšnji temi da se bo govorilo o scooter-attack in ne scooter-kit in podobnih trgovinah in brez zamere..res potrebujem odgovor od nekoga, ki je dejansko nekaj naročil iz scooter-attack in naročeno dobil ali pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm naroči preko scooterkita.

Slovenska firma, ki ti dobavi stvari ki jih imaš na scooter-attacku v roku 2-3 tednov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenska firma, ki ti dobavi stvari ki jih imaš na scooter-attacku v roku 2-3 tednov.

men so rekl da iz scooter-attacka NE uvažajo še.

simon_m34: sej lahko uprašaš tut v obstoječi temi ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral obe temi in nisem našel odgovora na moje vprašanje pa tudi sporočil je že toliko da sem zaradi tega naredil novo temo, ker že nekaj časa čakam v prejšnji temi da se bo govorilo o scooter-attack in ne scooter-kit in podobnih trgovinah in brez zamere..res potrebujem odgovor od nekoga, ki je dejansko nekaj naročil iz scooter-attack in naročeno dobil ali pa ne.

sprasuj v ze obstojeci temi. ce ne dobis odgovora, vprasaj se 1x. ce se takrat ne dobis odgovora, ga pac ne dobis.

tema je za zaklep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vedel da ste tako občutljivi na odpiranje novih tem bi vprašal v prejšnjem postu, sem pa klical prej gor v nemčijo in se malo nemški malo angleški pozanimal o mojem naročilu in povedal naročniško številko in je takoj vprašal "aus slowenien"? in mi zagotovil da je roba bila poslana in je na poti, tak da mi ni nič jasno in bo treba počakati še malo..

pa ne spet :topic: jamrati da je potrebno temo zaklenit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vedel da ste tako občutljivi na odpiranje novih tem bi vprašal v prejšnjem postu, sem pa klical prej gor v nemčijo in se malo nemški malo angleški pozanimal o mojem naročilu in povedal naročniško številko in je takoj vprašal "aus slowenien"? in mi zagotovil da je roba bila poslana in je na poti, tak da mi ni nič jasno in bo treba počakati še malo..

pa ne spet :topic: jamrati da je potrebno temo zaklenit..

...in zakaj potem tukaj objavljas da so ti robo poslali, in obenem sprasujes kaksne izkusnje imamo z njimi, kljub temu da ze obstajajo 2 temi o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robe še nisem dobil, samo rekli so da bo. Bom pa javil koliko bom plačal poštnine. Ti pa če nimaš kaj povedati o scooter-attack ne vem kaj se tolko oglašaš, nabiraš poste ali kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo ste ze tecni s temi zaklep zaklep forami!

Forum more tudi malo drugace funkcionirati, ne rabi bit EN thread za vsega vraga o neki temi no. Kdo bo pa iskal po tej solati pol?? 30 strani bedarij pol pa najdi ti kar isces, to je butasto. Pa itak teme same po sebi pol poniknejo bogve kam in nic ne skodi ce se kaka nova odpre kdaj pa kdaj.

Na slo-tech forumu je tudi precej istih tem dostikrat pa nisce ne jamra tako kot vi. Saj noben nima cisto istega vprasanja no. Zato je forum da lahko clovek odpre nov thread, ne pa da samo isce najboljso temo kjer lahko pise. Jaz mam dial up naprimer in se mi resnicno ne da iskat po searchu preden pravo stvar najdem pa niti casa nimam, je lazje temo odpret dammit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam ja, pa niti ni iskalnik kaj uporabn, ker so tak naslovi tem neki čudni in nikol skoraj nimata 2 enakega problema, tak da nevem zakaj ene tolko moti če kdo odpre novo temo, če je sorodna že več mesecev v mirovanju :wacko: drugo je seveda, če je tema z istim naslovom 2 vrstici pod to, stare teme pa brezveze obujat :) :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa če nimaš kaj povedati o scooter-attack ne vem kaj se tolko oglašaš, nabiraš poste ali kaj??

:xx: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ne da se vam iskat odgovora po 30ih straneh objav v eni temi, da se vam pa iskat 20 tem s po dvema stranema, in jih prebrat, s tem da jih morte se prej posikat na 33ih straneh tem kategorije scooterji?? oziroma ne, preleni ste da bi uporabili iskalnik, kr novo temo odprimo - in ti eni temi s 30imi stranmi reces solata?? kaj je lazje - recimo da kupujes en motor: prebrati temo s 30imi stranmi, al 20 tem s po dvema stranema, obenem pa mors se vse prej se poiskat?? dejte mal logicno studirat!

ciko, mas opcijo v iskalniku al pregleda sam naslove tem, al pa kompletno besedilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Zok bi se res lahk mal umiru s tem tvojim pametovanjem! Saj vemo no da hoces postat modelator, :doze: samo ce nimas nic pametnega za povedat pol bot raj tih, ne pa da v svojih postih pises samo:" plis somebody klonk!". S tem si nima folk kaj pomagat! Pa saj smo bili enkrat vsi fazani.....tudi ti Zok! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Zok bi se res lahk mal umiru s tem tvojim pametovanjem! Saj vemo no da hoces postat modelator, :doze: samo ce nimas nic pametnega za povedat pol bot raj tih, ne pa da v svojih postih pises samo:" plis somebody klonk!". S tem si nima folk kaj pomagat! Pa saj smo bili enkrat vsi fazani.....tudi ti Zok! :devil:

maš prav... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Zok bi se res lahk mal umiru s tem tvojim pametovanjem! Saj vemo no da hoces postat modelator, :doze: samo ce nimas nic pametnega za povedat pol bot raj tih, ne pa da v svojih postih pises samo:" plis somebody klonk!". S tem si nima folk kaj pomagat! Pa saj smo bili enkrat vsi fazani.....tudi ti Zok! :devil:

1. ce bi hotu postat moderator bi za to komu rekel. zaenkrat se ne cutim sposobnega nosit odgovornosti take fukncije. mam frenda moderatorja na avtomobilizmu, pa vidim d to sploh ni tk lahko k si marsikdo predstavlja. sploh pa razne groznje, kreganja, 24/7 online bit, pa to... :wacko:

2. glede tega kdo pametuje - zdajle ti "malo" bolj kot jaz. jaz le opozorim na to ce gre kdo cez pravilnik.

3. cestitam ti za (se en) post, v katerem si povedal dosti vec pametnega kot jaz.

4. folk si nima kaj za pomagat niti s tvojim postom. privatne zamere se resujejo preko PMov.

5. da, tudi js sm bil nekoc fazan... ...izvoli si prebrati moje stare objave... ...nisem odpiral tem, ki ze obstajajo.

6. za vse naprej (glede na to da si vse skup vzel precej osebno, pol se pa pojavljajo osebki a la čist mem! in njemu podobni, k nimajo res totalno nic pametnga za povedat), za take stvari je PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, še pred kratkim je večina pravla pravila so za to da se kršijo :D :P torej, glede pravilnika se tud bol na easy vzeme :) :D :wacko:

v bistvu pa se lahko pizdim jaz, ti, bilokdo pa tega ne moreš preprečit nikak da bojo teme odpirali, lahko banaš, pa bo prišo z drugim nickom, forum je pač javen in ni neka povabljena izbrana družba pa je zato pač včasih pravi ˝zelenjavni vrt˝ treba pač tak vzet ko je, moderatori več tu ne obratujejo :D tak da mamo kaj smo si sami naredli ne......just go with the flow :D :) .)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vprašanje natančno postavljeno, ni nobenega razloga, da ne nastopi kot nov topic.

Ker, je čisto enostavno. Kdor vprašanje opazi in pozna odgovor, odgovori, kogar ne zanima, gre mimo.

Moram priti na en vaš skuteristični shod in vam vsem po vrsti ušesa naviti, mularija prokleta ;) :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!