Skoči na vsebino

kakšne izkušnje z scooter-attack.com


simon_m34

Priporočene objave

Poštnina iz nemčije pride 29,17 euro za cca. 6,5 kg paket kolikor je pri meni znašala teža. Pošljejo pa preko UPS (united parcel). Kar drago 7000 sit! Še naša pošta slovenije je cenejša (paket do 35kg pride 5.000 sit v nemčijo). Sem pa nabavo novi auspuh polini for race 2 :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa nabavo novi auspuh polini for race 2  :devil: .

Slikaj skatlo od paketa pa slikaj izpuh :) :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom, drugi teden dobim robo. Ful komplicirajo glede naročila, sem moral osebno in kreditno kartico fotokopirati in faxirati gor pa trikrat klicati preden so sprejeli naročilo..kao da ni fake naročilo in ker je visok znesek pravijo (335 euro?). Kao da smo neki reveži in lopovi mi tukaj in nevem kaj še..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Kaj pa je kdo že kaj naročil od tukaj Scooter kit ?

Ta firma nabavlja kolko vem prek scooter-attack. In določeni deli so cenejši kot pri Lindempi. So pa dosti cenejši. Polini 70ccm GUS (166083) kit za Aerox-a (takega mam jaz) pride pri Lindempi 42.500 SIT pri scooterkit pa 35.500 SIT + poštnina. Obe ceni sta Z DAVKOM.

Kar je kar lepa razlika.

Pa še nekaj me zanima. Na njihovi strani piše:

"Vse izdelke iz prodajnega programa lahko enostavno naročite preko e-maila. Navedite podatke za dostavo, naročene izdelke in podatke o motorju (letnik izdelave, znamka in tip). Plačilo je po povzetju, po�tnina po ceniku Po�te Slovenije- Poslovni Paket."

To pomeni, da če me ni doma, lahko grem paket dvignit kasneje na pošto?

Ker jaz bi si zdaj naročil uplinjač tukaj te pa me malo zanima, če ma kdo kake izkušnje.... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jaz bi si zdaj naročil uplinjač tukaj te pa me malo zanima, če ma kdo kake izkušnje.... ?

Ja ti samo naroči.Pa če te nebo doma, boš dobo listek s katerim lahko paket dvigneš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je ti preko mail-a sporocis kaj hoces imeti malo pocakas in ti pisejo nazaj ce se te kaj slucajno zanima.....In ce je na zalogi imas cez dva dni stvar doma....Ce pa te ni pa si jo gres na Posto iskat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm zadnc pr scooterkit narocu en sportn filtr pa usakic k sm jih povprasov kdaj bodo poslali so rekli ta teden, pa cakam pa cakam 3tedne in sm jim mal zagroziu..pa sm nasledn dan dubiu :closedeyes:

Popravljeno . Popravil JernejS|t@R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj je za grozit.. Men se zdijo zlo korektni, dost pomagajo prek maila in svetujejo.. Pa cene so zlo ugodne.. Tko d sm js 100% zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nekaterih delov pac nimajo na zalogi in pocakas. Glede tega da pomagajo pa vsaka jim cast :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!