Skoči na vsebino

MetalCamp


Lucky

Priporočene objave

Punce in fantin, ne se sekirat, kajti niste bili prvi v vrsti za mojo drugo karto. Sedaj lahko povem le, da je srečna kandidatka že davno izbrana, se pa opravičujem za nevljudnost, če sem vas nehote dražil :(

Skratka all inclusive vikend paket (dostava z motorjem, šotor, druženje s Symom in ogled kulturno-umetniške prireditve ter degustacijo kulinaričnih posebnosti) je dobila _____________________________ :)

PS: že puščam čupo za headbanganje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest znam pa po skrivnem prehodu prit tja, ker sem bla v srednji šoli v dijaškem domu tam :rolleyes:

Sam z motorjem ne bova mogla it, ker ga ne znava še razstavit pa v merkator vrečko dat. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj, pa kaj, že mam akreditacijo :yea2: tako da hočeš-nočeš jaz sem tam :OK: :yea2:

he he pa je šel miren vikend po gobe :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom tudi tam z motorjem :yea2: , glihkar nabavu karte :yea2: SWe verjetno kje zagledamo :lol1:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom tudi tam z motorjem :yea2: , glihkar nabavu karte :yea2: SWe verjetno kje zagledamo :lol1:

Lp Burnout

in tut če se, se ne prepoznamo, ker se ne poznamo ,a ne :)

aja, a ti boš tisti "metalc"? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me bo pa lazje najti - na odru bom.

jaz pa pri šanku, pa kar brez bojazni za rokav pocukat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pri šanku, pa kar brez bojazni za rokav pocukat B)

ok, te bom ene 300-krat pocukal... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahk jaz tud kerga pocukam? :lol1: sej bom nežna O:-)

:beer2:

Mene morš obvezno, tko kot lani v Murski Soboti, pa letos v Celju na Moto Boomu ... ko smo se ga tut orenk nacukali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahk jaz tud kerga pocukam? :lol1: sej bom nežna O:-)

:beer2:

lahko lahko, ni panike saj nisem tak občutljiv :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene morš obvezno, tko kot lani v Murski Soboti, pa letos v Celju na Moto Boomu ... ko smo se ga tut orenk nacukali :)

........... :rolleyes: ..........................

mal smo se ga pa res, pol se pa vidimo v campu, mogoč pa še kerga spoznam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kako je z parkiranjem motorja, da nebi kaj težili da ga ne moreš pri šotoru met? :angry:

PS: gledal malo njihovo stran - prepovedan vnos nožev (kaj pa salama za zajtrk <_< ) in dobrih fotoaparatov (baje takih z objektivom ne smeš met :? :hmm: :wacko: ), lahko maš samo žepne :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........... :rolleyes: ..........................

mal smo se ga pa res, pol se pa vidimo v campu, mogoč pa še kerga spoznam .)

priporočam branje knjige Nauk o samospoznaji. Odkar sem jo prebral, vsak dan zjutraj spoznam vsaj enga - in to že takoj v kopalnici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kako je z parkiranjem motorja, da nebi kaj težili da ga ne moreš pri šotoru met? :angry:

PS: gledal malo njihovo stran - prepovedan vnos nožev (kaj pa salama za zajtrk  <_<  ) in dobrih fotoaparatov (baje takih z objektivom ne smeš met  :?  :hmm:  :wacko: ), lahko maš samo žepne  :xx:

... glede nožev ... jebi ga ... :P ... al pa ... skrij ga ... :P

glede motorja - valda boš ga imel pri sebi - pa če ti sto redarjev teži ... B)

glede fotiča pa - če maš akreditacijo zateži organizatorju in dobiš kar hočeš in kje hočeš pa kako hočeš ... .)

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ta jutranji kopalniški ritual spravi vsak dan znova v dobro voljo, ko vidim, da narava ni skoparila :) :) :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ta jutranji kopalniški ritual spravi vsak dan znova v dobro voljo, ko vidim, da narava ni skoparila :) :) :) :devil:

...same here .... :naughty:

Narava se včasih res potrudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da mi turbomaksimusa pr miru pustite :D

Turbomaksimus???????? :naughty: pol pa grem tud jaz, nekje te bom že našla in ga ukradla :naughty: :naughty: :naughty: :D B) :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pisal mail in dobil odgovor, da motorjev verjetno ne bo mogoče parkirati v kampu ker naj bi občina nekaj težila glede ekološko zaščitenega gozda oz. karkoli naj bi to pomenlo :angry: predlagajo parking pri hotelu, ki je 24-ur varovan. no bomo vidli, meni ne diši da bi moto nekje stran puščal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!