Skoči na vsebino

Serviserji v NM!


Kremšnitar

Priporočene objave

:afro1:

Lep pozdrav tovariši.

Zdej bom v svoj moped dal 70 kit in me zanima, če pozna kdo kakšnega serviserja v NM/okolici, ki bi mi to vgradil in nastavil hitro in kvalitetno in poceni.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pelem motor k enmu mehaniku, k dela pr smoletu- doma to on pol šraufa.

ful dobr zrihta, tku da ti ne bo žou.

evo cifra: 031/804-012

aja ime mu je pa Vinko

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm kaj ti nuca ce tip nima delov doma.. Js bom su jutr k unmu serviserju nasprot vidiva k mi je klemn priporocu.. Pr jersinu se gumo zamenjam, ostalo bom tam.. Ker se mi ne da cakat jersina..

Jebemo mater, zdaj je sel semering, pumpa, neke luknje ma.. Zgleda bo treba se jermen.. Jebemo mater, 30k bo slo ta teden za skuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm kaj ti nuca ce tip nima delov doma.. Js bom su jutr k unmu serviserju nasprot vidiva k mi je klemn priporocu.. Pr jersinu se gumo zamenjam, ostalo bom tam.. Ker se mi ne da cakat jersina..

Jebemo mater, zdaj je sel semering, pumpa, neke luknje ma.. Zgleda bo treba se jermen.. Jebemo mater, 30k bo slo ta teden za skuter.

verjem mi, da ma tip dost delou doma, drgac gre pa k smoletu iskat, al pa en dan pocakas da naroci, pa je-

za tega k ti pravš pa nimam pojma :?

o jeršinu je pa itak skoda zgublat besed :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zdej nevem.. al k unmu bogotu pelat, al pa k temu vinkotu.. ej mcm, bos jutr mu cajt, bova sla do smoleta:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mcm pa ti to k smoletu peleš pa pol on domu odpela pa tm rihta al k njemu na dom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mcm pa ti to k smoletu peleš pa pol on domu odpela pa tm rihta al k njemu na dom?

jst to kr nemu na dom prpelem pa ga pol on tm sraufa .)

ce ga kej rabs, je gor cifra pa ga poklic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pelem motor k enmu mehaniku, k dela pr smoletu- doma to on pol šraufa.

ful dobr zrihta, tku da ti ne bo žou.

evo cifra: 031/804-012

aja ime mu je pa Vinko

:afro1:

Ja, Vinko Lipej, kličejo ga Lipe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje pa je on mehanik?

če točn naslov poveš. :)

njegov naslov je Jakčeva ulica 3 se mi zdi, ta prvi blok tm zravn ko je menjalnica Jure pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz nm-otočca sm, vozm pa di techa spider, zatemnjeni žmigovci, pa na desni

strani je malo počohan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ze ene par vidu teh ditechov.. Ce bos kje mene vidu.. Modr aerox, vse nalepke, 70cc (bos slisal) pa potrob.. Se pa kje vidmo se :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@psihoman: vidm da ti vinkota dobr poznaš. k tud ti k nemu vozš?

jst sm pa pred otoccem- mackovec :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj skutr je lihkar pr vinkotu.. Upam da bo do vecera fertik..

mcm, kok kej racuna on delo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj skutr je lihkar pr vinkotu.. Upam da bo do vecera fertik..

mcm, kok kej racuna on delo?

ja sej on hitr to nardi-po moje da bos dans že sprobu lahku :)

delo je mislm da cenej kot pr jeršinu :unsure: - ne bo velik, verjem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej dns ma sam pumpo pa gumo za menat.. Jutr morm it pa jermen pa valcke mu dat zamenat.. Morm ke pelat kr nimam kluca za variator.. Treba nabavt:\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeah kaj čmo ljudi moji v NM pač nimamo pametnega mehankarja....Dele dobiš prej v Mercatorju kokr kje pa mehankarju :wacko:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tud iz nm?

Aja, skutr sm nazaj dubu. 3k je blo materiala (ngk svecka, nova kapca, hladilna tekocina), ostalo pa delo.. Jebal se je ful, k mu je zajla za gas pocla ko se je hotu it zapelat pa kaj js vem se vse.. Uglavnm, zdej skutr lepo tece, ne cuka vec, nasploh je leps za vozt:)

Aja, jersin me je nategnu. Pozabu mi je se en lezaj dat, tako da je blo treba se 3k dat za dodaten lezaj. Torej pride pumpa + semering + lezaja 10k.

Dela je blo pa 10k. Se jutri 7.5k za dele in pridemo na koncnih 31ksit. Aja pa se guma 10k.. Super vikend je bil ja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tud iz nm?

Aja, skutr sm nazaj dubu. 3k je blo materiala (ngk svecka, nova kapca, hladilna tekocina), ostalo pa delo.. Jebal se je ful, k mu je zajla za gas pocla ko se je hotu it zapelat pa kaj js vem se vse.. Uglavnm, zdej skutr lepo tece, ne cuka vec, nasploh je leps za vozt:)

Aja, jersin me je nategnu. Pozabu mi je se en lezaj dat, tako da je blo treba se 3k dat za dodaten lezaj. Torej pride pumpa + semering + lezaja 10k.

Dela je blo pa 10k. Se jutri 7.5k za dele in pridemo na koncnih 31ksit. Aja pa se guma 10k.. Super vikend je bil ja:)

Kaj čmo....Jst moram potrkat :D 10.000 pa mam prve gume gor edin svečko sm menau

drugu pa nč.... Ja moram potrkat da nebom dans se čudu če zariba....Aja pa valjčke sm 1x menau pa jermen :rolleyes:

BTW:jst sm iz šentjerneja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm biu 2 tedna nazaj s skutrjem v sentjerneju.. 2 sva bla gor, cas voznje tocno 14 min (nazajgrede, ko je hrib).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm biu 2 tedna nazaj s skutrjem v sentjerneju.. 2 sva bla gor, cas voznje tocno 14 min (nazajgrede, ko je hrib).

Ma ja sej se kmal pride kolk pa je 17 km? Tam je dobr ko so ovinki :))

fulll dogaja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sm mate šodr... Tm dol že v dolini se pa da do štendra komot založit.. Bom se kej uletu, k mam itak frendico tm:) Drgac pa js hodm na vahto mal ovinke polagat... Upam da so sodr pospravl:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!