Skoči na vsebino

MetalCamp


Lucky

Priporočene objave

Metalcamp, Tolmin 20 in 21 avgust.

Tole bo pa metalska fešta in pol. Jest bom dol! :yea2:

Nastopajo:

DANZIG

HYPOCRISY

APOCALYPTICA

SENTENCED

KATATONIA

DARK FUNERAL

DEW-SCENTED

BRAINSTORM

VINTERSORG

EKTOMORF

ANCIENT

MNEMIC

PROSPECT

NOCTIFERIA

in drugi

Metalcamp

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom tut tam! Obvezno!! :yea2: :yea2: :yea2:

Mogoče pridem celo z motorjem :hmm:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja. Dva dneva čiste agresije, šnopca, drevesnih božanstev in pa čudovite narave. Just say yeaaa baby :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sliši se ful uredu - bendi, lokacija,... sam mislim, da bom do takrat že rahlo u kurcu z denarjem.

Pa lahko z mopedom not uletiš (v kamp mislem ne na oder )???

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sliši se ful uredu - bendi, lokacija,... sam mislim, da bom do takrat že rahlo u kurcu z denarjem.

Pa lahko z mopedom not uletiš (v kamp mislem ne na oder )???

:yea2:

Piše o tem nič. Če imaš zdaj denar, pa daj cankarja na stran za vstopnico. Simpl ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Apocalyptica? Hmmm, zelo cool... ampak mislim, da bo vseeno Brno prevagalo... škoda ker je glih na isti vikend!!!

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor rabi karte se lahko name obrne 9.900 za 2 dni, poleg tega pa dobite ze Demo CD od Negligence in drugi CD od Sweet Sorrow.

na PM!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

:yea2:

končno nekaj ostrega in to kar za 2 dni ... :kva2:

... se vidimo ... upam, da bo sonček sonček sonček sonček sonček ...

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn se mejte pa čepke za uha ne pozabit vzet sabo :P ružlo bo pa tko naglas d bo slišat še do mene domou vrjetno (50km) :grim (je mal prezgodej, če bi blo čez 1mesec bi šou tud js, tko pa ni financ :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

butasto pa vseeno me zanima kaj bi vi izbrali: obisk tega MetalCampa ali pa bi v istem času izkoristili priliko in odšli za teden dni gledat olimpijske igre (BREZPLAČNO), kar se ne ponudi prilika ravno vsak dan!?

......namreč imam kolegico, ki sem jo skor nekam poslal ko je rekla, da ne ve če bo šla na OI ker je lih takrat metalcamp (nebi ji bilo potrebno plačati ničesar) :?

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

butasto pa vseeno me zanima kaj bi vi izbrali: obisk tega MetalCampa ali pa bi v istem času izkoristili priliko in odšli za teden dni gledat olimpijske igre (BREZPLAČNO), kar se ne ponudi prilika ravno vsak dan!?

......namreč imam kolegico, ki sem jo skor nekam poslal ko je rekla, da ne ve če bo šla na OI ker je lih takrat metalcamp (nebi ji bilo potrebno plačati ničesar) :?

Jebes olimpijske igre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......namreč imam kolegico, ki sem jo skor nekam poslal ko je rekla, da ne ve če bo šla na OI ker je lih takrat metalcamp (nebi ji bilo potrebno plačati ničesar) :?

Ti si pa eden izmed tistih, ki nima očitno,

po izjavah sodeč , kaj tlele iskat :topic: kaj se delaš nekaj pomembnega, bodi to kar si :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metalcamp, Tolmin 20 in 21 avgust.

Tole bo pa metalska fešta in pol. Jest bom dol!  :yea2:

Že imam karto.. Pravzaprav imam dve :naughty: Ma še ne vem, katero bom zravn vzel :naughty: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene....mene...dej nooooooooooooooooooooo.... :wub: :P :004

:fight2:

lubica moja si !!! NE dam te nikomu - še najmanj pa orjaku! Si zmešana... :o

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že imam karto.. Pravzaprav imam dve :naughty: Ma še ne vem, katero bom zravn vzel :naughty: :yea2:

symko prijatu, ma pusti punce pa vzami enega pivseka buddya zraven (koga le :hmm: :rolleyes: ), saj veš da te muzike ne gre poslušat brez velikih količin piva - šele takrat res seka!!!!!! :yea2: .)

PS: ti boma že dol najdla kako spremljevalko v ozkih kavbojkah in z belimi visokimi usnjenimi puma teniscami :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HYPOCRISY RULES!!!!!!! :yea2: :kva2: :yea2: :notworthy:

symko - take me, take me!!!!!!!!!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!