Skoči na vsebino

Priprava avta za Drag Race


uross

Priporočene objave

Fantje,

ekipa iz naše vasi je zmiram prpraulena.

kot sem že reku - mamo ene par deset konjev rezerve, če nam bat utrga, ni problema, zamenjamo kar med vožnjo, k mamo enga, da kar med furo avto na eni strani z levo roko gor uzigne pa se od spodaj vse pošraufa da ni treba haube odpirat

pa u prtlažniku zmer zaseke pa vina zadost za žur narest, harmonko pa v tadrugimu avti prpelajo zraun

post-467-1134681688_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mi mamo tle pr nas ekipo treh urbanih kmetov s fejst napilenimi tl-kami in ti povem ni traktorja, ki bi jo dol useku.

Je pa tud en z mal novejšim strojem sam on nas pa potolče.

post-9206-1134682274.jpg

post-9206-1134682290.jpg

post-9206-1134682511.jpg

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no , tega mam pa jaz za dirkat..

wartburg1.jpg

prej sem meu tegale, sam se nisem mogu ustav na konc...

Yugo.jpg

@ dr_lunatic; ke pa je tvoj??? Da si mal primerjamo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.a) Tiste teme niso dovolj kr govorijo o dogodkih, ne pa o mašinah posameznikov, o prihodnjih dogodkih, o domenah za dirke, itd.

b)Ne vem kako bi združil teme, če si to meni rekel...predlogi pa so dobrodošli!

2.Mislim da nobenega ne briga, ce ljudje govorijo malo po domače, vendar ne preveč, tako, da se jih nebi razumelo...

3. Trenutno mam totalka stock renault 5 kampus (34kw), tko da nebo nepošteno, trenutno pa še ne morem dirkat, ker ima avto še zmeraj oče, ki pa mi tega še ne dovoli delati, ampak vseeno imam rad drag in tema bo pomagala drugim, menite se do takrat med sabo.

4. Zdej ko je nova bolj splošna tema lahko SymRu napišeš kej tehničnih podatkov od tvoje makine :wub: :worship: :OK:

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Symru povej, povej! Avto je strup pa še RWD ima ane? To more it z mesta k šus!

v bistvu je to prvi 7second car v Sloveniji ... edino še s četvornimi turbinami mamo probleme ker se med sabo kregajo kera bo bol kompresirala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Trenutno mam totalka stock renault 5 kampus (34kw), tko da nebo nepošteno, trenutno pa še ne morem dirkat, ker ima avto še zmeraj oče, ki pa mi tega še ne dovoli delati, ampak vseeno imam rad drag in tema bo pomagala drugim, menite se do takrat med sabo.

kaj zdaj imaš avto ali ga ima oče.... :?

koliko si star...15 let?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!